Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Pomojem da Micolasha.

 

Ampak evo, jest bi lahko 100 let igral Bloodorna in ne vem če bi kdaj prišel do zadnjega Bossa ali v Cainchrustcastle. Pravtako ne vem, kako bi premagal Mikolasha, ki ni težak boss, sam jest tudi po tutorialu sem ga čisto slučajno ubil. Darksouls 3 je s tega vidika precej bolj prijazen.

Povezava do prispevka

Malcolm legenda :D

 

Jaz sem Micolasha ubil v drugo, tista bomba me ubila prvič. Ni pa bil težek al karkoli, pa verjetno sem mel malo sreče, ker sem ga hitro najdo.

 

Mi pa še zdaj ni jasno kako sem Mario v prvem poskusu ubil. Gledam kaj drugi delajo, gledam njene tri faze. Pri meni sploh ni prišlo do tiste goreče krvi faze. Vglavnem res ful več sreče kot pameti, 

in seveda parry parry.

Povezava do prispevka

Micolash ja hahahah….ne malcom tele 🙈

 

vglavnem svingla me ful..popizdavam…spusca mi 3-4x zapored te mindShote..2se se umaknes 2 te ziher zadaneta…ne mores prekinit ce res nisi takoj ob njem pa ga  tolces..pa v prvo ko sem spilo je bil bogi se spimnim zaj na ng+3 pa me cheesa na polno.


 

dejansko bossi v celem BB niti niso tak fejst zajebani..wetNurse pa gharnam zadn sta laganini. Da ti res dajo malo adrenalina sta Logarius..Erbitras..pa ce na zacetku prvigaSkozihoda gres takoj na DarkbeastPaarl…
Od DLCja pa me je Maria najbol jebala…ostali so sli dost hitro..Kosa sem takoj pokno v drugo ko je kao najbol jeben..pa mi sploh se ni zdel..je bil dost izy za dodgat. 
 

Dost je odvisno kaki stil igre mas.al si bol ziheras pa cakas na odprto okno..al si bol agresivn pa skoz rines v njega..mas ..kero orozje..short ali range…vec parryas ali dodgas..in pol so nam razlicni bossi razlicno tezki.

 

mene vem da malcolm čiza dalec najbol :D 

 

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 6 minutami:

Evo platina padla…madafaka micolash..to je to. Zakluco s tem poglavjem…morem rect da vrhunski spil..zgodba pa seting pa vse…kapo dol.

 

Čaki zaj malo. Kako to misliš, da ti je manjkal samo Micolash za platino in imaš vse ostalo narejeno, če pa je on obvezni boss v igri in brez njega ne bi mogel končati igre že prej?

 

No... glavno, da je platina padla :sorcerer:

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 18 minutami:

Evo platina padla…madafaka micolash..to je to. Zakluco s tem poglavjem…morem rect da vrhunski spil..zgodba pa seting pa vse…kapo dol. 

302BA3A4-2215-42A4-9D47-B6F4A0520D3F.jpeg

Ne rečt da si zaključu s tem, zdej k ne rabš več o platini razmišljat lah končno igraš tko k hočeš in sprobavaš druga orožja. Upam, da boš v roku dveh let ponovno preigral, love thr game, live the game, breathe the game

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 7 minutami:

Hehe..mel sn ze vse..rabo sem se samo zadnji  3 konec videt..ampak sem vedo da margo in gharnam potamanim hitro..samo micolash me je vsatvo ker me je cizal in nisem mogel nikak mimo njega..dans pa mi ga je ratalo po 3 dneh haha..

Lepa, čestitke

 

Zdaj pa pokopat pust, preživet mačka, pol pa lahko štartaš Elden Ring :D 

Povezava do prispevka

Pizdo, zraven vsega hajpa okoli ER ( ga ne igram ker sucker jaz še zmeraj nimam ps5), sem se tretjič lotil Bloodborna od začetka - dejansko igram sedaj prvič.

 

Dark soulse obožujem sam Bb mi pa nikoli ni potegnil (nevem kaj je z mano narobe :blush:). No sedaj sem se pa prisilil, da igram tako dolgo dokler ne pridem do 1. Bosa...

 

Cleric Beast je padel v drugo, takoj ko sem se malo nabildal. 

 

Ta špil je nor! Kakšno vzdušje!!! :avadodo:

Res nevem kaj mi je bilo takrat, da nisem imel volje igrat...:hmm:

 

Sedaj se pa fukam s Father Gascoigne.

Do 3je faze ga spravim brez problema v eni minuti, ko se pa transforma me stalno čisto rejpa. Sem našel/dobil ono igralno skrinjico, ki ti jo da, če prav razumem njehova hčerka (tam pri nekem oknu). Ko jo uporabim ga umiri/stunna za par sekund. Mi ga je takrat uspelo enkeat celo do 10% spravit. Sam pizdo, ko pride enkrat do mene, ga več ne uspem dol z mene spravit. Evadam levo, desno, nazaj ampak ima konstantno taki doseg, da ne dobim niti sekunde da bi se pozdravil + glupa kamera ne pomaga nič.

 

Help plz

 

Povezava do prispevka

Evo, včeraj je padal Father v prvem tryu, zgleda sem zadnjič že bil malo sfukan od igranja:D

Pa raziskal sem večino old yharnam, prišel skoraj do onega tipa ki te obstreljuje dol z stolpa, sam sem tam crkno za brezveze nekaj in mi je bilo dovolj, sem šel spat. 

 

Ta špil je res nor, čedalje boljše in boljše je vse skupaj :wub: 

Mi je že zaj boljši od Ds3

Povezava do prispevka

Spil je res nor, ja. Jaz sem v prvem skozihodu prisel do Amelie. Potem se po enoletnem premoru vrnil, zacel od zacetka in prisel do Shadow of Yharman in spet obupal. Zdej je pa spet ze eno leto od tega in bi spet rad zacel od zacetka. Glede na njegovo brezcasnost, se mu verjetno nic ne poznajo leta? :D

 

Na kolk procentih igre se nahaja Shadow of Yharman, vkljuceno z dodatkom :D

Povezava do prispevka
vertov reče pred 2 urama:

Spil je res nor, ja. Jaz sem v prvem skozihodu prisel do Amelie. Potem se po enoletnem premoru vrnil, zacel od zacetka in prisel do Shadow of Yharman in spet obupal. Zdej je pa spet ze eno leto od tega in bi spet rad zacel od zacetka. Glede na njegovo brezcasnost, se mu verjetno nic ne poznajo leta? :D

 

Na kolk procentih igre se nahaja Shadow of Yharman, vkljuceno z dodatkom :D

Če ignoriramo base game si ravno nekje na polovici, v bistvu zdaj prehajaš v najbolj carski del igrice, ko shit dokončno hitta fan

 

Če pa vključimo DLC pa si po urah verjetno lih finnishal 1/3 playtimeja

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

kolega, ki živi v Angliji, je začel igrati Bloodborne in sem mu pomagal najprej priti do točke, kjer lahko dobi insight, potem sva pa skupaj igrala co-op

 

Yharnam :wub: ful je zabavno, ker nimam veliko healtha kljub temu, da uporabljam moj lik iz New Game+, tko da močan sem dovolj, da razfukavam vse pred sabo, a vseeno me lah kak šefe pojebe takoj. Lih prou, da ni prelahko vse skupaj

Povezava do prispevka

Isti pristop sem imel sam pri vseh SoulsBorne igrah. Ful nabildam damage, ampak ne pretiravam s healthom, da sem še vedno non stop na trnih in moram paziti, da me celo kak trop mobov ne pobije.

Zdaj v Elden Ring sem prvič začel vlagati več tudi v Health, ker mi je res dojadilo, da me je vsaka druga stvar kar one shotala. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sej ne samo to, da imam sam od sebe manj vitalitya, tud špil mi v co-op ne pusti imet več HPja kukr od onega s katerim igram

 

Tko da imam isto HPja kot začetni character :D kar je blo na začetku mal šokantno

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Sej ne samo to, da imam sam od sebe manj vitalitya, tud špil mi v co-op ne pusti imet več HPja kukr od onega s katerim igram

 

Tko da imam isto HPja kot začetni character :D kar je blo na začetku mal šokantno

Ajaaa. Nisem nikoli coopal v teh igrah. Pojma nimam. Carsko imo. :D

Povezava do prispevka

AHAHAHHAHHAHHAHA

 

oh fuck, kok je ta špil legendaren

 

Igram New Game+, imam 60+ insighta in umrem lih malo pred Katedralo. Kar naenkrat se začne špilat neka sekvenca in se znajdem v ječi Unseen Village-a. In zdej moram pobegnit od tu, drugače ne morem nadaljevati špila :avadodo: 

 

V prvem skozihodu se mi to ni zgodil, tko da sem presenečen

 

Also, ful mi je čudno, da te na dnu healing churcha čaka ena pošast k meče ognjene krogle, ki se potem ne pojavi nikjer več v celem špilu, mogoče v chalice dungeonih

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...