Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 22 urami:

AHAHAHHAHHAHHAHA

 

oh fuck, kok je ta špil legendaren

 

Igram New Game+, imam 60+ insighta in umrem lih malo pred Katedralo. Kar naenkrat se začne špilat neka sekvenca in se znajdem v ječi Unseen Village-a. In zdej moram pobegnit od tu, drugače ne morem nadaljevati špila :avadodo: 

 

V prvem skozihodu se mi to ni zgodil, tko da sem presenečen

 

Also, ful mi je čudno, da te na dnu healing churcha čaka ena pošast k meče ognjene krogle, ki se potem ne pojavi nikjer več v celem špilu, mogoče v chalice dungeonih

Ja to je un morilec gor pri kačah (kjer dobiš kanon),.. ki ti pobije celo katedralo,.. lahko ga pa pošlješ na evtanazijo k ''fake'' zdravnici,.. ali pa ga fentaš kar tam(da ga zastrupiš),.. Je eden tudi v challice,. kjer je 20krat težji,.. (eden najtežjih bossov v Soulsbornih,.. tudi pri levelih 180+))

 

V ječo je pa zame skoraj nujno ,..(pač pustiš se ugrabit unim z vrečami) ker se da fino grajndat pujske,.. in še en najmočnejših oklepov dobiš zgodaj. Pa elektro šok palico ( če greš Arcane build)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pa kot je opis DS po svoje zelo prerorški so ocene teh res legendarih špil čist sfalene. Mislim prvi DkS je dobil 87, manj kot DS, najbolj ocenjen From špil je pa DkS2 z 91, ki je kasiral več kot BB. Pa vsi opisi so napisani na vižo "ta igrice ni za vse", kot bi bilo Snetija strah dat dobro oceni igrici, ki mogoče raji ne bi bila všeč.

Povezava do prispevka

DkS je dal slabšo oceno zaradi slabega delovanja v Blighttown, pa igral je early verzijo z dosti dodatnimi bugi. Nekje kasneje je tudi zapisal (mogoče rekel na kakem podcastu?) da bi moral dati večjo oceno pri Dark Souls 1.

Povezava do prispevka

mnja no, to je res kar fail

 

Pač če si vse te zadeve igral ob izidu ti je moralo biti jasno, da je Dark Souls 1 jebeno prelomen naslov, ki bo pustu pečat celi generaciji (kar se je dejansko zgodilo), da je Bloodborne čaroben naslov kjer se je poklopilo dobesedno vse razen Chalice dungeonov ter tudi da je vanilla Dark souls 2 samo manj kvaliteten copy/paste od DkS 1

Povezava do prispevka

pa dobr te ocene pa to, tud čist taprvi Hitman je dobil 57 al neki tazga pa mi je takrat bil čist zabavn špil

 

ti opisovalci, sploh za časopise in zabavnike, morajo ful hitr preigrat pa napisat nek review, zato se ne morejo primerjati z jutuberji, k preigrajo podolgem in počez in dajo dve leti kasneje ven review :D

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Žena dons dela popoldan in zdele igra Bloodborne brez da ji namigujem kam naj gre, kar je zelo zabavno, ker mi pošilja private slike z napredkom. Z razliko od mene se hitro izgubi, samo Central Yharnam je zdej že totalno njen playground. Tud velik prej se je naučila parry delat kukr js, tko da bi reku, da ji gre bolš kukr sm pričakoval. Je pa res, da če ji nič ne bi namigoval bi najverjetneje že zdavnaj nehala igrat, sam jbg, dost stvari je nejasnih na začetku, sploh nam k smo novinci v FromSoft špilih :D

 

Včeraj je prefukala Cleric Beasta, Father Gascoine jo je pa 2x takoj zjebal ko se začne drugi del fighta in je takoj nehala igrat, ker je preveč paničarila. Ona na splošno hitro obupa pri špilih, mislim da je God of War igrala samo kake 5 ur. Sam majketi, če ji rata še Gascoina premagat preden obupa (sploh če ji rata dons ko mene ni doma), se bojim da kmalu ne bom več dobil kontroler v roke, da igram Elden Ring :D

 

 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 24 minutami:

Dejansko hodiš z večjim geekom kot jaz. Amazing :D

Eh to ni res, zdej v enem letu je obrnila Mario Odyssey, Astro's Playroom in Ratchet & Clank, špili kot so Witcher 3, God of War in pa Spiritfarer pa nedokončani. Sej ne bi reku, da ji ti špili niso bli všeč, samo se vidi, da ni true gamer, ko se razpizdi pol neki časa špila sploh vidt noče. Morm ji pa nujno še kak Mario špil kupt, ker ti platformerji a la Mario in Ori ji očitno najbolj ležijo

Povezava do prispevka

Pejta Yoshis Wooolly World v dvoje, če ga kje najdeš. Pa ko se ufurata pejta na 100% skritih sončkov in 100% skritih volnic, vključno s tistimi v skritih levelih. Bomba 2D platformska izkušnja za v dvoje, ki ji dajejo propse tudi najbolj alfa ghetto moški kot sem sam in @atomic

 

Pa It take two, če še nista, to pa itak.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

 

 

ja, do včeraj ni igrala, včeraj je šla par krogov po Yharnamu, da si je spravla STR na 20. zdej edino ne vem, a naj jo kej usmerjam al pustim da odbluzi po svoje. Res me zanima kam bo šla, pa kaj bo ko bo srečala volkodlake 'na prostem' :D

 

večinoma ko sva oba doma gledava serije (Taskmaster, Ghosts), pa še It Takes Two sva vmes dokončala

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...