Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Suzi Difuzi reče pred 2 minutama:

Albona morajo dat nazaj v Alpha Tauri. Še zmeri sem mnenja, da ma lahko F1 kariero. Dajat rookije v RBR je trenutno pač morilsko. 

albon se mi zdi mentalno nekako tako mocan kot grozni

 

ko bo slo vse tako kot more bo odpeljal super, ni pa zmozen zdrzat minimalnega pritiska

 

DrMiha reče pred 2 minutama:

they raced him soooo hard

 

Stroll je pa IMO prehitro prišel nazaj po preboleti koronci.

ja stroll je definitivno prehitro prisel

 

ze prejsno dirko kake neumnosti je pocel

Povezava do prispevka
Smith reče Pravkar:

albon se mi zdi mentalno nekako tako mocan kot grozni

 

ko bo slo vse tako kot more bo odpeljal super, ni pa zmozen zdrzat minimalnega pritiska

Ne morem še oceniti, spomnite se kako uničen je bil Gasly lani, letos je pa popolnoma prerojen. Vse kar mi je jasno je, da v Red Bullu ni minimalni pritisk ampak Max kot merilo in vampirska H&M, ki vohata kri. 

Povezava do prispevka

Se strinjam da je RBR vec kot minimalen pritisk, ampak Albon mi tako nesigurno deluje k da ga ze vsaka malenkost povozi.

 

Bi si pa verjetno res zasluzil se eno leto v AT ampak vprasanje ce so pripravljeni reskirati Kyvata ki letos ne vozi TAKO slabo

Povezava do prispevka
Ripper reče Pravkar:

Jebemomast če Perez drugi leto ne dobi sedeža. Faking svetovno bi bolo da pride v RBR. Edini trenutno, ki je verjetno sposoben vozit kot zelooo soliden second driver. Pa skoda za Gaslya dans. 

problem je da bo imel vsak probleme v RBRju, ki nima sloga vožnje kot Max, saj je avto delan dobesedno zanj.

Povezava do prispevka

Po moje se Lujz po dirki zahval čist vsem mogocim Bogovom da ma zmer tak kurčev žegen

 

Mrš u kurac

 

 

Ja ok tist VSC je bil dobesedno žegen spet,Betasove fantomske okvare so postale pač klasika 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka
Suzi Difuzi reče pred 21 urami:

Ne govori neumnosti. Irvine nima med temi kaj delat, pa je legenda drugače, ampak objektivno je bil bolj kot ne potnik skozi kariero. Bottas nima k od karizme, po sposobnostih pa je gladkov ligi Coultharda, Barichella in Masse (po poškodbi). Liga: There's always next year.

Malo sem te popravil. :D

Ampak je Irvine je bil predvsem uživač, ki je znal vedno super poskrbeti zase in podpisovati bolane pogodbe. Mislim, da je še tisti poraz leta 1999 relativno hitro prebolel, ker je pač vedel da so se mu poklopile vse zvezde že s tem, da je bil do Suzuke vodilni v prvenstvu. :D Bettas mi karakterno deluje ena podobna pičkica kot je bil Barrichello, s to razliko da so on in Ferrari vsaj jasno in glasno povedali, kdo je prva violina. Pri Ferrariju pa so vse svinjarije počeli zelo očitno in se niso niti trudili skrivati. Tako da mi gre na kurac to, da Merc še kar daje vtis, da imata oba enake možnosti in da Valtteri vsem (pa mogoče tudi sam sebi) laže, da bo pa letos res še bližje Lewisu. Pa dejansko je bil Rubinho zelo dober dirkač, ki je bil zelo cenjen tudi pri iskanju optimalnih nastavitev avta, saj je MS kar nekajkrat samo prekopiral njegove settingse, ker sam ni našel optimalnih. Samo je pač imel to smolo, da so mu Brazilci po smrti Senne na njegova ramena naložili nerealen pritisk, ker so v njem videli Ayrtonovega naslednika in nekoga k bo Braziliji spet prinesel naslov... In to, da je vozil za Ferrari v Schumijevi eri, ker je bil podobno nedotakljiv kot je zdaj Max pri RBR-ju že par let.

Bettas je pa pač en midfield voznik in nikdar ne bo več kot to. Glede na to, kakšna dominantna mašina je Merc je za njega ful slabo že to, da se mora proti Maxu v počasnejšem RBR-ju boriti za P2 v prvenstvu. Poleg tega ima Max letos kar 4 odstope, Bettas pa samo enega. In res nisem prepričan, da bi Bettas osvojil naslov s to raketo, če bi se po nekem spletu okoliščin (recimo kot Irvine 1999) kdaj znašel v vlogi prvega voznika.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...