Skoči na vsebino

Lost Ark - Action MMO


OneI

Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...

En manjši updejt:

 

@Lunco je s Team Šmarna vred šel večjim stvarem naproti, jaz pa bom v bližnji prihodnosti baje dobil par kolegov soigralcev v Ark, zato sem na Mokoko ustvaril svoj ceh "Slovenski bojevniki"; slovenski bojevniki (in bojevnice) ste vabljeni k pristopu :) LTC, če to bereš, si tudi vabljen. Casual/learning guild, no pressure :happy:

 

Drugače sem pa vmes jaz tudi z mainom dingnil na 600, pa naredil sem si še alta Artilerista za farmanje raidov in dailijev; ta klasa je tudi totalna razpaljotka, samo zamik te zna kdaj zeznit, če se tarča ravno premakne :P Špil me še kar vleče, čeprav se na mainu že pozna zmanjševanje šanse za honing; zdaj že občasno kolnem ob izgubi materiala :D

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

do t3 kupi vedno star breathe, da nafilaš vse do konca, da si čimprej tam.

 

ltc je itak ditchu po enem tednu :D 

 

drugace je pa poanta guilda, da je pac cimvec folka aktivnega, da se boosta research in lahk pol vec kupis v guild storu. ni spet neka ful velika stevilka, tko da ni tok vazno. 

 

napovedujem 1370 naslednji teden, sam verjetno bom mogu bit mega lucky, da se to uresniči :D 

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

Po nekaj mesecih malo bumpam s par novicami.

 

V avgustu smo dobili update, v katerem so poleg raznih poletnih eventov dodali še živalsko farmo ter set precej kulskih futurističnih skinov; mene recimo ful rajca Cyberbike nabavit, vendar je 20€, za to bi že lahko kak nov špil kupil :unsure:

 

But they're so sick tho :mafija:

 

LA_Wingsuit_Bike_5up_Comp_1080.jpeg

 

Mojemu artileristu je namreč ime Shotaro Kaneda, ki ga predvsem animejci poznajo v spodnji obliki (rdeč bajk bi mu ful pasal):

 

akira-kaneda-bike-with-stickers-1xpdsnlu

 

Drugače pa bodo 28. avgusta zaradi upada števila igralcev začeli združevati določene strežnike,  da so dovolj polni za raide itd. Če imate različno visoke chare in dosežke na dveh takih strežnikih, vam bodo prestavili najvišji dosežek, chari pa bodo vsi prosto dostopni v posebnem prostoru za hrambo. Več informacij v povezavi.

 

Za nas slovence bodo verjetno pomembni sledeči strežniki:

Navedek

WESTERN EUROPE

  • Shadespire will merge into Rethramis
  • Petrania will merge into Tortoyk
  • Tragon will merge into Moonkeep
  • Stonehearth will merge into Punika

CENTRAL EUROPE

  • Sirius will merge with Sceptrum and become Starlight
  • Thaemine will merge with Procyon and become Lazenith
  • Nineveh will merge with Beatrice and become Twilightmist
  • Brelshaza will merge with Inanna and become Balthorr

PLANNED ROUND 2 MERGES

We will monitor how the initial round of merges progresses, but plan to implement the following merges several weeks after the initial September 28 merges.

 

WESTERN EUROPE

  • Rethramis and Tortoyk will merge and become Rudric
  • Moonkeep and Punika will merge and become Sylvain

 

Mokoko ostaja nedotaknjen, yay :D

 

Ko sem že omenil mojega artilerista, pa še to, kaj se mi je zgodilo včeraj. Z njim končam tedenski kupček Uninih dnevnih questov, ki so v igri eden od glavnih virov zlata; zanje dobiš kup žetonov, ki jih pol menjaš za tri različne velikosti kišt z zlatom. Največja kišta ima po preizkusih korejcev baje 0.75% šanso, da dropa največjo zlato palico and guess who got it :happy:

 

1337390282_LAGGB.thumb.jpg.285797777a86cc000cbcaba3e17a3b30.jpg

 

Drugače pa še vedno na izi grindam levele na mainu in temu altu; pally je ravno včeraj prilezel do 1390, ta je pa trenutno na 1350 ilvl. Počasi pa ziher ;)

 

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...