Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Tako ja, vsaj do enega bossa pridi (eden je dost blizu tam kjer se spawnaš, samo najdt ga moraš =)), pa boš potem lahko tudi začel z levelingom. Jaz v začetni stopnji ne bi preveč hitel, ker te želi špil naučiti kaj vse boš počel, pravtako je veliko nekih skrivnosti za nabirat robo.

Več ti pa ne mislim rečt, da boš na istem kot jaz par mesecev nazaj. Also, ne se sekirat če se malo zgubiš na začetku, ti kar raziskuj, pot za naprej na naslednje levele s težjimi nasprotniki je samo v eni smeri =) 

Povezava do prispevka

Jaz sem se meanwhile spravil igrat Nioh 1. Všeč mi je, po drugi strani pa se mi zdi, da so mal pretiravali z "naredimo stvar res zajebano". Kot je nekdo nekoč že omenil, začne mal na penis it, da se vračaš na ista mesta kjer samo zamenjajo (in pomnožijo) monsterje, kaj drugega pa se (še) ne dogaja. Inventory management je tudi katastrofalen.

 

Still, nikoli prej nisem špila resno pogledal in nisem niti vedel, da je Souls like varianta, samo (še precej) težje. I likes.

Povezava do prispevka

Kupiš ga tudi lahko tudi pri merchantu. Nisem fan heavy weaponov. Obe igri sem zdaj igral z one handed. Elden Ring pa bom verjetno nekaj nekaj na hitro... 2 meča... Katrana... Nekaj takega. Mi bolj sede. Ne vem kako bi se znašel z gret sword ipd. Prepočasno vse skupaj. 

 

Bloodborne sem obrnil s Saw Cleaver. DS3 pa najprej z Butcher Knife, potem pa koncal z Dark Sword. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 minutami:

Kupiš ga tudi lahko tudi pri merchantu. Nisem fan heavy weaponov. Obe igri sem zdaj igral z one handed. Elden Ring pa bom verjetno nekaj nekaj na hitro... 2 meča... Katrana... Nekaj takega. Mi bolj sede. Ne vem kako bi se znašel z gret sword ipd. Prepočasno vse skupaj. 

 

Bloodborne sem obrnil s Saw Cleaver. DS3 pa najprej z Butcher Knife, potem pa koncal z Dark Sword. 

Če ne odpreš tiste skrinje ga ne moraš kupit :P 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 16 minutami:

In samo zato ker sem glup in nepotrpezljiv.

 

To je največ krat tudi moja rak rana. V DS3 sem 10x crknil prodi Midirju in Gaelju, ker enostavno nisem imel živcev (glede na njun enormen HP) in sem vedno želel ob priliki dati 3-4 udarce namesto 2 varna. Tako sem zvečer serijsko krepal. Potem sem se nekako prepričal, da je treba bolj z možgani delat in udarit 2x (včasih pa takrat raje healat kot udarit) in sta naslednjo dopoldan oba v prvo padla. Se pa res kar težko spravim v stanje potrpežljivosti.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 36 minutami:

 

Po moje misli Amygdalo, ker omenja Nightmare Frontier. Če se prav spomnim seveda :)

Nope, omenjam prasca pajka Rom the karkoli spider :D Sem pa bil v Nightmare frontier pred tem, in tista pot do Amygdale....fak stari. Prvo me pokajo oni gianti s kamni, pol me swamp uniči, pol naletim na ono žensko in me s frenzy ubije. Amygdala je bla zajebancija. Sem v prvem poskusu mel slabo strategijo in pokuro vse blood viale, pol v tretjem poskusu je šlo brez težav.

 

Sem pa ugotovil, da je zelo pametno prebrat kaj kateri item pomeni :D Recimo, nisem imel pojma da rabim met rune equiped da pokličem na pomoč 2 NPCja v forbidden forest....in tako sem šel solo :D ni blo neke panike, ampak zdaj bom malo bolj pozoren kaj pobiram 

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 48 minutami:

Js sm več problemov mel s hunterjem notri kukr z Rom :D

Sej najhujse je, da Rom sploh ni problematičen. Sam namesto, da odstranim mini pajke, jaz rinem skozi zid :D

 

Tisti hunter je bil konkretno zajeban...pac v 2 urah sem zgubo ene 70 blood vialov in danes grem farmat :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...