Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

tbh dvomim

v eu mamo en internet/privacy related zakon blablablabla ki v praksi pomeni da ti anti cheat SW ne sme čekirat kaj maš na kompu, kar pomeni da vsi mal boljši cheati, ki delajo preko Injectiona v razne .dllje itn. ne morejo bit detectani če uporabiš vsaj kako celico od organa;možgan in ne delaš resnično očitnih zadev da jih server sided "trackerji" poštekajo da, nevem, vedno streljaš v istem patternu, intervalih itn... pa še to, mora bit anticheat tako nastavljen, da to sploh išče (npr APBjev) (kar imajo tudi vsi boljši cheati v optionih da modificiraš)

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

ps5 tudi ni najbolj fer platforma zaradi fegetev kot sem jaz (pro controler - določene lahko programiraš kar je v praksi dobesedno cheat (no recoil itn.))

in pedrov ki uporabljajo razne adapterje za KB+M

 

je pa stanje definitivno dosti boljše.

Jaz nisem enega cheaterja videl na ps

ma kaj se sekiras, itak igras verjetno za zabavo. Priklopi mis+tipkovnico.

drgac pa jst sm tut noob, kocevc me

izkorisca za zivo vabo, da pol on kille dobiva, pa se mamo vseen fino.

Povezava do prispevka

v dvoje je itak vedno zabavno če imaš pravi duh.

 

Navedek

ma kaj se sekiras

men je dost vseen

grenkega so mel delal closet cheaterji pred leti na PCju - najhujša vrsta

ker si pač vedel da cheata, ampak je igral "resno" in si pač mogu počakat tiste 3 mesece do  naslednjega ban wave_a in se pol sam sebi nasmehnil ko si videl njegov nick na wall of shame

Povezava do prispevka

Mene je beta, kar prepričala. Igral sem na PS5, nekaj buggov je bilo, vendar nič drastičnega. Rad imam WW2 sceno, užival sem tako v MW2019 kot v WW2. Lanski coldwar pa mi je bil poden (prodal igro po 1 tednu).

Res, da ni ne vem kaj novega v letošnji različici, vendar me to ne moti. Trenutne mape se mi dopadejo, se mi zdi špil za zvečer kako urco odigraš in zapreš čist ok...

Nisem pa nikjer najdu, da bi bil možen preorder za fizično kopijo igre PS5?

Povezava do prispevka
nsignific reče Dne, 22. 9. 2021 at 11:31:

 

IW ma kr high skill ceiling zarad kurčevga glidanja in wall runninga.

Ampak ti obljubim, da je manever ki ga opisujes nadvse mozen tudi na kontrolerju. Sem videl na lastne oči.

Wallrun in hkrati merjenje je možno, če remapaš kontrole (če se ne motim je potrebno držat knof za skok za vzdrževanje wallruna), ampak s tistim jamranjem zgoraj sem bolj mislil na samo premikanje kamere/merjenje v kombinaciji s hopsanjem naokoli. Težko bi me kdo prepričal, da je tisto kar sem videl možno na gamepadu. Lahko pa tudi, da enostavno ne dojamem česa, ker nimam ravno izkušenj z FPS igricami.

Povezava do prispevka

Vse se da in še več. Seveda je pa treba narediti custom layout, še boljše pa kaki pro controller z back pedali. Čakam da ps5 naredi to čimprej, ker imam kar težave trenutno igrati na nivoju, ki sem ga vajen s prejšnimi kontrolerji. Drugače pa (če nimas back pedalov) se ponavadi skok mapa na L1, R3 je crouch in imas vedno prsta na gobcah.

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 urama:

Vse se da in še več. Seveda je pa treba narediti custom layout, še boljše pa kaki pro controller z back pedali. Čakam da ps5 naredi to čimprej, ker imam kar težave trenutno igrati na nivoju, ki sem ga vajen s prejšnimi kontrolerji. Drugače pa (če nimas back pedalov) se ponavadi skok mapa na L1, R3 je crouch in imas vedno prsta na gobcah.

A potem imaš kazalec vedno na L1 in sredinec na L2? :confused:

Povezava do prispevka

jaz bi tud mel hud movement ce ne bi rabo skrbet glede merjenja pepegiggle

 

 

drugac po beti:

igrica mi je kr huda, minus mi je itak campheavy dizajn map 

sam to je kuga 3lane map ki jo mountanje z guni malo poslabsa

na sreco mas skor zmeraj nek nacin za flankanje in se da prezivet

 

guni so mi zabavni ceprav stevilo attachementov je cist insane (na stenu sem mel ziher 10+ attachementov)

ttk je visji kot v mw2019 in se mi zdi da mas vcasih celo cas reagirat na dmg kar je coolio

movement je isti kot zmeraj samo da je nizja hitrost in je laufas kot hrcek na drogah po mapi

SOLAR FLARE

ta KOTH game mode je zelo fun

patrol tudi (HQ sam da je HQ skos online pa se fura okoli po mapi)

skoda da ni blo nobene top tier mape v beti, upam da bojo v releasu

 

 

bom kr preorderal 

Povezava do prispevka
keba reče pred 27 minutami:

Jaz počakam še beto od tanobeg BF in se potem odločim, samo najbrž bo letos COD padel. 

Jest se pa kr nekak nagibam h BF letos... BOCW me je razočaral .... MW top... Mogoče če bo še ta COD v akciji bi vzel :D Sam ko res ne dajo nč dobrih popustov.

 

Je pa res da tud beto čakam za BF.

Povezava do prispevka

tile attachmenti so itak scam

sluzijo samo kot drogica, da mas neki za odklenit. pol pa itak skopiras nek build. al se komu dejansko da testirat razlicne attachmente? to je sam money making grind machine. edini smiselni attachmenti so mi tisti, ki dejansko neki dodajo - odvzamejo. recimo vecji magi - pocasni aim down sight. al pa da zbiras kero optiko bos mel. ampak so pa trenutno tko implementirani attachmenti da je npr dusilec najboljsi za range, dmg pa se skrije te na mapi. res brezveze, sam prisili te v grind in zvisuje barrier to entry novim igralcem.

Povezava do prispevka
Navedek

Drugače pa (če nimas back pedalov) se ponavadi skok mapa na L1, R3 je crouch in imas vedno prsta na gobcah.

mene vsakic zaboli k moram prtisnt R3 (sem prepricanja da to najbl vpliva da zjebes gobico in dobis drift :D & there goes 160 pro €) tki da na backpaddlih mam na r3 tist kar najmanj/ne uporabljam 

 

Drugace r3 je kar zopern ce vmes streljas, lahko guras tut L1/R1

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...