Skoči na vsebino

Lost Ark - Action MMO


OneI

Priporočeni prispevki

OneI reče Dne, 6. 2. 2022 at 14:09:

Kaj je to zaen slovenski guild - Tree glow. Jaz sem tok star in tok ven iz tega da komi kej poznam.

 

 

 

Tree glow aka triglav je guild iz wowa. Pubeci so kr pridni pucal mythic raida

Mas tudi discord ce zelis joinat 

Igrajo precej iger sam pomoje k bo nov patch bodo spet sli nazaj v wow 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Dne, 9. 2. 2022 at 10:12:

Vsekakor je vredno poizkusiti, če si ventilator takšne zvrsti iger

 

FML :mehkoblato:

 

Par dni nazaj sem - kot ventilator takšne zvrsti iger - šel preizkusit to reč in očitno za NMS (še) ne bo časa :P

 

V preteklosti sem preigral Diablo 1 & 2, par let igral WoW ter kasneje še kake 3 leta igral PoE; ta špil pa združuje elemente iz obeh žanrov - MMORPG in ARPG, torej je zame basicly strup :D:):mellow::(:panika:

 

Ker je bil na začetku tak naval na strežnike, sem si za prvo silo naredil enega warriorja na Antares, dan kasneje pa še main paladina in alt čarovnico na Trixion. Zaenkrat grem s pallijem chill skozi zgodbo ter se slinim nad lepotami okolice, ko pa me bo prijela želja za družbo, pridem altat še na kak "slovenski" strežnik.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Zdaj sem komaj poštudiral, kako zelo so itemi in dosežki povezani z rosterji in da se jih ne da resetirat :P Na enem serverju sem pobiral bonuse na mainu, ki mi kasneje ni več sedel, tadrugi pa ima enourni que time <_<

Vendar ni panike, še nisem neki ful daleč prišel po zgodbi.

 

A gre kdo oz. je že na EU West?

 

Sodeč po tej forumski debati je jezikovni razpored sledeč:

 

Navedek

Rethramis => France

Tortoyk => Portuguese

Moonkeep => English

Stonehearth => English / Scandinavian

Shadespire => International

Tragon => Spanish

Petrania => Italian

Punika => German

 

Za Moonkeep sem opazil, da je že busy, tako da grem narest en svež char na Shadespire.

 

Edit: tam me pa sistemska ura jebe :rofl: Grem pol raje še na enga izmed zgoraj naštetih, kjerkoli bo pač jutri zvečer najmanjša čakalna vrsta.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Ni blo zdej že cel teden queua. Lahk joinaš Team Smarna :D Sicer sva sam jst pa LTC, pa LTC ne igra neki velik. Pa odpri kakšen Twitch stream k so neki dropi. 

 

Več kot igram, bolj mi igra prirašča k srcu. Nedvomno je najboljša plat igre upravljanje characterja, vsi skilli so zelo satisfying in one shotat celo dručo mobov s pol rotacije je vedno znova zelo zabavno. Dejansko me mika, da bi zlevlal še kakšno drugo klaso (zdej mam Windrunnerja). Naštimal sem si nemški voiceover (se učim na Duolingo že skoraj eno leto) in zdej malo bolj spremljam tudi zgodbo.

 

Sem pršou do 50 in je še neverjetno velik contenta po tej točki. Pač sam kul je igrica. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Jaz sem s kolegom na Moonkeep (EU West). Vse dela super. Ni queueja za login, dungeon matchmaking dela brezhibno, pvp matchmaking dela brezhibno. Povsod so igralci (vsaj pri leveling contentu), tako da ni prazno, veliko guildov. Zaenkrat imam z drugimi playerji zelo pozitivne izkušnje.

V glavnem zelo priporočam. Jaz sem na EU Central imel okrog lvl 25 tako da mi ni bilo težko začeti še enkrat in dobro da sem, ker lahko igram ko mi paše brez čakanja in vse lepo gladko deluje. Pa mimogrede, cel prelude se lahko preskoči in začneš takoj v prvem mestu.

Poleg tega so pa do 10. marca še dodatni login rewardi vsak dan, baje nekje v vrednosti $100 če bi jih kupil v storu.

 

Če bo še kdo prišel lahko tudi kakšen casual Slo. guild naredimo.

uredilo bitje mrbrdo
Povezava do prispevka

Sry, nisem odprl teme, odkar se je začela štala v Ukrajini. Sem pa vmes malo igral :sorcerer:

 

Do zdaj na Mokoko nisem niti enkrat mel čakalne vrste; samo zdaj, ko to pišem, jo imam :P Ampak ni panike, manj ko jurja folka, to bo hitro mimo. Drugače sem pa trenutno level 35, par plat za unim siegom. Lepo počasi delam progress pa malo raziskujem mehanike itd. Ful mi je všeč, kako streamline-an je leveling; backtrackanja skoraj ni in se samo lepo šetaš od A preko B do C ter pobiraš upgrade. Vmes sem seveda malo odbluzil tudi v raporte, stronghold stuff ter nabiranje materialov in mokokojev; pol pa leveling trpi :D

 

Sicer sem si za un guild quest naredil en svoj ceh, ampak pridem raje k vama, ker se mi ne da ukvarjat z njegovim vodenjem, tbh. Roko na srce jaz tudi ne morem garantirat, kdaj in kako dolgo bom lahko gori, ampak zaenkrat me še dovolj vleče, da se ne dotikam ničesar drugega :) Contenta je pa res precej, to se že vidi po sami količini sestavin za zbirat. Se vidimo^^

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...