Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Stariii…kaj pa ko me Malcolm zivcira ze 2 dni…po 4-5 poskusov..pa vgasnem ker mi gre na k…! Pa ko je picka navadna…ampak ko ga takoj nena… padem v neki half rage half nepotrplezljiv mode in nikak…ko ga mam na kanti pa rabim tisto sekundo dve da se mi stamina nafila me skoz postra z tistimi bombami….aaaarrgghhh…popizdo bom :))

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:

Ok..jaz sem oni dan spuco blodyQueen pa drugi konec pogledal…zaj m ise fali res samo zadn konec pa 2 trofija do platine…misko sem da bom sau na pauzo pa pognal RE biohazard…ampak mi je blo karNekaj in kot zgleda bom se pognal 3ic BB…da finisiram do ERja.

stari jaz nimam pojma o kom ti sploh govoriš večinoma časa, daj poimenuj šefe tako kot igra, mogoče se bomo lahko kaj pogovarjali :D

Povezava do prispevka
George Michael reče Pravkar:

Yarnam pneumiran queen..sn sau prav ceknt :)

 

 

ammm..kaj zaj hunters essence morem prav nabavit vsa orozja al je ok ce so za kupit vsa pa one redke poberes?

 

 

 

 

 

Mors met vsa orozja v inventory. Vseeno je ali so prava, uncanny ali lost. Kar pomeni, če kako orozje zgresis, lahko ga pol dobiš v chalice dungeon. Poiščeš glyph na netu vezan za orozje, gres v chalice in ga vzames.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 minutama:

Ammm..kaj zaj hunters essence morem prav nabavit vsa orozja al je ok ce so za kupit vsa pa one redke poberes? 

 

Ja, na, neki točki moraš imeti vsa orožja. Poglej na netu kera so potrebna. Ena lahko kupiš, drugih pa ne moreš in jih moraš pobrati nekje. 

 

P.S.: Me Vučko prehitel :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Hjuu Tomazek Halp! Zasteko sem…rabim se beast claw za trofy…zaj pa sem gledal da bi nogo it v ailin loran chalice..pako vpisem glyph kodo mi pise da nimam vseh potrebscin za vstop….ti je kaj znano? :) 
 

 

ps.ok kolko vidim morem amygdalo poknt…tak sn lih pred njo..da se dobim beastclaw pa zadn konec pa je to to..da do petka platiniram :)

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...