Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Pr4iseK3K reče pred 28 minutami:

Haha cela dirka 1/10, zadnja 2 kroga 11/10. Norris and last lap, a better love story than twilight

 

Denis reče Dne, 5. 7. 2020 at 17:47:

 

Prva dirka ko ne bo safeta bo t(r)ugica.

 

No neki prehitevanj je celo bilo. Sem zaspal za 15 krogov vmes, pa se zbudil za zadnjih 5.

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka

Pa če niso niti vsi dirkači uspeli priti pravočasno na grid. SKY-jevcii pa imajo itak tudi svojo kamero in mislim, da nimajo zdaj kaj biti pametni.

 

Norris in Perez. :avadodo::avadodo: Perez je danes še enkrat več pokazal, da je za klaso boljši dirkač od Strolla in me res zanima do kdaj bo ata Štroll vztrajal s sinetom v moštvu, ki pač več kot en zelo povprečen dirkač ne bo nikoli. Tudi to, da je probu it mimo Albona in da mu na koncu sicer ni uspelo mu štejem za plus, ker je imel jajca probat. Gledal sem njegov onboard 15 krogov in dejansko je bila to edina šansa, ki jo je imel in je pač poskusil kot mora vsak pravi dirkač.

Za Ferrari pa je bilo na koncu še boljše tko. A ni kul, da sramota traja samo 2 minuti kot pa 1 uro in pol? :D

Red Bull je pa kljub vsemu napihovanju pred sezono in po nekih spodbudnih napovedih kar preveč zadi za Mercom, da bi lahko upali na kaj več od kakšne posamezne zmage, če se vsi planeti pravilno poravnajo. Vseeno pa kapo dol Maxu za borbo z Bottasom, res je bilo lepo za gledat.

Povezava do prispevka

Za kaj naj imajo konferenco?

Vprašanje 1: Binotto kak komentiraš? Nimam kej komentirat

Vprašanje 2: Seb kak pa ti? Nič določenega, nisem jaz kriv, sam prvi krog je treba počakat

Vprašanje 3: Legleg? JAz sem ga usral, sem pizdun.

Vprašanje 4: Koliko se bo poznalo da ne bo podatkov o nadgradnjah? Ogromna škoda...

Vprašanja 5 do 50: variacija prvih treh

Vprašanje 51: Kaj si obetate od upgradov na naslednji dirki? Bwoah

 

To je to.

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

https://uk.reuters.com/article/uk-motor-f1-styria-hamilton/hamilton-wants-ferrari-to-do-more-in-fight-against-racism-idUKKCN24E0WP

 

Je videt, da nikoli ni vozil za Ferrari, ker drugace ne bi tega izjavil. : D Ce bi oni na polno supportali tole bi iz sporta izginilo se tistih 5% temnopoltih, azijcev in zensk k jih je sedaj tam, ker pac kjer pride Fiat zraven je polom zagotovljen. :D

 

Me pa zanima, ce bo imel Lojze muda da poklekne in dvigne pest tudi v Sočiju ali pa naslednjic, ko bo dirka v ZDA.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...