Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 3 urami:

Nope, omenjam prasca pajka Rom the karkoli spider :D Sem pa bil v Nightmare frontier pred tem, in tista pot do Amygdale....fak stari. Prvo me pokajo oni gianti s kamni, pol me swamp uniči, pol naletim na ono žensko in me s frenzy ubije. Amygdala je bla zajebancija. Sem v prvem poskusu mel slabo strategijo in pokuro vse blood viale, pol v tretjem poskusu je šlo brez težav.

 

Sem pa ugotovil, da je zelo pametno prebrat kaj kateri item pomeni :D Recimo, nisem imel pojma da rabim met rune equiped da pokličem na pomoč 2 NPCja v forbidden forest....in tako sem šel solo :D ni blo neke panike, ampak zdaj bom malo bolj pozoren kaj pobiram 

 

 

Kake rune spet?  O.o

Povezava do prispevka

Zelene rune. Al modre la kake barvo pač vidiš-

.

 

mcXtQqU.jpg  

 

Te so covenant rune, ki jih dobiš lahko že samo z govorjenjem z NPCji ali pa na koncu kvestov.

In tista v sredini četrte vrste je očitno nujna, da se pojavita 2 signa za summonanje v Forbidden woods.  Dobiš jo pa preko pogovora z NPCjem na bližnjicih po dvigalu do lampe v Forbidden woods.

 

Daš pa jo v obarvan 4 slot.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 47 minutami:

Ne. Verjetno pa je res dovolj Mn3njalnika, ki to več ni.   Boljše it vstran prepozno kot pa nikoli. Ajde uživaj v Bloodborne Vučko. 

Ce bos pa zdej po tem dal surlo dol pa bil uzaljen pol pa res bols da gres. Mogoce ne bi skodlo ce se doma v vato zavijes ker grozni svet ni zate. 

 

Ne resno noben te ne tera sam ce posiljujes folk in jim vsiljujes svoja mnenja bod pripravljen da dobis kdaj kej nazaj v faco, ce ti pa ni do tega da bi kasiral pa lepo odjava desno zgoraj.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Uf Majek pa ne boš zato k te smetana ne mara stisnu rep med noge lol... 

 

Sej ne da taisti folk ne moti kaka oseba ki dobesedno povsod konstantno najeda lol. 

Pod tole se podpišem.

 

Pa tudi kr nek napad na majeka za brezveze. Tip mogoče res nima neke najboljše komunikacije in je mal preveč direkten, sam valjda je samo prcal.

Pol pa ližete kurac dosadnim trolom ala Mefisto.

Krneki res.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 urami:

Poanta vsega je, da je Majek MENI govoril. Če mene moti, bom jaz povedal.

Ne vem če razumeš kako gre to na forumih ampak ne rabi bit direktno naslovljeno na osebo da bi se mu lahko odgovorilo. 

 

Lej povedu sm kar me moti in čao zdej pa če je teb kul al pa ne, pa nisem to naredil kot tvoj advokat 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...