Skoči na vsebino

[Multi] Dying Light 2


Priporočeni prispevki

To !!! ,.. Preordered ,..

Ravnokar igram na PS5 enko,.. (kljub temu da še ni next gen patcha 30FPS)

Z malo začetnega grinda (da sem si nabildal ene stvari v eni ponavljajoči misiji),.. Mi je to kar naenkrat postal eden najljubših špilov ever. Ko zaćneš mleti glave in dropkickat zombije,.. Čisti fun v žilo.

 

Tako,, da če hoče kdo coopat dvojko ali enko naj mi sporči.

PSN : Puamdefoke ,..

Povezava do prispevka

Toplo pripročam vzet večino day1 reviewov z veliko dozo rezerve.

 

Kajti Dying Light 2 je zelo ambiciozna, morda preambiciozna igra. Obljubljajo nebroj različnih odločitev, takih, ki drastično vplivajo na nadaljevanje zgodbe ter na sam svet. Nekako Witcherjevski vpliv skorajda, če lahko poenostavim.

 

Take igre ne moreš ocenit, da prešibaš na hitrco skozi, igrnoriraš sidequeste, stranske reči ter zlasti različne odločitve ter vplive slednjih na sam svet. Moraš it večkrat skozi pa počasi in zlasti natančno igrat.

 

Verjetnost, da je nekdo to naredil na day1 je zelo blizu nule. Naj samo spomnem, kako so day1 vsi veselo talali Cyberpunku 10-ke ali močne 9-ke.

 

Zdaj, jaz ne trdim, da je igra dobra ali slaba, samo pravim, da za to kar hoče bit, bi raje slišal mnenje nekoga, ki jo bo temeljito preigral. Pa pri tako ambicioznem projektu so bugi neizbežni, ampak ne dvomim, da bodo pofixani, saj so lepo delo naredili pri spoliranju enke. Če bodo bugi največji minus te igre jo bom prav gotovo vzel, ko bom imel čas.

 

Bolj me zanima, kako je tisti del, do katerega sem sam bil zelo navdušen, ampak tudi skeptičen (ker ga je težko dobro narediti), in sicer različne odločitve ter vplivi na samo štorjo ter svet, toliko da igro lahko tudi večkrat preigraš na popolnoma drugačen način. Torej del, kjer je ravno Cyberpunk failal na polno glede na pričakovanja.

Povezava do prispevka

"Bug Alert!

If your tolerance for bugs is low, I do not recommend jumping into Dying Light 2 on day one. Or day 10. Maybe day 30? I was able to play it to completion, but only barely: leading up to launch it is absolutely drowning in a sea of upsetting technical issues, whether it’s crashing (which happened to me dozens of times in my more than 80 hours with it on Xbox Series X and to others at IGN on PlayStation 5 and PC), all dialogue stopping during cutscenes, all audio being replaced with a loud screeching noise, getting locked out of quests because a character won’t let you talk to him or being unable to finish because the objective never spawned in, uneven framerates making me seasick, and too many more to list here. Most glitches are temporary annoyances or even amusing wonkiness, but some are more dire – one IGN editor playing on PS5 had his entire save file corrupted, leaving him with a never-ending loading screen and locking him out of his save pending an upcoming patch.

Normally I expect a certain lack of polish in ambitious, open-world games, but even with my expectation for jankiness set to maximum, Dying Light 2 has been really, really rough. The longer I played, the more frequent the issues seemed to become; by the end I was having to quit out and reboot multiple times per hour, and breathed a huge sigh of relief when credits rolled and something hadn’t catastrophically broken my save file. In terms of stability issues and the danger of losing progress, it’s been considerably more severe than our experience with the PC version of Cyberpunk 2077, where the bugs we hit were mostly visual in nature. Techland is aware of all of this and is reportedly hard at work on patches to address it, but if history is any indication it’s going to take more than a few real-world day-night cycles to sort out this many issues."

Ouch

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...