Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Navedek

Renault's contention is that the internal detail is not visible to outsiders, and thus in theory you could not replicate it accurately without having access to inside information.

"What we contend is that the design is not their design,"says Budkowski. "And there's similarity of geometry, which I think is obvious to be seen, but there's external geometry and internal geometry.

"You can copy external geometry from pictures, but it's going to be difficult to copy internal geometry from pictures. We don't know, but it's for the FIA to determine the similarities there.

"Furthermore has there been an exchange of designs and of parts potentially? We believe there has been. Potentially, in the legal way, but nevertheless, if it was legal to exchange them last year, it's not legal to race them this year.

"So I think you will be for the FIA to look at not only the geometries, but also whether there has been any exchange of information between the competitors that has led to this design."

 

 

Povezava do prispevka

meni je kr neki to, me ne moti ce opozarjajo na rasizem. pac izkoriscajo svojo platformo za nekaj pozitivnega.

 

bolj mi grejo na zivce skyevci ki analizirajo kdo je klecal pa kdo ni, pa probajo ufurat neke svoje poglede in debatirajo tam pol ure o tem. tle me pa realno boli kurac kaj si nek novinar misli in mi pametuje.

 

sem podpiral hamiltona tud pri tej stvari, pol sem pa prebral nek clanek ko je razlagal, da je hotel ufurat v USA podobno gesto kot kopernick (al kaj je ze un NFLjevec, ki je klecal med himno in pol zgubil sluzbo) takrat, ampak so ga "utisali". takrat se mi je pa zameril do konca. navadna pickica, ki si upa "protestirati" samo takrat ko je to moderno in ni nevarnosti zanj. ce bi mel kaj jajc in bi se mu dejansko slo za stvar bi takrat tvegal posledice, ne pa da so ga "utisali"

 

edit: izmenjujte si interne fore na internem oddelku oz iz kje pac izvirajo

uredilo bitje drevored
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
sbinotto reče pred 2 urama:

sam bo pa perez dobil mal svojega zdravila, ker je takrat ocon letel namest njega, ker je mehika plačevala sedež zanj

 

ne morem rečt, da bom pereza neki ful pogrešal tbh, ker mi je že od nekdaj dost antipatičen

 

bi mi blo pa vseen boljš, če bi štrol odletel, kar pa itak ne bo

je bil pa bojda Stroll jr. zelo zelo slabe volje po dirki, ko so začele tele govorice s Fetlom letet...

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...