Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 7 minutami:

 

Lahko takoj vse poješ? Sem mislil, da moraš pred tem uporabiti foro s sejvanjem, ki jo je omenil Majek. 

Aja, ma to je samo, če hočeš narediti vse endinge brez ponovnih skozihodov. Če se ti ne gre za Platinum Trophy, pol pač narediš samo ta ending s popkovinami, ki ti odklene dodatnega bossa čisto na koncu.

 

Če bi rad platino z enim samim skozihodom, potem shraniš save file pred zadnjim boss fightom (ko gori kapelca v Dreamu).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Aja, ma to je samo, če hočeš narediti vse endinge brez ponovnih skozihodov. Če se ti ne gre za Platinum Trophy, pol pač narediš samo ta ending s popkovinami, ki ti odklene dodatnega bossa čisto na koncu.

 

Če bi rad platino z enim samim skozihodom, potem shraniš save file pred zadnjim boss fightom (ko gori kapelca v Dreamu).

Zakaj bi bila platina razlog, zakaj pa ne smao ogled vseh možnih koncev? <_<

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

Zakaj bi bila platina razlog, zakaj pa ne smao ogled vseh možnih koncev? <_<

Ker honestly niso res nič posebnega. Osebno bi raje pogledal na Youtube, kakor se zafrkaval s sejvi. :D

Men se je v bistvu šlo samo za dodatnega bossa. Platino sem naredu usput, ker sem prvič IN drugič zajebal Umbilical Cords :D

Povezava do prispevka

Sal v dlc dans malo…mi je kar fun…ona bestija gori ko pride je jeben…pol pa se se frenzy equipa pa ti mece neke scite…..mogo ga orav v boss areno zvlect da sem mel malo placa da se pomero..ker na stengah nisn mel sans. Gori oni beast pa lepo lezi na stolu pa cuma..sn mislo da se ma vdarla..zgleda se ne zaj :). Hunteri so mi malo tecni sicer. 

Povezava do prispevka

Hmmm…kaj je s tem…bolj si deep v spilu lazji bossi so :/….margo pa ona amy pa to sploh ni noben izziv. BSB pa logarius kurba ti data edina malo zasvicat…ostalo bol meh…zaj mi utica gori..najbolse da probam dlc kolko se da(ki je res jeben)…pa je to to za prvic. Aha…pojedo sem 3 tote corde..tak da to je 1 konec?

 

bom vido al bom zaj dlc poko al se leto en skozihod da se malo nabildam pa te dlc.

Povezava do prispevka

Tota ja…ne nisem se..oz amy oni dan margo pa malo prej…zaj sem pri ludwigu v dlcju…prvic sn priso do pol…ampak ok sn ga studiro 10min se izmiko…zaj mi je zacel strelat se neke.

 

je ze malo vec izziva..pa dmg mu skoro nic ne delam…prav 200x ga bom mogo vdarit da bo hin :)

 

kam si ti priso? Si zakluco ze? Kaj si kaj bildal? Jaz sem samo moc 42 pa vit 44..end 21 pa sekira +9….drugiSkoziHod bom ludwig sword pa amyArm.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 30 minutami:

Si zakluco ze? Kaj si kaj bildal? Jaz sem samo moc 42 pa vit 44..end 21 pa sekira +9….drugiSkoziHod bom ludwig sword pa amyArm.:)

 

Ne nesem še :D Po prekletih Chalice Dungeonih se drkam. Fak... Ta del mi res neje glih pri srcu tak kot main game (brez njih) in DLC. Tisto je vse kapo dol :worship:

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Toamzek in George pustita tisto sranje od chalicov, tisto je sam tko, če ti RES vsega zmanjka :D enega dungeona tko mal za okus nardiš, to je pa to. Sta main game in dlc preveč mega da bi si ju zakisal

Men bi bilo žal, da bi zamudil par bossov tam notri. Definitvno se splača potrpet, ker labirint sploh niso neki zajebani (razen enga, kjer maš ves čas samo pol energije).

Povezava do prispevka
Majek reče pred 2 minutama:

Matr tak kot si overlevelan in ne delaš Ludwigu damage? Kaj po zraku mlatiš? 


ma ful malo res…se bolt paper mam gor pa iztegnjeno sekiro..pa mu dela 270dmg z light att….ce pa ga na strong dobim pa 330. Tak da ves da se po polzje premikam…zaj v drugo sem priso ze do konca skoro…samo mi je bol neki combo sword att spusto pa brez vialov sem ostal in sem lepo puso. Sau farmat zgorn del zadne sobe…ko so 3 svinje pa neke nindze…na en run dobis lepo 45k…pa full bloodVialov…tu se 2 kroga pa na jovo na novo ludwig…prav vrhunski boss mi je.

Povezava do prispevka

Ma na  en chalice glpyh  xc284ugx .    Idi na en chalice nagrobnik in daj search in vpiši to. Pol pa idi tam tepst oba viteza, da boš vsaj še dobro geme za orožje dobival zraven duš. Pa še  izziv boš dobil. :D Pač pobiješ vse in uporabiš Hunter's mark.  Teh si pa nakupiš v trgovini. Isto delaš za Blood viale in metke. Zakaj bi to farmal. edit: aja edina fora Hunter's marka je, da ti ne  obnovi zalog blood vialov in metkov, tako da pač vsake tolko se portaš nazaj v dream  ali pač preprosto umreš in pobereš nazaj.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...