Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Ma lahko igras na TV s kontrolerjem in slusalkami, na pocivalniku pred tv, da nisi predalec, lahko tudi na divanu sam mores imet dovolj velik tv, dovolj blizu. Je pa boljse z misko.. ..jaz sem si kupil neko desko in jo dal na pocivalniku cez una naslonjala za roke in lahko imama misko BT.. sam.. ni toto in ne uporabljam dosti, al se navadis na kontroler insi malo manj oster al pa gres igrat na PC ce ti je tolko do zmag in statistike.

 

ampak ce nabijas cele dneve s kontrolerjem si precej dober tudi na kontroler in ni neke pretirane razlike. Itak je bolj pomembna taktika, pozicjoniranje, skill.. pac nekdo, ki je navajen kontrolerja mu bo ful lazje z kontrolerjem kot se navajat iz iz misko In ce res igral nonstop CoD lahko komot premaga nekega caszal playerja z misko

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 9 minutami:

Konzole se priključijo tudi v monitor...

lmaoooooooooo

 

Pastir_Matic reče pred 9 minutami:

Al pa ce obstajajo kaki pripomocki, ki majo ne vem, trdo ravno povrsino, kamor lahk postavis (brezzicnega) misaka in tipkovnico in si se vedno zleknjen v fotelj.

 

a tko

0TFW6tJ.png

 

:rofl:

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 45 minutami:

ker si (vsaj jaz) konzolaše predstavljam, da sedijo pač na kavču pred tv

 

in ne za mizo, ki je pred tv

Tole

 

Ampak ugotavljam, da najbolj dedicated gamerji vztrajajo na kombotu miza + ekran za konzole

 

Jaz sem casualc, najbolj v lajfu mi paše stinkat na kavču z joypadom v rokah 

Povezava do prispevka

Sem mislil, da je tisto gor miza na koleščkih, da si jo potegne bližje pa vidim potem, da je dobesedno samo ploh lesa na kavču (kuhinjski pult?). Ker kralj.

 

Pred kratkim sem v predalu našel Infinite Warfare in ko sem preigral SP, sem se odločil še malo probat multi, ker nisem še nikoli CODa igral. Ne vem ali me je matchalo z umazanimi PCjaši ali pa tisti, ki imajo K/D na 3.0 vsi tryhardajo z miško na konzolah. Res brezveze, ko počekiram killcam kako nas je nek nerd, ki je mel v matchu K/D nad 11.0, potamanil vseh 5 oz. 6 v manj kot sekundi. Tip prilaufa po steni in izpade iz njegovega vidika kot da samo poklika 5 ali 6 dezorientiranih glav in likvidira celo ekipo preden se sploh dotakne tal. Tako twitch premikanje kamere, ki ni možno na kontrolerju. Sem po parih rundah samo peace outal. Pobral frizbi ven iz konzole in ga ne dam nikoli več not.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče Dne, 20. 9. 2021 at 18:37:

Sem mislil, da je tisto gor miza na koleščkih, da si jo potegne bližje pa vidim potem, da je dobesedno samo ploh lesa na kavču (kuhinjski pult?). Ker kralj.

 

Pred kratkim sem v predalu našel Infinite Warfare in ko sem preigral SP, sem se odločil še malo probat multi, ker nisem še nikoli CODa igral. Ne vem ali me je matchalo z umazanimi PCjaši ali pa tisti, ki imajo K/D na 3.0 vsi tryhardajo z miško na konzolah. Res brezveze, ko počekiram killcam kako nas je nek nerd, ki je mel v matchu K/D nad 11.0, potamanil vseh 5 oz. 6 v manj kot sekundi. Tip prilaufa po steni in izpade iz njegovega vidika kot da samo poklika 5 ali 6 dezorientiranih glav in likvidira celo ekipo preden se sploh dotakne tal. Tako twitch premikanje kamere, ki ni možno na kontrolerju. Sem po parih rundah samo peace outal. Pobral frizbi ven iz konzole in ga ne dam nikoli več not.

 

IW ma kr high skill ceiling zarad kurčevga glidanja in wall runninga.

Ampak ti obljubim, da je manever ki ga opisujes nadvse mozen tudi na kontrolerju. Sem videl na lastne oči.

Povezava do prispevka

Zadnjo uro bete sm vidu da majo Champions hill SOLO playlisto in sem šel z veseljem sprobat (obozujem 1v1 nacine npr. v MW19).

Sem zmagal, ampak na koncu mi je pisalo defeat -.-

Tako da niti lepega screenshota zmage nisem uspel narediti. Zdaj moram pa čakat release in upat, da bodo obdrzal solo playlisto.

 

Sem pa imel kar par spektaluarnih buggov na zacetku bete (XSX):

Opis ni na voljo

uredilo bitje nsignific
Povezava do prispevka
nsignific reče pred 3 urami:

Zadnjo uro bete sm vidu da majo Champions hill SOLO playlisto in sem šel z veseljem sprobat (obozujem 1v1 nacine npr. v MW19).

Sem zmagal, ampak na koncu mi je pisalo defeat -.-

Tako da niti lepega screenshota zmage nisem uspel narediti. Zdaj moram pa čakat release in upat, da bodo obdrzal solo playlisto.

 

Sem pa imel kar par spektaluarnih buggov na zacetku bete (XSX):

Opis ni na voljo


 

 

zvok je pa res porazen.

do kdaj pa je beta? Ob 20:00 koncam siht, a se bo se dal spilat?

35E9AB37-9B93-4984-A497-477513265960.jpeg

Povezava do prispevka

hacki za luzerje so (žal) tok dobr biznis da tudi če bi mogl

 

jz sm hotu 1x kupt hacke za dost nedolžno foro in sicer da bi lahko uporabu free noclip mode za neke posnetke v eni igri k sm hotu posnet mal bl cinematičn video, me je kr na rit vrgl k sm vidu cene

 

folk plačuje tudi po 100€+/mesc naročnine

seveda imajo tako kot ps+ akcije, če bi samo za en tedn kupu bi plačal dost več/dan

ti pa potem dnevno čekirajo in updatajo in v primeru detectiona takoj sporočijo

 

sm pa mel enkrat čast komunicirat z enim blatant cheaterjem, zakaj to počne itn.

in mi je direkt reku da je nek bankir iz NL, potuje dost po svetu, zvečer ma mogoče par urc da v hotelu potegne vn laptopa pa mal igra

jz sm ga sicer poznal od prej (dost unique nick) - tip je v  nekem browser špilu not pometal okoli 40k €

ampak ga preprosto boli kurac, za uno urco/dve da nonstop zmaguje, lajfa zaradi narave dela itak nima

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...