Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Profesor praktičnega pouka reče pred 1 uro:

ko bo mel lujza dirke, kot so bile:

- barca 1996

- spa 1996

- monza 1996

 

pa še marsikatera bi se našla + sezone, ko je model zmagoval s faking tretjerazrednim dirkalnikom, medtem ko je mel irvine na konc sezone (1996) skor 6x manj točk

 

potem se bomo pa pogovarjali, da je mogoče lah mini goat or something

 

je Schumacher v karieri do tistega "umikanja" rubensa že parkrat dokazal, da je GOAT in da mu ekipni kolegi niso niti do kolen segli

 

pa sezona 1997, ko je bil s tistim skropucalom skor prvak, irvine pa 7. lol

 

ampak ok

 

Ne pozabimo tiste genialne dirke na madzarskem ko je celo dirko sopal quali cajte enga za drugim

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 21 minutami:

HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH

 

 

 

 

o faakkk, kakšna sramota, ubogi njegovi navijači.

 

Naj mu že dajo vse nagrade, naslove, priznanja, točke, rekorde pa naj se ukine use skupaj.  To ni več ne žalostno ne smešno, to je bedno do kraja.

Povezava do prispevka

No, pa lahko zaključimo celo debato. https://www.autosport.com/f1/news/152489/hamilton-penalties-not-a-complete-surprise--mercedes

Navedek

Hamilton asked the team as he drove out of the pit lane if he could conduct his starts beyond the usual area, which was covered in rubber after two days of action.

His engineer Peter Bonnington said he could, but with no TV coverage of his exit from the pit lane the team did not spot how far beyond the usual area he had travelled.

Moštvo mu je ukazalo ja.

Bebec je sam vprašal, oni so mu pritrdili in potem je SAM šel predaleč. Dvakrat. Kljub temu, da je bilo dirkačem razloženo kje se to lahko izvaja.

 

Ampak ja, sam ustavit ga hočejo revčka.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...