Skoči na vsebino

Napadi volkov v Sloveniji


dilar

Priporočeni prispevki

Si lahko ti ze enkrat sam pri sebi priznas, da nimas blage veze o cem govoris 90%, scratch that, blizu 100% cajta?

 

Slovenija ima ogromno zascitenih vrst zivali in ne bos verjel, naloga lovcev je med drugim ohranjanje le-teh. Takisto pomagajo na mnogih obmocjih kmetom pri opravilih. Sam okej, itak govorim s steno, ta tvoj treehugger mentality enaci lovce s sadisticnimi, egoisticnimi ubijalci, lmfao no

 

Ti bom se enkrat napisal, since you didn't get the memo - prestudiraj sam pri sebi, preden stisnes Posreduj odgovor. Ker je iz Marsa vidno, da nikol nisi blizu kake lovske druzine bil, niti ti ni pol pizde materine jasno, kaj dejansko pocnejo

 

Pa tist, da tujim lovcem prodajamo divjad za odstrel je tut lol, fak no, sam da neki mindlessly napisete, boli vas kurac, ce je napisano bedarija al ne

Povezava do prispevka

4Stringed in familija, s tem, ko vas bomo poklali, vam odrezali glavo in si jo doma obesili na zid, vam v bistvu pomagamo. Pomagamo ohranjati ravnovesje. Če vas ne bi ubili, bi zaradi pomanjkanja hrane umrli.

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
gladius reče pred 3 urami:

 

Ja verjetno zelo skrbijo za naravo, ko za svoj ego pobijajo živali ali umetno vzdržujejo visoko populacijo s hranjenjem živali.

 

MihaKihot reče pred 16 minutami:

Jaz sem videl lovske družine. 1.) Pijejo ko žolne 2.) Pobijajo živali in jim odrežejo glave, da si  jih dajo potem doma v "lovski sobi" na steno

 

MihaKihot reče pred 6 minutami:

4Stringed in familija, s tem, ko vas bomo poklali, vam odrezali glavo in si jo doma obesili na zid, vam v bistvu pomagamo. Pomagamo ohranjati ravnovesje. Če vas ne bi ubili, bi zaradi pomanjkanja hrane umrli.

 

Jezus, sem mislil, da je gladius mojster posplošenega nakladanja, ampak tudi MK ga zmore

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 36 minutami:

4Stringed in familija, s tem, ko vas bomo poklali, vam odrezali glavo in si jo doma obesili na zid, vam v bistvu pomagamo. Pomagamo ohranjati ravnovesje. Če vas ne bi ubili, bi zaradi pomanjkanja hrane umrli.

 

Daj mi pomagaj razumeti to sporočilo, mogoče sem premalo kave popil. Si ti slučajno grozil 4Stringedu in njegovi familiji, da jih boš poklal, jim odrezal glave ti in še nekdo?

 

@gladius

Lovske družine so tiste, ki spomladi v naravi nastavljajo opozorila lastnikom psov naj jih imajo privezane in pri sebi, zato ker se živali parijo.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Smrk reče pred 16 minutami:

 

 

 

Jezus, sem mislil, da je gladius mojster posplošenega nakladanja, ampak tudi MK ga zmore

Še edino "koristno" zadevo - nastavljanje hrane pozimi  - izvajajo izključno z razlogom, da več živali preživi zimo in jih lahko v ostalih letnih časih več jagajo.

 

 

vendar ja, zagotovo je med lovci tudi kakšna iskreno ekološko, živaloljubno čuteča dušica

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 3 urami:

 

Daj mi pomagaj razumeti to sporočilo, mogoče sem premalo kave popil. Si ti slučajno grozil 4Stringedu in njegovi familiji, da jih boš poklal, jim odrezal glave ti in še nekdo?

 

@gladius

Lovske družine so tiste, ki spomladi v naravi nastavljajo opozorila lastnikom psov naj jih imajo privezane in pri sebi, zato ker se živali parijo.

 

Če bi lovci hoteli narediti res nekaj koristnega, bi šli lovit potepuške mačke.

 

in stare gospe, ki jih hranijo :p

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka
gladius reče pred 12 minutami:

 

Če bi lovci hoteli narediti res nekaj koristnega, bi šli odložili strelno orožje in se preimenovali v ekološko/sonaravno/etc združenje oz. združenje za ohranjanje divjine; na stene svojih domov pa več ne bi obešali odrezanih glav svojih žrtev

 

 

 

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka

Ne vem vec komu naj dam medaljo za mojstra logicnega sklepanja

 

Onmu bizgecu, ki bi glave rezal ljudem, al romanticnemu treehuggerju, ki bi na ulice mest dal lovce, da lovijo macke

 

En je itak troll, tadrug pa se ko golob pismonosa vrne nazaj k svojemu bullshitu, ko mu poves, da nima prav in ne argumentira popolnoma nicesar

 

Never change rum3nj4k. Never. Fooken. Change.

Povezava do prispevka

Zadnjic sem se s kolegom lovcem menil o volkovih. Problem volkov je v tem da lovijo v tropu in se ne spravijo na mladež ampak najlepše jelene. Zakaj? Ker imajo veliko in težko rogovje kar jih naredi manj okretne. Še več, tak jelen se jih hoče z rogovjem pregnati, medtem ko ga od zadaj drug pohopsa.

 

Tako se zaradi volka med srnadjo izgublja najbolj kvaliteten genski material.

Povezava do prispevka

Ta mi je malo...lovska. jeleni s težkim rogovjem so sicer v gosti hosti nerodni, ampak sj to ni njihov teren. Pa tud telesno so močni, medtem ko so kakšne stare košute al pa teleta precej bolj enostavna za požret. Kar ne pomen, da kdaj zarad nerodnih rogov ne pokončajo jelena, ampak telesno šibkejši osebki so pomoje prvi na seznamu.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

mamo spolno in imamo naravno selekcijo

 

težko rogovje s stališča naravne selekcije - težje se premikaš, hitreje se zmatraš ... po drugi strani imaš boljše orožje ampak glede na to da volkovi lovijo s preganjanjem, jim veliko rogovje ne pride tako prav

težko rogovje s stališča spolne selekcije - veliko rogovje ti da prednost v spopadih s samci tvoje vrste, večji doseg itd., kar vodi v oploditev večih samic s tvojimi geni za večje rogovje

 

ta dva selekcijska pritiska vodita proti določeni velikosti rogovja, ki ni ne prevelik ne premajhen

 

 

podobno je s pavjimi repi. velik rep je smotano imeti, sploh če si neleteča ptica. ampak dobiš več priložnosti za parjenje, ker pokažeš svojo življensko moč, vigor ... "čeprav imam velik in neroden rep, sem sposoben preživeti v gozdu, polnem s plenilci. pari se z menoj." "ok, prav imaš. res si močen. pariva se." "najs."

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Kar sm slišal so v sloveniji ustrelil 5-8 volkov.

Edn se je na sprehajalni poti blizu našega mesteca v vodo vrgu od žalosti, ker ga niso.

Edn je bil mladič. Volk je volk, jebiga!

 

Lovci?....no, use uredu in prav. 1/3 jih je takih, ki jim nebi v gozd spustu z puško, da si ne bodo kej nardil.

1/3 jih je takih, da jih tud nebi v gozd spustu. Bi kdo mislu, da je šel buldožer skoz gozd. Škoda gozda.

1/3 jih je takih, ker je fajn bit lovc. Sam ne v gozdu.

 

Tako, da bo lohk volkec še naprej ovco papau.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...