Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Torej, ta DLC je na trenutke cheap as fuck. Ludwig, Living Failures in Lady Maria padli v prvo, Maria zahvaljujoč 3x uspešen parry. Po drugi strani pa Research Hall je sranje s tistimi eksplodirajočimi predali. Fishing Hamlet pa s tistimi ogromnimi ribami.

Mogoce se malo underlevelled, ampak pizda no, hitbox cez cel ekran.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 13 minutami:

Torej, ta DLC je na trenutke cheap as fuck. Ludwig, Living Failures in Lady Maria padli v prvo, Maria zahvaljujoč 3x uspešen parry. Po drugi strani pa Research Hall je sranje s tistimi eksplodirajočimi predali. Fishing Hamlet pa s tistimi ogromnimi ribami.

Mogoce se malo underlevelled, ampak pizda no, hitbox cez cel ekran.

 

Vidim, da lepo git gutaš :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sem vedno bolj mnenja, da so vsi FromSoft fanifotri na tem forumu ful prenapumpali kako težke so te igre.

Ajde, men so bli tej bossi precej zajebani, sam zihr je fora, da sem pač jaz nesposoben.

Zdaj pa tle berem kako tomazek, bolje znan kot casual thomas, in njegovi pajdaši obračajo te igre v enem vikendu in šopajo "zafukane" bosse v prvo.

 

Čisto ste mi sfukali ego, mrš. :,[

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 27 minutami:

Glih za info....Kako je Bloodborne na PS5? Boljši FPS? Nalagalni časi so verjetno cool. Se mi splača obudit spomine iz PS4 dobe? 

Žal ima FPS cap @ 30. Je pa rock solid. Nobenih dipov whatsoever, kar je definitivno huda izboljšava. Nalagalni časi pa so kot na PS4 Pro + SSD.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...