Skoči na vsebino

[troubleshoting] control panel od zvocne


Priporočeni prispevki

odkar sem instaliral win 10 ne morem vec spreminjati nastavitev na control panelu od zvocne.

zvocna je integrirana na matični plošči gygabite sniper g1 z97, ki je bila precej draga predvsem zaradi dodane zvocne.

 

driverji in software se instalirajo normalno. ko odprem control panel lahko klikam in spreminjam vse, samo ni nobenega efekta. install/uninstal sem sprobal 3x - vsakič isto. na internetu ne najdem druge resitve kot ponovno naložit driverje.

 

nastavitve zvoka so prioriteta na računalniku ker se ves čas ukvarjam s tem. update na win 11 odpade ker Intel(R) Core(TM) i5-4460  CPU @ 3.20GHz   3.20 GHz ni podprt iz strani operacijskega sistema.

 

nujno rabim popolnoma zapret tone pod 50 hz ker povzrocajo tresljaje po stanovanju in motijo mene in sosede. ce ima kdo kakšno rešitev bom zelo hvaležen ker mi pade na pamet jit edino nazanj na win 7 kar pa nočemcontrol.thumb.jpg.848c733c01afcfc2e7639208c42009e6.jpgkljub tem nastavitvah je zvok v deafult stanju

uredilo bitje novi faust
Povezava do prispevka

Mimo winblowsov, ki se večkrat poserjejo po celi postelji lahko pogledaš če je pri zvočni kartici obkljukan "allow applications to exclusively control neki neki". Pri tem creative orodju pa zna da je ostal v W7 eri in sploh ne deluje na W10.

 

Also, če še nisi.. pobriši vse driverje za zvok, ki ti jih je winblows naložil in jih poišči ter naloži ročno iz uradnih strani.

 

Probaj equalizer apo + peace GUI in izbriši to creative nesnago.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 4 minutami:

Mimo winblowsov, ki se večkrat poserjejo po celi postelji lahko pogledaš če je pri zvočni kartici obkljukan "allow applications to exclusively control neki neki". Pri tem creative orodju pa zna da je ostal v W7 eri in sploh ne deluje na W10.

 

Also, če še nisi.. pobriši vse driverje za zvok, ki ti jih je winblows naložil in jih poišči ter naloži ročno iz uradnih strani.

 

Probaj equalizer apo + peace GUI in izbriši to creative nesnago.

medtem ko si pisal ta post sem slučajno naletel na apo equaliser in dela brez problema :D hvala za potrditev. zanimivo mi je to da control panel zvočne iz 2014 ne dela na windowsih ki so bili takrat aktualni. ta apo izgleda hud, ogromno nastavitev ima. že to da ima lahko več bandov mi je hudo. hvala

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...