Skoči na vsebino

[PS5/PC] UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection


Priporočeni prispevki

štirko sta delala Druckmann in Straley potem, ko je bila original kreatorka franšize Amy Hennig izrinjena iz Naughty Dog, ker vodstvo ni zaupalo njeni  viziji četrte igre.. Hennigova je namreč želela poskusiti nekaj novega ter iz prve polovice igre črtati streljanje. Sumim, da je to bil glavni problem in, da so se bali, da publika ne bi cenila spremembe v formuli.  Tudi Rafe bi v prvi polovici igre nastopil kot Nateov antagonist nakar bi se pobotala in skupaj šla v boj proti pravemu negativcu. Amy seveda ni planirala konca Nateove kariere v četrti igri, baje je že imela ideje za nadaljevanja. Nateovo penzioniranje je postavil kot pogoj Neil Druckmann.

Povezava do prispevka

pri uncharted je kul, da je edina izbira, ki jo maš v špilu za naredit to, da se odločiš katero orožje boš pobral iz tal. TR pa ima neke kvazi build mehanike s craftingom in sličnim sranjem, pa celoten filing špila/zgodbe je bistveno počasnejši, kar mi pri takem tipu špila sploh ni všeč. v bistvu mi je U všeč ravno zato, ker je hudičevo preprosta formula izvedena na odličen, wow cinematičen način, ki vleče.

 

lost legacy recimo je sploh njama. hudičevo lep špil z ravno prav dolgo in zanimivo zgodbo.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Mnenjalnik logika:

 

Uncharted igrice - sony eksluzive - najboljše igrice vseh časov, super se starajo, ko prižgem igrico imam trdega tiča, v postelji imam plišasto igračo Nathana Drejka.

 

Tomb Raider igrice - multiplatform - pasja jajca, nevredna igranja, vsak del je slabši, to se sploh ne da končati, debela šugasta Lara, ne bi jo diral ni sa štapičem.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 35 minutami:

Kako ti je všeč TLoU2? 

jaz sem bolj butelj, mene ne motijo stvari, ki drugim dlake dvigajo na hrbtu. TLoU2 je nekakšen flawed masterpiece, pozdravljam in cenim ambicije, ki jih ima igra, užival sem v njej, ampak je na kocu dneva smešna glede na to koliko woke skuša biti. In seveda polna melodrame. Meni so bili prvi trije Unchartedi ljubši od četrtega, celo tretji. Četrti je tudi imel preveč melodrame, pa tisto mečevanje z zadnjim šefom sem sovražil. Mehaniko so uvedli izljučno za zadnjega bossa in namesto, da bi vbode in sekanje mapirali na gumbe so ga na analog stick, kar spremeni vse skupaj v nekakšen qte in naredi spopad brezvezno težek. No, Uncharted ima tradicijo brezveznih zadnjih šefov, se mi zdi.

Povezava do prispevka

Glede na to koliko pišeš, da ti gre na živce melodrama je presenetljivo, da nisi dodal še kakšne kritike na račun okrogle Amy. Njena verzija U4 se je zdela namreč kot klasičen revenge story v smislu zajebal si me in sedaj boš najebal. Glas v teaser trailerju za Uncharted 4 naj bi bil namreč Samov. Menim, da je Amy ravno pravi čas pokasirala nogico.

 

 

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 3 minutami:

Je kaka opcija igrati prve tri Unchartede na PC ju ?

 

Preko PSNOW lahko streamaš PS3 verzije iger kar verjetno ni glih optimalno lol. Žal ni PS4 remastra cele kolekcije v PSNOW knjižnici... Moraš pa narest UK/USA račun ker na SLO PSN ni PSNOW. Nimam pa pojma kakšn je posledično inputlag.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 7 minutami:

Glede na to koliko pišeš, da ti gre na živce melodrama je presenetljivo, da nisi dodal še kakšne kritike na račun okrogle Amy. Njena verzija U4 se je zdela namreč kot klasičen revenge story v smislu zajebal si me in sedaj boš najebal. Glas v teaser trailerju za Uncharted 4 naj bi bil namreč Samov. Menim, da je Amy ravno pravi čas pokasirala nogico.

 

seveda imaš pravico misliti kar ti paše :lol: Pa tudi veliko razbiraš iz treh stavkov.

Povezava do prispevka

Tr ma boljsi gunplay, ce vzamemo 3ko ki ima vec poudarka na tombih, tudi gameplay, ki ga v unchartedu tako rekoc ni in je tam samo za to da se spil razvlece.(one does simply get on top of church tower, bos mogu 10 """ugank""" pa simbolov izpolnt prej)

 

Sicer lahko recem isto za TR ki te postavi v mapo kjer pol setas gor dol 20 ur ce hoces 100% (soviet base npr)

 

Cinematxska izkusnja je uncharted boljsi.

 

Ta post ni fanboy radikalno drkanje na en ali drug spil tako da bo nekoga triggeral, lp

 

1643204947237m.thumb.jpg.f5ee3c220c0cdca65f01b32b157b7e12.jpg

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 17 urami:

 

Preko PSNOW lahko streamaš PS3 verzije iger kar verjetno ni glih optimalno lol. Žal ni PS4 remastra cele kolekcije v PSNOW knjižnici... Moraš pa narest UK/USA račun ker na SLO PSN ni PSNOW. Nimam pa pojma kakšn je posledično inputlag.

Tnx.

Zgleda ne bom igral :)

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...