Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Caki zdej, ko sem odkril game mode na TV, sam se twitch instaliram in grem pro.

drgac pa @bigboss82 jst igram na neko res arhaicno tipkovnico in mis, oboje na kabel, pa nisem opazil problemov, ki jih imas ti.

je pa res, da sem vecinoma pod vplivom in je vprasanje, ce sploh opazim.

jst mam premalo desno roko za kontroler, ne morm se strelat pa z neko gobico merit brez da bi zivcni zlom dozivel.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 minuto:

Caki zdej, ko sem odkril game mode na TV, sam se twitch instaliram in grem pro.

drgac pa @bigboss82 jst igram na neko res arhaicno tipkovnico in mis, oboje na kabel, pa nisem opazil problemov, ki jih imas ti.

je pa res, da sem vecinoma pod vplivom in je vprasanje, ce sploh opazim.

jst mam premalo desno roko za kontroler, ne morm se strelat pa z neko gobico merit brez da bi zivcni zlom dozivel.

 

amm.. najprej je blo uno da miska pac steka malo kot da bi se poremikal apo pixlih pol to sm zrihtal da sem dal mouse filtering na max

sam zdej bnapreimer dela 99% ql pol pa vsaketolko pac malo zatrokira tipkovnica kaksna tipka ne prime uno instantno, malo zatrokira, kot da bi se zgubil signal za trenutek al pa da pac neki zalaga ne vem.. ma to je uno trenutno, na vsake par minut.. zdaj moram probat se 1x ker sem zamenjap pozicijo ps5.. prej sem ga imel za tvjem in mogoce je to zafrkavalo

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

 

amm.. najprej je blo uno da miska pac steka malo kot da bi se poremikal apo pixlih pol to sm zrihtal da sem dal mouse filtering na max

sam zdej bnapreimer dela 99% ql pol pa vsaketolko pac malo zatrokira tipkovnica kaksna tipka ne prime uno instantno, malo zatrokira, kot da bi se zgubil signal za trenutek al pa da pac neki zalaga ne vem.. ma to je uno trenutno, na vsake par minut.. zdaj moram probat se 1x ker sem zamenjap pozicijo ps5.. prej sem ga imel za tvjem in mogoce je to zafrkavalo

Jst nism mel takih tezav, mogoce je tezava v brezzicnosti.

Povezava do prispevka

@magični kralj & @Denis najdu hvala :)

 

Mal "mešam" ker so shotgunce secondary slot :D

 

FFS kr ne morem se navadt na to igro... Sploh ni lep "flow" prou leseno... Pa tud prejšnji BOji niso bli taki...

 

Pizda če bi prevzel MW premikanje bi zmagal... K mape so mi res top...

 

Aja pa ttk je pa za popizdt :O

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 7 urami:

Kak pa se vam zdi SBMM? Se mi zdi, da je kar sweaty ta multiplayer...je tezko casual igrat, imam skoraj ves čas občutek kot da je vsak match ranked.

 

Men je res čudn feeling... Kot da nebi nikol CODa igral. A vsi ostali res na polne hamre rore... Mi je MW bolj všeč :O je pa kle nuke town :D

Povezava do prispevka

MW ima novi engine, je bolj slow paced, deluje nekako bolj sofisticirano.

 

Cold war-a v nekem casual načinu skoraj ne moreš igrat zaradi tega SBMM-a. Zdaj, ko sem v prestige modu (na začetku v nižjih rangih je bilo ok) ves čas naletim na same try harde in moram bit res 100% skoncentriran, ko igram. Sem malo youtubal in vidim, da se tudi ostali pritožujejo nad tem skill based match makingom.... Ne vem, zakaj ne dodajo ranked mode in ločijo tega od casual scene. 

Povezava do prispevka

Js morm rečt da precej uživam v Cold War multi, 120hz je kr revelation na konzolah.

Definitivno gre v mojo rotacijo COD špilov (MW,WW2,BLOPS4).

 

Igram na XSX ampak sprobal sem tudi na PS4Pro in X1X, in na Xu je obupen performance, je to kak bug al kaj je problem, prakticno neigralno je (PS4Pro je precej boljš).

 

Anyway ni tok pomembno, nisem nameraval na X1X igrat, sam zanimivo mi je.

 

SBMM je zoprn ampak sem se nekak navadil, nevem, če jim to res pomaga obdržat interes igralcev, pa naj bo tako.

uredilo bitje nsignific
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...