Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Vsako leto je isti cycle COD playerjev ki se Craptivisionu pustite nategvat po dolgem in posrek

 

- pizda so za en kurac serverji,

- pizda materna, js ne slisim korakov,

- pizda pa to nalaganje shaderjev,

- pizda materna pa 150 gb install,

- pizda so glupi spawni na Dogshithouse,

- pizda materna, js mam 155 pinga,

- pizda materna pa ta kurcev matchmaking,

- pizda, rajs se self-kastriram, kot pa da se enkrat grindam za skine in gune,

- pizda, mape so glupe ko kurac,

- pizda, ven me mece iz spila,

- pizda materna, macek se mi je posral na kavc

- pizda materna, baba je noseca

 

Mate en kup boljsih MP FPSjev, pa se vedno vsako leto izpadete glavni suckerji. IMO se mate vsi COD igralci najmanj fajn pri gejmanju kot biloker drug mn3njalnicar, pa se vedno kupujete ta overrated overpriced srot :D :D Svaka cast

  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

K sem cold war začel igrat (2 tedna po izidu) in ko sem špilal vanguard, so bili serverji normalni, pa tudi spawni. Tole je norišnica še zmeraj. Polovica smrti je, ker me nekdo v hrbet šutne, ker ga je zadaj nekje spawnalo, prooč od mest, kjer je njegov tim

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 16 minutami:

Insurgency Sandstorm se poscije po vseh CODih zadnjih 6 let

 

HLL tudi

lol, hll :avadodo: kjer 13 minut laufam do točke, kjer smo, da me po 4 mintuah strmljenja v prazno ubije nekdo, ki ga ne vidim in niti ne vem, kje je in potem respawn spet 8 minut od fronte, ker nihče ni dal up spawn pointa bliže

 

saj paše včasih, ampak prosim te :D

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka

Arkaden shooter, ki je v petih minutah jasen slehernemu motoricnemu idiotu vs semi-arkaden shooter, ki ima learning curvea za dobri dve uri in se igra mnogo boljse

 

Vem ja, jebena primerjava, kar pa ne iznici dejstva, da je spil boljsi od CoDov. Za Insurgency isto velja, slednja je se bolj podobna CoDom kot karkoli kar smo omenili, sam sj razumem, da mate attention spana v povprecju za enga cetrtosolcka in da so vam Craptivision igrice najvecji trip, no biggie :)

Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 38 minutami:

Arkaden shooter, ki je v petih minutah jasen slehernemu motoricnemu idiotu vs semi-arkaden shooter, ki ima learning curvea za dobri dve uri in se igra mnogo boljse

 

Vem ja, jebena primerjava, kar pa ne iznici dejstva, da je spil boljsi od CoDov. Za Insurgency isto velja, slednja je se bolj podobna CoDom kot karkoli kar smo omenili, sam sj razumem, da mate attention spana v povprecju za enga cetrtosolcka in da so vam Craptivision igrice najvecji trip, no biggie :)

Ja, hell let luz je bolš od cod, kadar imaš 3 ure časa in volje, daodigraš cca. 3 runde. Cod je pa boljš, da za eno urco pred spanjem odklopiš in odigraš 10 rund, ne pa da še pri špilu delaš na polno.

 

Also, hvala, da si delil svoje mnenje z nami.

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 48 minutami:

Ja, hell let luz je bolš od cod, kadar imaš 3 ure časa in volje, daodigraš cca. 3 runde.

 

Ne vem od kje ideja, da 3 runde v HLL trajajo 3 ure, al dobro sine, whatever floatski yer boatski

 

Combat_Liberalism reče pred 49 minutami:

Cod je pa boljš, da za eno urco pred spanjem odklopiš in odigraš 10 rund, ne pa da še pri špilu delaš na polno.

 

Definitivno je bil. Tam cca drugi letnik srednje sicer, al ipak, se strinjam

 

Combat_Liberalism reče pred 49 minutami:

Also, hvala, da si delil svoje mnenje z nami.

 

Sploh ni panike sine

Povezava do prispevka

Lahko bi vsaj kake boljše alternative dal kot Hll in insurgency lol ne me jebat. To so igre ki jih lahko igraš 1 teden preden se jih naveličaš ker je vsak match isti. Pa še vedno imajo te igre vedno neke glitche in clunky mehanike čeprav imajo 5% toliko map in opcij kot cod ali bf. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 urami:

Lahko bi vsaj kake boljše alternative dal kot Hll in insurgency lol ne me jebat. To so igre ki jih lahko igraš 1 teden preden se jih naveličaš ker je vsak match isti. Pa še vedno imajo te igre vedno neke glitche in clunky mehanike čeprav imajo 5% toliko map in opcij kot cod ali bf. 

50:50

 

men hll res vsakic znova dogaja

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

preden boš sprožu JOKRja te bo nasprotnik ustrelu, umru, respovnu, te ustrelu še enkrat, pozajtrkoval, te ustrelu, šu na izlet u toplice, te ustrelu pršu nazaj, te ustrelu, zmolu enočenaš, te ustrelu, ti jebu mtko, te ustrelu, poseksu ženo, te ustrelu, posvojil tvoje otroke, te ustrelu in tko ad inifinitum

pol ti pa bo mogoče ratal koga ubit

 

good luck, priporočam ground war

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...