Skoči na vsebino

Toplotne črpalke


Skynetz

Priporočeni prispevki

  • 3 mesece kasneje...

No, jaz tudi njihovega letnega servisa nisem rabil plačat. Je prišel pogledat, mi dal za podpisat in rekel, da račun dobim na mail, če ga dobim, ker so mu nekatere stranke že rekle, da računa na mail nikoli niso dobile. No, tudi jaz ga nisem :D 

Povezava do prispevka

ka pa mas zaeno toplotno? sodelavc se lih odloca predelavo klasicne peci  na ali toplotno zrak zrak ali super peč (KWB)+zalogovnik ali toplotna + vrtina. gre za 30kw kotel ali 14kw toplotna, cene so 17k za peč, 18k klasična toplotna, 25k z vrtino... bo la no

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 17 urami:

ka pa mas zaeno toplotno? sodelavc se lih odloca predelavo klasicne peci  na ali toplotno zrak zrak ali super peč (KWB)+zalogovnik ali toplotna + vrtina. gre za 30kw kotel ali 14kw toplotna, cene so 17k za peč, 18k klasična toplotna, 25k z vrtino... bo la no

Kronoterm Adapt

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
Lunco reče Dne, 7. 4. 2024 at 15:27:

Kaj nardite polet? A izklopte al pustite za bojler? 

 

Mam Kronoterm. A samo izklučim delovanje ogrevalnega kroga v appu in je to to? Za sanitarno pa pustim prižgano?

LOL

 

Ja valda

 

Mogoče ima kako foro, da se sam sklopi če je dost toplo?

 

Razen če želiš met sanitarno mrzlo celo poletje. Sej bojda je zdravo

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 8 urami:

Bojler ima rezervni grelec na elektriko, pač vklopiš direkt v štrom :D Sej predvidevam, da je ful bolj učinkovito s TČ, ampak sem mislu, da se jo mogoče kej "špara" čez poletje. 

Ah nima smisla. Tisto je za primer da crkne kompresor ali pa če je zunaj minus 40 ko neha delat vse.

 

Poleti se itak ful manj matra in ima še boljši izkoristek ker je toplo... Plus stroji ni dobro da stojijo. Bom pa vprašal majstora kaj meni :) čeprav sem 99 postov sure da je Best laufat skoz.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...