Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Ripper reče pred 10 minutami:

LOL Merc, kva majo to eno pošast... 

DAS pa anti-vax/reprs zamorca za volanom

 

Evo Frrari pa z Monza aerom vsaj na krog blizu RBRju :D sam se mi kr zdi da so šli na ultra qualy setting in bodo na dirki šli samo nazaj

Fetlu pa cajt zbrisali :ododava:

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pizda no, bom kr spet delu pavzo od F1. Vedno eno in isto totalka nezanimivo sranje. Vsi rezultati so vnaprej določeni, spremembe so sam če koga pojebe stroga regulativa oz. cel skupek pravil. Ergo, to ne daje filinga da se dirka. Vse skupi je samo sebi namen, furanje sponzorjev v krogih.

 

God damn z vso silovitostjo se mi je vrnu ta filing zarad kerga F1 nism gledu kake 4 al 5 let.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kosinus reče Pravkar:

Sem že mislil, da bo Bottas tokrat premagal Hamiltona, ki se je celo zavrtel, pa je slednji izgleda imel ročno zategnjeno v Q1 in Q2.

fun fact, Bottas je v drugem poskusu odpeljal isti cajt kot Lujz v prvem. Sam da je slednji še dodal mal :D

Povezava do prispevka

do zdele mi je ratal bit spoiler free in sm v miru pogledu kvalije

 

prvo bom reku russell my nigga :avadodo:

 

albon polom totalen, zdej bo sam seb zlezu v glavo ker ve kaj se ja lani zgodil gaslyu in bo se slabsi in tako je rojeno prekletsvo drugega voznika RBR (ma sreco da je tko kratka sezona da ga nemorjo menjat)

 

 verstapening medtem vlece vse iz dirkalnika

 

seb je zlomljen clovek in upam da gre v aston martina da dobi spet mal ljubezni do dirkanja

 

norris carsko, svaka mu cast riki pa hvala kurcu da naslednje leto zapusti ta gnil gnil kurac od renlolta

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 12 urami:

Za to bo kriv Bottas, ker je prepočasen.

Wingman itak ne sme dirkat. Pa tudi če bi bila dva Wingmana, bi bila katastrofa. Tipi so se odpeljali kot da niso v istem prvenstvu.

Za danes je edino upanje, da se Lewis in Bottas butneta. Če ne se spredaj ne bo zgodilo nič.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...