Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Pastir_Matic reče pred 9 urami:

A na konzolah imate tudi buildanje shaderjev?

 

Pa carsko je k pozenes spil, melje k budalo in nalaga/se connecta in potem prbija da restartej spil, ker je bil update. ggwp

 

po restartu špila pa spet buildanje shaderjev all over again...ffs. Pa ko random vrže resolucijo al pa vse nastavitve, ki jih je itak milijon nazaj na defaulte, tko da se mi zdi da včasih bolj špilam Call of Settings kakor pa Call of Duty.

Povezava do prispevka

a bi kdo kej farmu dmz misije? ful me vleče, ker je grindy af :D sam je pa brez folka na voicu totalno brezveze vsaj polovico časa. 

 

tko kratek tip za koga, ki še ni probal: 

 

ko nimaš nič geara (predvsem govorim tle o armorju, v DMZ začneš samo z enim), je najbolje it v dangerous zones. basically je nek večji POI na mapi, ki ima gor še zvezdico - vedno je enako. airport je, une jame, neki tuneli pod rohan oil, te tri poznam (jame so najtežje, majo pa največ chestov). tam je ful oranžnih chestov, kjer lahko dobiš 3 slot armor, large backpack in najboljše gas maske (pa še random gune - v chestu se ne vidi, če ma attachment btw). 

 

je pa treba it lepo počasi, ker so not močni mobi, ki majo armor in čelade (tko da ne morš headshotat na hitro) in je z enim armorjem res pain. rabiš nujno tri igralce, ker se je treba skoz rezat. dobro začet s snajpo, da jih sklearaš velik predno greš bliže. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Mi smo ene 3h dans s kolegi špilal DMZ, v prvo se nam je pokakalo in sva 2/3 pobegnala z weapon boxom, od tam dalje je šlo pa samo navzdol in nismo mel niti nega extractiona več :D Za enga od teh krivim špil, ker mi je crashnu, enkrat smo mel ext ravno na vrhu teh jam ki jih omenjaš in smo gladko zagazili v elite ko nam je že zmanjkovalo časa. Na splošno fun mode če maš s kom špilat.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 17 urami:

a bi kdo kej farmu dmz misije? ful me vleče, ker je grindy af :D sam je pa brez folka na voicu totalno brezveze vsaj polovico časa. 

 

tko kratek tip za koga, ki še ni probal: 

 

ko nimaš nič geara (predvsem govorim tle o armorju, v DMZ začneš samo z enim), je najbolje it v dangerous zones. basically je nek večji POI na mapi, ki ima gor še zvezdico - vedno je enako. airport je, une jame, neki tuneli pod rohan oil, te tri poznam (jame so najtežje, majo pa največ chestov). tam je ful oranžnih chestov, kjer lahko dobiš 3 slot armor, large backpack in najboljše gas maske (pa še random gune - v chestu se ne vidi, če ma attachment btw). 

 

je pa treba it lepo počasi, ker so not močni mobi, ki majo armor in čelade (tko da ne morš headshotat na hitro) in je z enim armorjem res pain. rabiš nujno tri igralce, ker se je treba skoz rezat. dobro začet s snajpo, da jih sklearaš velik predno greš bliže. 

Na airportu imaš pomojem 15 rdecih chestov tko da tam se ful splača. Je pa dosti težje to sam igrat. S kolegi je kar fun. M13B sm uspel, zaj treba še 7x weapon case da dobim tist epic skin

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 2 urama:

jaz sem včeraj dobil mega timmy lobby pa 20 gunstreak z x12 :D

 felt gut

 

Svaka čast. Ob takih uspehih pa verjamem, da se spodobi, da vsaj za trenutek odložimo na stran bojno sekiro PC-konzole in ti v imenu (pretežno)SP konzolašev izrečem čestitke ob takem izjemnem uspehu. Bravo! Kar tako naprej...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...