Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

 

Navedek

Call of Duty's Ricochet Anti-Cheat system doesn't always ban suspected Warzone and Modern Warfare 2 cheaters on sight. Sometimes, it keeps them around, but makes their efforts to cheat futile by applying "mitigations." For example, a mitigation called Damage Shield "disables the cheater's ability to inflict critical damage on other players" so that, no matter how hard they try, they will never score a kill.

ta cloaking mi je še posebi zabavn :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Redko pogledam v to temo in vseeno vedno naletim samo na jamranje. Ali nekaj ne dela kot bi moglo... ali so preslabi in je vse drugo krivo ipd :D

 

Je kdo kdaj kaj hvalil?

DMZ je kr vredu...

 

Še najbolj ko ne veš a boš živ prišel vn :D

 

WZ2.0 pa od štarta sploh zalaufal nism :O 

 

Also ... Nočni način mi je tud kul... Škoda ker je samo 1 mapa. 

Povezava do prispevka

če bi mustardrace pol toliko igral kolikor joče bi razumel,.. začel malce nabijat to ,.. in je precej kul ,.. ni tako fajn kot MW(Reboot),..ki je imel veliko bolj zanimive mape,.. Tudi perk sistem je kar nekaj,.. In za coop praktično ne najdem nikogar,.. drugače pa soliden cod

 

Tudi dualsense se mi še ni tako prirastel k rokam da bi lahko dominiral,.. ampak domnevam da bom KD imel 1.5 v parih dneh,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...