Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Jaz bi rabil v Warzone kvečjemu folk, ki bi ga lahko komandiral na veliko. Ker vsi s katerimi igram imajo tako določen stil igranja, da se težko preživi, kaj šele ubija na veliko in na koncu zmaga.  kaj šele da bi imel pravo željo postat boljši. Lažje je kritizirat igro kot se prilagodit in/ali spremenit igranje.  In pol popizdim zraven. Zgleda bo treba vse poslat v kurat in igrat Solo kot Bigboss in tam nabirat zmage. :lol:

 

edit: Morad pa bi bilo še boljše, če bi več igral na PCju, da bi spet dobil kaj izkušenj z miško in tipkovnico v fpsjih po vseh teh letih.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Ma jaz igram malo sam malo z bratom. Samo moj brat si je dal v glavo, da bo igral s scitom, ampak tip ima scit in hodi zadaj pizda.. random itak leava.. tako da na koncu igram sam.. ne grejo mi neke zmage, najveckrat sem 2. 

 

Samo zdaj itak igram bolj na kille si dvigijem KD, hocem imet vec killov in boljsi kd od majeka to mi je cilj hahahahah

Povezava do prispevka
stom1c reče Dne, 11. 5. 2020 at 7:35:

ne, to ne bo taprav.

rdr je zanj dolgočasen.

če igrica ni 3d in se ne imenuje Sekiro, pol je v bistvu poligrica.

 

 

Tako tako 😄😄

 

Drgac pa se lah dodamo na ps4pro friend listo pa se skupaj vojskujemo. Nevem kak mam ime, pooblascam stomica, da ga napise

Povezava do prispevka

samo da mi naredijo zombije, pa MP itak bo ceprav me ne rajca neki, ampak za levelirat orozja bo ql.. pa da bo nekako vezano na warzone oz. da pac ce kupis igro dobis neki v warzone pac, ne vem.. to ej to akr rabim od COD.. za SP me boli kurac, niti da se ne trudijo, ki skoda casa, naj raje naredijo boljse zombije in warzone neki..

 

ceprav warzone je loceno, ne vem kak obo to povezano samo imo bo enki, da pac s pomocjo free to play warzone lazje prodajajo igrco

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 15 urami:

 

 

Tako tako 😄😄

 

Drgac pa se lah dodamo na ps4pro friend listo pa se skupaj vojskujemo. Nevem kak mam ime, pooblascam stomica, da ga napise


BEARFORCE9000

lahko bi naredl kak mn3 bataljon, da maš nek normaln folk za špilat ko prideš online.

Povezava do prispevka

in proti hekerjem :))

 

drugace jaz lahko tudi snemam ,ce bomo kiro zmagali

 

https://www.youtube.com/channel/UChr_WKcowQK2azQmFvftFbQ?view_as=subscriber

 

tle imam ze par filemckov ampak so predvsem kemperski, to ko sem na zacetku neki testiral.. pol sem opazil, da ce ne snemam mi gre boljse.. najjaci rezultat ki sem imel je 10 in 9 killov in win

sicer tam je en filemcek ko sem zmagal 2x zapored, ampak itak ultra dosadno in kempersko

zdaj moram se 3x zapored, to mi ni vspelo niti v fortnite

 

edino bi rabil nek programcek, za obdelovanje videa, neki simple sam da odrezem ven uno zanimivo. Pozna kdo kaj pametenga, enostavnega za svetovat?

Ker sem razmisljal, da bi pustil, da se snema pac cel cas, ko igram in pol na koncu izrezem ven zanimive stvari, zdaj sem vsako igro posnemej start/stop snemal

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

ma dobro sej ni toliko hekerjev.. jaz sem do zdaj opazil enega, mogoce dva.. en je bil tako ociten da sem ga reportal 10x .. drugi je bil tudi sumljiv full sam pol sem sel v gulag in mu nisem moral sledit

uni prvi je vse streljal skozi zide onshotal s snjapo v zraku in take, grdo videt, drugi pa me je bul skozi zid uno, ki nisans da je vedu kje sem in prvic sem mu se vspel spizdit samo pol je itak vedu kje sem skrit in me fental takoj skozi zid

 

to so bila edina dva primera v 200 urah, da sem opazil.. drugo ne vem

ce me kdo kdaj snajpne od dalec itak vedno pogeldam, ce je nameril al no scope 360

ce pa me skozi zid iz prve ko mu ne more bit jasno kje sem se tudi steka..

 

edino ok ce iam auto aim z AR al neki je mal tezko vedet, ker ne stekas al se mu je vsralo headshot al je auto aim

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

mah.. sej iskreno ce bi jaz igral na ps4 bi tudi izklopil crossplay, pa ne zaradi hekerjev ampak bolj ker M/K je lazje hitreje.. pac pomoje je malenkost prednost, tudi ce obvladas in igras s kontrolerjem celo zivljenje, se vedno uni ki igra z M/K celo zivljenje bo imel malo prednosti.. na sreco pri CoD je time to kill tako majhen da se da igrat crossplay ker itak uni ki te prvi opazi ce ni lih hlod bo zmagal

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...