Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

"Hunt your nightmares
A lone traveller. A cursed town. A deadly mystery that swallows everything it touches. Face your fears as you enter the decaying city of Yharnam, a forsaken place ravaged by a terrible, all-consuming illness. Scour its darkest shadows, fight for your life with blades and guns and discover secrets that will make your blood run cold – but just might save your skin..."

 

Bloodborne.thumb.jpg.71345ea9733fd9b075859eb0638cc59a.jpg

 

 

Evo, ker je res pravi čudež, da ni bilo nikoli na novem forumu teme o tej igri, debate pa so potekale non stop več kot o marsikateri drugi igri...

 

Odpiram temo za tips, tricks and guide... za to sedaj že "staro", ampak odlično igro.

 

Let the Play Begin!

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

v kerem vesolju / dimenziji smo že trenutno? :D  Dorothy / Alice je bilo IMO več jasno ko so začeli nakrog hoditi zajci s klobuki in govoreča strašila

 

prov uno NIČ ne štima, ne datum kdaj je topic nastal ne avtor ne avtorjev hype ne dejstvo da tega topica še ni :D

 

wall-murals-planet-with-sunrise-on-the-b

 

wp2892940.jpg

 

rbJoazi.jpg

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 44 minutami:

Evo, spet ni ok :D Tam smo kurcani, ker debatiramo vse povprek, v temi trenutno igram... ko se končno odpre tema, da se debata preseli v namensko temo, pa spet ni praf.

 

Ma kul je da si odprl, nima smisla da se vedno to v kaj igram pogovarjamo :D

 

Sicer si me prehitel, js sem ob prihodu domov planiral odpret temo "Mami, glej me, igram From igrico", kjer bi pač tekle vse debate o vseh from igricah, ki se jih lidliči spravte igrat po par letih in se potem ti pogovori raznesejo čez 3 teme :D 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Najbolj me boli dejstvo, da mi Bloodborne postaja boljši kot Sekiro :nicjasno:

 

To je drugače normalen pojav, jaz sem si to priznal nekje na polovici Sekirota, od takrat naprej bolje živim, tudi ponoči manj smrčim. 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ja no shit. Tudi Dark Souls 1 je boljši kot Sekiro, s DkS 3 sta pa tam tam IMO. 

 

Dejansko je Sekiro precej tak "mini" projektič kar se scala tiče, že zaradi tega ga težko primerjaš s titanskim Bloodbornom ali Soulsi, pol so pa še pri bossih rushali in preveč reciklirali zadeve... Sej je nor špil še vedno, sam BB in Dks 1 sta pa res uno no, Baldurs Gate 2 / (Gothic 2) nivo kvalitete.

Povezava do prispevka

@tomazek:avadodo: :D

 

Poslednji žebelj v bigbossovo krsto XD

 

Drugače pa meni je tudi BB najboljša FS igra, ampak mi je Sekiro vseeno na drugem mestu zaradi bojnega sistema. Scope je morda res manjši, samo je bojevanje tolk bolj zabavno, da ni primerjave. :D

 

Zdaj delam Chalice Dungeone in mi je spet carsko, škoda samo, da so prostori preveč enolični. To mal zjebe zadevo. Se vidi, da jih je boljše delati postopoma med tem, ko napreduješ v main story.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kaj tevem…men je Sekiro res bomba…bolan fight sistem…brez lvlUpanja..dejansko mogo nadrkat bosse in mini bosse…parry fukjen..ko poka zelezo na zelezo neprecenljiv zvok in obcutek….ko zadniga bossa nadrkas do potankosti in pol se samo pleseta valcek..mmmm. Ko sem orav pogledo vse yt filmcke in prebral na netu kako globino ma spil…detajle..japonscina…si prav ono…wauu.

 

je pa res da je BB moj drugi from spil…ko to ruknem do Eldena..pol itak Eldena igramo skupaj do konc leta…za bozic pa se te neki vjagam DemonSoula remake.

Povezava do prispevka

Namig: lahko prideš nazaj do iste lampe, ali pa greš naprej, kar ne priporočam @George Michael

 

edit: eh, nisem se dobro izrazil, lahko odkleneš nekaj, da prideš do iste lampe. Samo katera je prava pot boš pa moral sam ugotovit, tam sm bil js kr posran, ampak mi je ratalo. Velik nevarnih stvari naokoli.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Uvod DkS je bolan, kvaliteta potem malo pade (sploh Demon Ruins/Lost Izalith pa Crystal Caves in Ashen Lake (ajd, ta je optional/skrita) 

Ampak ja, do konca Anor Londo je pa bolanija, kako dobro je svet narejen, DkS 2 mi niti približno ni naredu istega filinga (DkS 3 tudi ne) 

@Vučko3

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 6 minutami:

Sem pa zaj trebutno v forbiden forest…pucem pa lurkam…priso lih to eniga hriba ko me majster z topovskim udarom strela dol…upam da bo tu neki lampa pres bossom..ker mam 50k echosov….ni pa mi od zacetka laufat do sem ker sn tak pozabo ki sploh mores it :)

Po tem stričku s topom je stolp/hiška, še par mobov, pol pa bližnjica. Mal razišči. :)

  

Bessie reče pred 4 minutami:

Ej @ke_kit kaj pa Nioh/2 a to si igral? Se mi zdi da imata oba dela PS5 patch.

Ma Nioh ma izjemen borilni sistem, mobe in bosse, sam me je odvrnila struktura igre, ki je razbita v misije. Velikokrat se vračaš na ista območja. Mene je to mal odvrnilo. Bom zihr preigral nekoč, ko bom brez backloga in bo suša.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Po tem stričku s topom je stolp/hiška, še par mobov, pol pa bližnjica. Mal razišči. :)

 

on misli, da je že v Forbidden Forest, tist kar pride je šele pizdarija :D

 

da sem našel ono bližnjico sem bil zeeeeelo vesel, ker nikjer nisem počasneje igral BB kot tam 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

@tomazek:avadodo:

Zdaj delam Chalice Dungeone in mi je spet carsko, škoda samo, da so prostori preveč enolični. To mal zjebe zadevo. Se vidi, da jih je boljše delati postopoma med tem, ko napreduješ v main story.

 

Evo... Jaz sem v prvem Chalice Dungeon ravnokar ubil neko gorečo pošast. Kaj to je zdaj konec prvega? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Evo... Jaz sem v prvem Chalice Dungeon ravnokar ubil neko gorečo pošast. Kaj to je zdaj konec prvega? 

Če ni poti naprej do kakega dvigala, pol si na dnu dungeona, ja. Je minilo že ful časa, sam mislim, da je goreč pes v prvem dungeonu zadnji boss, ja.

Pro tip. Navadni Chalices so story based. Root Chalices pa so random generated in služijo lootanju boljših gemov in boljšega loota na splošno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 14 minutami:

@Bessie

Kolikor ma Nioh boljši kombat mene ubijejo stopnje

Nenavdihnjene in puste

Pa potem še fora da so buildi in equipment šele na ng+ the real deal, kar mi ne diši preveč.. 

Sem obrnil enko, dvojka naj bi bila še več istega, tako da pass zame

Stopnje so res naceloma precej pod From nivojem, dvojka je malce popravila to. V bistvu dvojka je totalna nadgradnja enke. 

 

Ampak to glede buildov je totalna bedarija. ng+ nima veze z nicemer. Najboljsi buildi pridejo v endgejmu. Torej ko odpikaš zgodbo se odpre še en level za armor in orozje. Do takrat pa delaš še vedno odlične builde.

 

Objektivno igra ni na nivoju najboljših From iger. Je pa Nioh 2 meni še vedno daleč najbolj zabavna, prav zaradi popolnega combata.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...