Skoči na vsebino

[F1] Zimsko spanje 2021/2022


Flaming_C

Priporočeni prispevki

rajc reče pred 5 urami:

a bo kdo naročal F1TV? popustov, kolikor sem iskal po netu, (še) ni.

 

meni poteče ravno po prvem race weeku in najbrž ne bom podaljšal za polno ceno. lansko leto me je prišlo okola 52€ s 25% skontom, pa še to se mi je zdel rop pri belem dnevu glede na zanesljivost streamov. polne cene 65€ ne vem če so vredni.

 

če se najde kak popust kje, bo itak treba na novo naredit račun, ker razen frišnim, popustov ne pustijo.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 17 minutami:

 

meni poteče ravno po prvem race weeku in najbrž ne bom podaljšal za polno ceno. lansko leto me je prišlo okola 52€ s 25% skontom, pa še to se mi je zdel rop pri belem dnevu glede na zanesljivost streamov. polne cene 65€ ne vem če so vredni.

 

če se najde kak popust kje, bo itak treba na novo naredit račun, ker razen frišnim, popustov ne pustijo.

ce mas vpn si nastimi na CH pa mas prenos na RSI1 ali 2 online 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 1 uro:

 

meni poteče ravno po prvem race weeku in najbrž ne bom podaljšal za polno ceno. lansko leto me je prišlo okola 52€ s 25% skontom, pa še to se mi je zdel rop pri belem dnevu glede na zanesljivost streamov. polne cene 65€ ne vem če so vredni.

 

če se najde kak popust kje, bo itak treba na novo naredit račun, ker razen frišnim, popustov ne pustijo.

Sem imel zakupljenega tisto sezono, ko si lahko sešteval popuste, pa je zmeraj vse delalo. 

 

Bom počakal, mogoče padejo kakšni popusti

Povezava do prispevka

Ne se jebat. RBR ni razocaral. Kaka raketa od avta. Bravo majstore Newey. Kako vrhunsko so pospravli hladilnike in kako so oblikovali boke, tole in vse okoli bokov bo tale avto izstrelilo dalec naprej. Povezava z difuzorjem je nora. Ostali so khm, no brezvezni. 
 

Max ze nabira kilometre za simulacijo dirke, oni ne rabijo drugega, kot stestirat ce se motor zaradi minimalnega hlajenja pregreva. Ce bo vse delalo bp, imamo po moje hudega kandidata za vrh. 

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...