Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 1 minuto:

Porocaj vec

 

Spoiler

Perke lahko upgradas s kristali dol levela3. Npr. Juggernog maš potem do 300 resistance. (Brez leveliranja 200). Speed colo, quick revive lahko vse leveliraš. Deadshot daquiri zelo pomemben za headshot damage. Pack-a-punch lahko trikrat upgrejdas orozje. Prvo za 5000$, pol za 15000$ in v tretje za 30000$. Vsakič ti poveca damage. Lahko tudi kupiš elementary damage po tvoji izbiri pri pap. Potem tudi upgrejdas orožja iz common na rare, legendary in exotic in vsakič se poveca damage. Armor si tudi upgrejdas v igri. Mapa je bolj tako tako, ma se da lepo krožit. Metke si stalno lahko kupuješ v igri. Štartaš lahko igro s tistim orožjem kot hočeš (LMG for me). Cymbal monkey si lahko tudi kupuješ med rundami.

 

Nisem pa še ugotovu ko pride heli in hočeš spizdit kaj je treba naredit da te dvigne gor, ker je kar štala ko maš gručo zombijev za sabo in pol pride heli.

 

Povezava do prispevka
Denis reče pred 1 minuto:

 

  Skrij vsebine

Perke lahko upgradas s kristali dol levela3. Npr. Juggernog maš potem do 300 resistance. (Brez leveliranja 200). Speed colo, quick revive lahko vse leveliraš. Deadshot daquiri zelo pomemben za headshot damage. Pack-a-punch lahko trikrat upgrejdas orozje. Prvo za 5000$, pol za 15000$ in v tretje za 30000$. Vsakič ti poveca damage. Lahko tudi kupiš elementary damage po tvoji izbiri pri pap. Potem tudi upgrejdas orožja iz common na rare, legendary in exotic in vsakič se poveca damage. Armor si tudi upgrejdas v igri. Mapa je bolj tako tako, ma se da lepo krožit. Metke si stalno lahko kupuješ v igri. Štartaš lahko igro s tistim orožjem kot hočeš (LMG for me). Cymbal monkey si lahko tudi kupuješ med rundami.

 

Nisem pa še ugotovu ko pride heli in hočeš spizdit kaj je treba naredit da te dvigne gor, ker je kar štala ko maš gručo zombijev za sabo in pol pride heli.

 

Kaj pa orozje? Kako ga upgrejdas in pol tej upgrejdi veljajo tudi v MP?

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 43 minutami:

A se samo meni zdi al je matchmaking malo broken?

 

Kdaj cist roflstompas nasprotno ekipo, naslednji match te zownajo k najvecjega nooba.

 

agresiven skill based matchmaking

 

zacni delat  samomore, nalasc streljaj mimo nasprotnikov  in podobne fore, bos videl, v kaksnih lobbyjih bos pristal po treh takih igrah

 

potem pa proti tem noobom igraj kot pro (gibanje, aim itd) in bos spet videl, kam te bo to pripeljalo

 

tle mas lep primer youtuberjev, ki reverse boostajo (in kako zgleda realen lobby), imajo en drug account, ki je totalno v podnu, bracket, kjer igrajo otroci/invalidi/folk, ki prvic drzi kontroler v rokah, s tem accountom se joinajo v lobby, s pravim accountom se joinajo reverse boostanemu accountu, ta fake account potem zapusti lobby in se delajo, da so najvecji carji ever, ker ownajo vse

 

 

samo pocaki, da zacnejo prodajat skine, activision s tem sluzi milijarde, ampak ce kupis en nov skin, cel teden v tvoji ekipi ne bo nikogar s tem skinom, ker uporabijo tebe kot reklamo za to, da drugim perejo mozgane in na koncu kupijo ta super duber skin

 

skill based matchmaking v tej obliki je dobesedno cancer, ki je ubil tiste zabavne igre, ki so bile neko zlato povprecje (torej random folk, eni dobri, drugi slabi), cel kup parametrov imajo, ki jih upostevajo za matchmaking, connection quality je pa na zalost nekje na dnu po pomembnosti

Povezava do prispevka

Kaj gre res za enega slabših COD-ov?

 

če mu še IGN da 6-tko, mora biti res slabo. 

 

https://www.ign.com/articles/call-of-duty-black-ops-cold-war-multiplayer-review

 

sem mislil, da je bila sam alpha sranje, pa vidim da ostalo isto. Malo map, pa večji del sem mi zdelo da laufa preden koga najdem, kot dobro codovsko nažiganje vsak trenutek. Da ne govorimo, da je grafično slabša od MW. Nič počakamo na 2021 na nekaj konkretnega, do takrta bo pa za občasno sproščanje dober MW. 

 

 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 12 urami:

Kaj gre res za enega slabših COD-ov?

 

če mu še IGN da 6-tko, mora biti res slabo. 

 

https://www.ign.com/articles/call-of-duty-black-ops-cold-war-multiplayer-review

 

sem mislil, da je bila sam alpha sranje, pa vidim da ostalo isto. Malo map, pa večji del sem mi zdelo da laufa preden koga najdem, kot dobro codovsko nažiganje vsak trenutek. Da ne govorimo, da je grafično slabša od MW. Nič počakamo na 2021 na nekaj konkretnega, do takrta bo pa za občasno sproščanje dober MW. 

 

 

Se povecini kar strinjam, se posebej, ko pise o mapah in orozjih.

 

Folk vecinoma fura MP5, ki je faking laser, ki te pokosi se preden lahko reagiras.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...