Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Men je se vedno neverjetno kako se je tip spravil tako hitro iz tiste gorece krogle, mimo haloja, zvite ograje, spravit tisti del okrog celade dol,... Zravn pa zmesnjava ognja, vrocine, (zacetne) dezorientacije, pretresenosti...

uredilo bitje NightWind
Povezava do prispevka

Zaščitna oblačila danes so tudi res vrhunska, da ni dobil še hujših opeklin.

F1 kariero je zaključil tako že pred tem. Mislim, da bo pa tem zelo dobro premislil, če bo še sploh še kdaj sedel v kakršen koli dirkalnik. Doma ima 3 otroke, če se je na bančnem računu nabralo dosti soudov za penzijon, si bo pomojem rekel, hvala lepa ni vredno, sem prevečkrat izzival usodo.

uredilo bitje Tomyboy
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
dandzo reče pred 53 minutami:

A obstaja celoten Grosjeanov onboard? Ne vidim smisla rezanja posnetka zdaj, ko vemo da je z Romainom vse ok.

 

Ne, jaz pa ne vidim smisla dajat to ven.

 

Kar smo videli je blo ustavljeno ko ga je zaneslo v ograjo. Tudi v F1 TV kjer so na voljo vsi onboardi za celo dirko, je isto.

Če obstaja, obstaja samo do trenutka trka, ker dvomim da je kamera naprej delovala. Torej nič posebnega.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
OBELIX reče pred 23 urami:

Po moje ni tako hudo kot zgleda, tudi zdravnikov obraz je kar rdeč, pa ni bil opečen.

un zadej z masko je pa zaspal na plaži očitno

 

Grosjean je poleg skoraj 30 sekund BBQja preživel še udarec s silo 53G

 

Fitipaldi ga bo zamenjal za ta vikend... pomoje je pa francoz že zaključu kariero, itak bi se po Abu Dhabiju spokal iz F1

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...