Skoči na vsebino

Lost Ark - Action MMO


OneI

Priporočeni prispevki

Oj!

 

Glede na to, da za ta špil še ni teme jo odpiram zdaj.

Špil pride ven 8. oz.11. Februarja in je eden najbolj pričakovanih špilov letošnjega leta

https://www.playlostark.com/en-gb/game/media#ags-MediaPopup

Preorder je opcija. 

Več si lahko preberete na https://www.playlostark.com/en-gb.

Video materiala in podatkov je malo morje, ker so Koreja in Ruski serverji že dalj časa aktivni.

 

Predlagam, da tiste, ki mislite igrat, da se odločimo na kateri server gremo. Ker ko enkrat "claimaš" zadeve ne server, jih veliko ne moreš več premaknit.

Serverji za EU Central so:
Neria
Kadan
Trixion
Calvasus
Thirain
Zinnervale
Asta
Wei
Slen

 

Jaz bi šel kar na prvega - Neria. Dobro zveni. :D

Pol pa še mal napište katere classe boste igral. Jaz bom verjetno main cha. Mage - Sorceress, pol pa še Gunlancer in pa Soulfist.

 

LP

OneI

 

 

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 27 minutami:

Me zanima kolk P2W bo zadeva, glede na to da prihaja iz azije zadeva.

Ni neki skrivnost, ker zadeva že laufa 2 (?) leti v Aziji in Rusiji. Lahk vse pogledaš. PVP ma gear lock, tko da confirmed ni P2W. 

 

Zlovdu bom zagotovo, sam ne mislim pa unega packa kupit vnaprej. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 1 uro:

Ni neki skrivnost, ker zadeva že laufa 2 (?) leti v Aziji in Rusiji. Lahk vse pogledaš. PVP ma gear lock, tko da confirmed ni P2W. 

 

Zlovdu bom zagotovo, sam ne mislim pa unega packa kupit vnaprej. 

Za NA/EU še niso povedal točno kaj in kako bo, ker se zavedajo da model iz KR ne bo ok za zahodno tržišče.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 2 urama:

Ni neki skrivnost, ker zadeva že laufa 2 (?) leti v Aziji in Rusiji. Lahk vse pogledaš. PVP ma gear lock, tko da confirmed ni P2W. 

 

Zlovdu bom zagotovo, sam ne mislim pa unega packa kupit vnaprej. 

Korejci (in Rusi) majo komplet drugacno monetizacijo kot zahodni trg, tko kot je ronin povedal.

 

Jst nism nc nahajpan. Itak bo folk navalil na spil prvi mesec/dva, se posebi, ker je New World failal na celi crti.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Kaj je to zaen slovenski guild - Tree glow. Jaz sem tok star in tok ven iz tega da komi kej poznam.

 

Zdej bom tko za zabavo mal tale Ark igral. Do sedaj sem ga mal na Ruskem serverju in mi je cool. Sicer sem še vedno newb. Je kr kompleksno, od Tier 1-3, pa karte - collections, pa stronghold estate, pa miljon zadev k jih pol sploh nimam pojma.  Bi pa takoj šel v kakšen slovenski guild, sploh če je kak ekspert zraven, da nas bo mal podučil kako pa kaj ...

 

 

Povezava do prispevka

Kadan naj bi bil go-to server za PVP osebke. Tudi bolj znani streamerji bodo tam.

 

Zinnervale pa naj bi bil najvecji server.

 

Obadva naj bi bila vecinoma anglesko govoreca.

 

Jaz bom verjetno sel na Kadan.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...