Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Jaz nikoli nisem bil sposoben igrat stealth igric, v mladosti. Enostavno brez potrpezljivosti in zivcev. Seveda, spilal sem splinter cell, predzadnjega. Ni šanse, probam stealth, koncam na yolo in crknem. Enega vecera smo se usuli ko kreteni, zbudim se zjutraj, nimam pojma kje sem bil, kaj sem pil...grem spilat Splinter cell. Eden izmed najboljsih gaming spominov, nauco sem se spilat stealth!

Povezava do prispevka

mene so tko v MOBA špile potegnil, odbojkarji so skos igrali League of Legends/CS1.6 in mi je brat rekel, da rabijo enega, naštimal 10 kompov za lan party

 

najprej se je igral CS pa sem jim delal šale kape rokavice, pol pa travi/alkoholu/Pinki pizzah smo šli na lol, valda nism mel pojma kaj delam, ampak mi je blo uber kul

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

K vem da si mal star pa ju dont spika ingliš

 

Vsakič k umreš - kadiš joint travo kanabis.

 

Sej če želiš, da ti še kej prevedem, kr povej, tukaj sem zate <3

Lol model js nism rabu umret da sm kadil travo marihuano kanabis

 

 

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Ne bom rekel, da ne dobim semija, ko se omeni možnost Bloodborne remaka, ampak osebno bi preferiral le PS5 fps update, pa da Bluepoint naredi DS1 v celoti, tko kot je bil zamišljen. Mogoče poslat kakega japonca k njim vodit skozi rework zadnje tretjine igre.

 

Bloodborne bo le lepši, DS bi bil pa dejansko boljši in dokončan.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Ne bom rekel, da ne dobim semija, ko se omeni možnost Bloodborne remaka, ampak osebno bi preferiral le PS5 fps update, pa da Bluepoint naredi DS1 v celoti, tko kot je bil zamišljen. Mogoče poslat kakega japonca k njim vodit skozi rework zadnje tretjine igre.

 

Bloodborne bo le lepši, DS bi bil pa dejansko boljši in dokončan.

 

Pazi: če je leakom za sledit, tole ne bo remake, ampak zgolj remaster in še naj bi prišel leta 2025 ko bo jubilejno leto glede na izid.

 

Skratka, dobili bomo nek glorified PS5 patch za ceno polne igre. Yay!  /s

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...