Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...

Upam, da boš lahko uporabljal skine, ki si jih odklenil/ kupil v MW1 tudi v 2ki

K drugače so res šupčine nagravžne, da prodajajo BP v starih igrah, ampak so vsi skini vezani na BR in trenutno igro

also: upam, da se battle royale čimprj skine s tega sveta

Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 urami:

Upam, da boš lahko uporabljal skine, ki si jih odklenil/ kupil v MW1 tudi v 2ki

si me nasmejal zdele :D

AMF reče pred 3 urami:

also: upam, da se battle royale čimprj skine s tega sveta

nism gledu vsega, sam kokr sm vidu je blo ene 15 min govora o MW2 pol so pa prešaltal na WZ in zdej je stream še kr o WZ, tak da je jasno na čem je fokus

Povezava do prispevka

Super beta, gunplay je dodelana različica MW 2019, samo gibanje je malo bolj "omejeno", kar je meni zelo všeč, ker sem naveličan slide/cancel sranja. Zvok je skoraj popoln, kako se tukaj lepo sliši korake, pomojem ena največjih izboljšav napravm 2019. Zadeva zelo obeta in če bo Warzone 2 podedoval vse te dobre novoste, potem smo ready spet za 2000 ur :). 3rd person je lušten gimmick. Poleg tega se pričakuje spet dobra kampanja, glede nato, da je bila ze 2019 zelo dobra. Overall naš čaka spet zelo dober COD. Torej, če si bil fan 2019, potem je tol no-brainer oz. se imamo zoper za veselit po dveh dokaj slabih vmesnih igrah (CW in Vanguard), ki sta tudi posledično uničile vanila Warzone, ki je bil z naskokom najbolj zabaven BR v tistem času.

Povezava do prispevka

Kaj ko pravite, da se cujejo koraki mislite na lastne korake? :))

 

Sicer so kar deljena mnenja glede tega eni pravijo da se dobro slisijo drugi ne..

 

Jaz mislim da se ne oz bi si zelel da bi se bolj in lastni precej manj.. je pa res da ko se navadis jihlahki cujes dobro.. pac zstavljat se moras in gledat na mapo svoje team mates.. sam cudno mi je, da nekaterim to zdi dobro.. mogoce moram kaj v nastavitvah zvoka nastimat.. mogoce celo ps party kaj jebe.. bom malo tweekal

 

anyway.. boli me k za MP to je samo za levelirat orozja.. campanijo bom preigral tako v izi..malo spec ops, ce bo za kaj, kar dvomim, ker so zelo skopi z info i nje pomoje samo nek content filler

 

Sicer pa itak komaj cakam Warzone 2 in DMZ.. meni osebno, kar sem vidu v Warzone 2 oz kar kritizirajo, ne moti, celo dobrodoslo mi je.. dobro mi je da so naredili dosti sprememb, da bodo tej streamerji na zacetku noobi preden se navadijo in da bom lahko lepo v izi sam raziskoval mapo in igro preden me zasuejo z videji.. velika pricakovanja imam do DMZ, ceprav se zavedam, da je pac tako warzone2 kot dmz sele neka beta varjanta in da bo cez pol leta leto sele spolirano in tako kot mora bit.. 

 

ce bo dovolj dobro da me zalepi za teden dva, mogoce mesec, bom ze zadovoljen..

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...