Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Zanimivo kaksne izkusnje z bossi. Meni je recimo Logariusa tudi v prvo ratalo strest. :D

Veliko problemov problemov sem imel s pajkom npr.

Mi je pa tudi Gehrman bil tko tezek, da me je prej minilo igrat, preden sem ga stresel. Ta me se caka, samo... bom sel od zacetka al nekaj. Po parih mescih neigranja BB pac ne gres na boss fight :D

Povezava do prispevka

Evo momci rabil bi malo pomoči glede orožja, ker sem nabral nekaj zanimivih in seveda ne morem vseh upgrejdati in uporabljati....

 

Že od začetka cel čas igram s Saw Cleaver. Sedaj pa imam na izbiro nekaj drugih orožij, ki se mi zdijo zanimiva in bi malo sprobal vmes mogoče kako drugo. Katero naj upgrejdam in si postavim za secondary:

 

- Whirligig Saw

- Amygdala Arm

- Holy Moonlight Sword

- Beasthunter Saif (čeprav mi ta deluje skoraj enako kot Saw Cleaver)

 

Fak danes bo bolj bogo z igro in sem se spravil že okrog 9h, da vsaj do 12h malo igram. Obljubil sem prijatlci kosilo zunaj preden sem padel v Bloodborne tako močno. Najraje bi odpovedal, ampak to praktično ni izvedljivo :D

Povezava do prispevka

Cirkularka je itak fan favorite, eno najbolj cool orožij v vseh soulsborne špilih, s tem res ne morš falit :D Pa lahko se delaš da si dal premalo olja v mešanico in uporabiš Fire paper za extra cool efekt hehe. Tko da to skor morš imet :D 

 

Holy Moonlight Sword mi je izgledal vizualno fantastično, pa drgač je to legenda kar se lora tiče (namreč ta meč se pojavlja v vseh From špilih) sam mislim da je to bolj za Arcane build? Klele si poglej scaling: https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Holy+Moonlight+Sword

 

Drgač pa itak še vedno velja to, da upragaš tisti weapon, ki ti najbolj sede (pa ki lepo scala s tvojimi statsi) :) 

Povezava do prispevka

Tnx. Bom za zdaj nadgradil motorko, da se malo poigram :D Saj mislim da imam kar nekaj shardov in tega za upgrejd. Meni pa je zanimivo zgledal Amygdala arm hehe... Ampak očitno ga noben ne predlaga. 

 

@Galko bom pogledal lore, ker mi itak večina ni jasno. Lepo en večer v postelji in da vidim. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 4 urami:

Zanimivo kaksne izkusnje z bossi. Meni je recimo Logariusa tudi v prvo ratalo strest. :D

Veliko problemov problemov sem imel s pajkom npr.

Mi je pa tudi Gehrman bil tko tezek, da me je prej minilo igrat, preden sem ga stresel. Ta me se caka, samo... bom sel od zacetka al nekaj. Po parih mescih neigranja BB pac ne gres na boss fight :D

To je res noro pri vseh fromsoft igrah. Vsak ima bosse, ki mu ležijo bolj ali manj. Jaz sem recimo Gehrmana odlomu v prvo. Enostavno so mi pri njemu šli parriji kot po maslu. :D

Povezava do prispevka

Dobil Sekirota končno. Špilam Demon Souls trenutno ampak še vedno mi je Bloodborne najboljši špil do zdaj.

879DEDD8-8ED1-45C1-AC44-FFE34C3B2718.jpeg

 

 

Lahko se pa pohvalim da sem Gehrmana v prvem šusu fental...pred tem sem seveda imel par perov v riti :D 

uredilo bitje tor
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

Ufff.... ta Lurence pa je tudi bil kar zajeban. Spil mi praktično vse Blood Vialse in tudi na tleh, ko je in misliš, da bo počasen.... je kar naenkrat ob tebi :wacko:

 

Fak zadnji hip... že zamujam s kosilom :(

Naslednjič raje povej kako je bil fajt v vodnjaku... :lol: 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 minutama:

Hmm…gori ki? Rukno sn oniga aliena vlkiga na travniku…to je blo pa to. Nisn vec naso nic druga…zamujam kaj?

Razišči malo tam okoli. Je en prehod, ki ga moraš razbiti in nikjer drugje v igri nimaš take možnosti.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Razišči malo tam okoli. Je en prehod, ki ga moraš razbiti in nikjer drugje v igri nimaš take možnosti.

A ono neko šajbo ko ste pravli? Nisem se zavzel..grem nazaj…zaj sem ravno priso do the one reborn…zgledalo je epic..ko prise iz crne lukne…prav gadn..se skeleton ga jaha…se dvigneta..zadaj rdeca luna….pol pa vidim da zvat debela pri miru samo pa neke strela na izy…malo me razocaro.

Povezava do prispevka

Pezda..najdo pa pokno se oniga gori…ko neka mesojeda roza. Niti ni bil jeben..ze v prvo skoro…nima pretiranih napadov…na koncu treba samo pazit ko zacne z laseri strelat….je pa res da sma se v drugem run-u poknla istocasno..in mi majster cukno like 3/4 lajfa..jaz pa njemu se ostanek…gledam wtf…..in prvo napise prey slaterd..gori desno ze ačivmenti letijo..pol pa se vmes you died..hahaha…sn bil samo..hvala kurcu…pridem nazaj poberem echose pa aj cao.

 

je pa tam tisti neki altar ko pise inspect…pa se nic ne morem nared…ziher kasneje v zgodbi kaj odklene, ali?

 

1 popkovina semi tud manka..ko ste rekli 3…wet nurse boss se mora prit na vrsto..naj bi dal menda.

 

 

ps. Also….bol ko spilam pa se vracam v stare dele da res probam vse preiskat…in se tolces se vmes tolko lvlas..da bosseki niti niso vec zajebani….Orge pr Sekirotu mi je vec zivcev pojel pa ene 20x potamano…kot pa tu ta bestija. Da o 7th spearu ne govorim…

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...