Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Iz čistega dolgčasa samoizolacije ... Moja sanjska postava vozačev F1.

 

Mercedes: Russel in Sisa.

Failarri: Legleg in Raichu (če je Nande lahko še tretjič pri Francozih, je lahko Raichu še tretjič pri Italijanih).

Red Bull: Mad Max in Hulk (Max crash, Hulk smash).

Daddy's Martin: Mazepin in Stroll.

McKvaren: Riki in Norris, tu nimam pripomb (Button se lahko vrne kot testni vozač).

Renault: Nande in Sainz.

Toro Rosso: Finger in Gasly.

Sauber: Šime Junior in Ilott.

Haas: Maldonado in Raghunathan (Steiner še pred zimskimi testiranji Nandetu ukrade dilerja).

BMW Williams: Perez in Montoya.

Lada:

Stefan Toyota:

Minardi:

uredilo bitje Panthera Tigris
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
dandzo reče pred 1 uro:

Govoril sem za primer, ce bi se Lewis podobno kot Rosberg 5 pred 12 odlocil, da ma vsega zadosti. Takrat kot mostvo nisi glih v polozaju, da lahko veliko izbiras.

 

Ne verjamem. Vsi bi hotli v MB, če gre Hamilton stran, kdo ne bi želel v zmagovalni avto? Tudi Max verjetno.  MB se lahko izmišljuje tudi 5 pred 12, magari vzame kogarkoli začasno in se v parih mesecih dogovori za prestop. Oziroma od konca stare do začetka nove bo vsaj 3 meseca časa.

Povezava do prispevka

Tole cincanje Lojza v zvezi podpisa nove pogodbe ima zagotovo neko ozadje. Posebej, ker tudi Toto odhaja iz vodstva. Ali se bo ekipa razpustila in bo Lojze mahnil povsem v levo (RBR) ali pa je vse skupaj kot jamranje z njegovimi gumami. Ajej, sprednja leva mi je odpadla, bam lap record. 

Povezava do prispevka

Po moje samo nabija da bo nehal. Ni šans, da gre kamorkoli drugam, le zakaj? Da se jebe na midfieldu in te vsakič po 200m en zbije ven? Kdo pri zdravi pameti bi pa šel iz trenutnega Merca?

Bolj verjetno se mi zdi da bo potegnil še za eno leto, potem pa res zapustil F1 ko nastopijo nova pravila.

Povezava do prispevka
mcclane reče pred 4 minutami:

Po moje samo nabija da bo nehal. Ni šans, da gre kamorkoli drugam, le zakaj? Da se jebe na midfieldu in te vsakič po 200m en zbije ven? Kdo pri zdravi pameti bi pa šel iz trenutnega Merca?

Bolj verjetno se mi zdi da bo potegnil še za eno leto, potem pa res zapustil F1 ko nastopijo nova pravila.

 

Nekdo, ki bi rad imel izziv in se dokazal tudi v drugačnih okoliščinah. Ker betasa premagat je ravno tak izziv kot premagat mojo dve leti staro hčerko v šahu.

Povezava do prispevka
mcclane reče pred 16 minutami:

Po moje samo nabija da bo nehal. Ni šans, da gre kamorkoli drugam, le zakaj? Da se jebe na midfieldu in te vsakič po 200m en zbije ven? Kdo pri zdravi pameti bi pa šel iz trenutnega Merca?

Bolj verjetno se mi zdi da bo potegnil še za eno leto, potem pa res zapustil F1 ko nastopijo nova pravila.

men se tudi tko zdi

 

morda se pa Rosberg vrača namesto Wolffa :ninja:

 

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Če bi šla Lanackobosanac pa Wolff iz merđota, bi znalo bit prvenstvo zanimivo naslednje leto, ker Bottas ni neki prepričljiv v materialu, ki ga ma. Pa morda bi na račun tega tud Merđo imel več težav s "pripravo dobrega avta", ker taglavne sekire, ki stiska potencial avta ne bi več mel. Fingers crossed.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
mcclane reče pred 20 urami:

Po moje samo nabija da bo nehal. Ni šans, da gre kamorkoli drugam, le zakaj? Da se jebe na midfieldu in te vsakič po 200m en zbije ven? Kdo pri zdravi pameti bi pa šel iz trenutnega Merca?

Bolj verjetno se mi zdi da bo potegnil še za eno leto, potem pa res zapustil F1 ko nastopijo nova pravila.

 

To ja, najbolj smiselno. Potegne še eno sezono, postavi še bolj neprekosljive rekorde in odide preden nova pravila premešajo karte.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...