Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Kosinus reče pred 2 urama:

Lujz najboljši dirkač vseh časov? Ker zmagati s počeno gumo pa ni uspelo niti Majklu, niti ostalim kandidatom.

 

a dej dej, s takim dirkalnikom je lahko vsak prvak, to sploh ni nek prestiž ali pa neka pomembna zmaga, če imaš taka butasta pravila pa nesposobno konkurenco. 

Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

 

a dej dej, s takim dirkalnikom je lahko vsak prvak, to sploh ni nek prestiž ali pa neka pomembna zmaga, če imaš taka butasta pravila pa nesposobno konkurenco. 

Ja očitno, glede na to da je Bottas že 3x prvak, pa rosberg isto

 

A to se zdej MMC strokovnjaki selijo na Mn3?

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka

Keba ze 6 strani joka kolk je F1 gnila.

 

Res ne razumem zakaj ma folk tedenco jokat kok je sport beden in nezanimiv a se vedno pogleda dirko in potem pride jokat kok je bedno in nezanimiv.

 

A nebi rajs ksn klicni center poklicu pa jim jebu mater ker ti internet dela z 0,3mbps pocasneje kot je napisano?

Povezava do prispevka
Smith reče pred 16 minutami:

Keba ze 6 strani joka kolk je F1 gnila.

 

Res ne razumem zakaj ma folk tedenco jokat kok je sport beden in nezanimiv a se vedno pogleda dirko in potem pride jokat kok je bedno in nezanimiv.

 

A nebi rajs ksn klicni center poklicu pa jim jebu mater ker ti internet dela z 0,3mbps pocasneje kot je napisano?

 

Ne morem s svoje kože, včasih mi je blo top gledat F1, zdej je pa to samo še bleda senca, pa morem nekomu malo pojamrat :)

 

Samo sej verjetno se vsaj delno strinjate ane?

Povezava do prispevka

Vprašanje je samo, pri koliko naslovih se bo ustavil Lewis, ker dokler bo v Mercedesu in dokler bo ta v formuli, je Lewis aboniran na naslov. 

 

Preostali, ki gledamo tja, kjer je formula najbolj zanimiva, pa se lahko samo veselimo, da se je letos v mavrico sredine, poleg rumene, oranžne in roza, priključila še rdeča barva. #weraceasonepointfive

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
keba reče pred 58 minutami:

 

Ne morem s svoje kože, včasih mi je blo top gledat F1, zdej je pa to samo še bleda senca, pa morem nekomu malo pojamrat :)

 

Samo sej verjetno se vsaj delno strinjate ane?

 

mal pojamrat al pa samo jamrat je razlika :rofl:

 

drugac pa se strinjam s tabo, tut js sm mel par let pavze od F1 ker mi je postala nezanimiva na neki tocki

 

zdej sm se sprjaznu da do 2022 bo lojzka dominirala potem pa upam da bo prevetritev pravil prinesla neki novosti (lazem si da mi ni tok tezko cakat do 2022)

Povezava do prispevka
Profesor praktičnega pouka reče pred 5 urami:
Navedek

Ferrari is however not only looking for applicants with Italian nationality. "At Ferrari, we're mainly looking for the right people," said the team boss.

Vsaj nekaj so v osnovi prav nagruntali. Samo da ne bojo sedaj sprejeli kupa Francoskih "inzenirjev".

Povezava do prispevka
keba reče Dne, 2. 8. 2020 at 19:16:

 

a dej dej, s takim dirkalnikom je lahko vsak prvak, to sploh ni nek prestiž ali pa neka pomembna zmaga, če imaš taka butasta pravila pa nesposobno konkurenco. 

Evo tole. Ko bo barvni dirkač zmagal s tako kanto kot Šumaher, Fetl ali Rosberk se pa naj oglaša. Do takrat pa naj utihne in gre klečat. Pač Nemci ubermensch.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

V Imoli bo samo en prosti trening, 90 minut pol pa koj kvalifikacije

 

Profesor praktičnega pouka reče pred 17 urami:

Skoda k je colin chapman mrtu

 

k majo lih trend fosile v ekipo nazaj vozit :D

A Bryneja so že prvlekl iz naftalina?

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Kosinus reče Dne, 3. 8. 2020 at 19:32:

Paddy Lowe je prost.

 

U pizda, sem mislu da je v v Williamsu še zmer. Zakaj pa ni več? A ma kaj opravit s tistim fuckupom, ko niso dobili nujnih delov pravočasno in niso niti vedli če bojo lahko dirkali? Lowe pa sploh ni hotu prevzet odgovornosti pa cel čudn body language. :rofl:

 

Očitno je pravi gold mine netflixova F1 serija, kjer so to pokazali.

Povezava do prispevka
Profesor praktičnega pouka reče Dne, 2. 8. 2020 at 19:12:

image.jpeg.aaaabd7b08086b4718d8e0ba4e721cc5.jpeg
 

ce bi blo to v zadnjem krogu bi sigurno zmagu :D

 

To sem gledal v živo prenos. Coultharda bi dal iz kože takrat. Šumi pa je s tremi kolesi zavijal čist normalno. Če bi bil zadnji krog bi zmagal zlahka.

Povezava do prispevka
AtÍka reče pred 1 uro:

 

To sem gledal v živo prenos. Coultharda bi dal iz kože takrat. Šumi pa je s tremi kolesi zavijal čist normalno. Če bi bil zadnji krog bi zmagal zlahka.

sem tud jz v živo gledal ja

 

tip je takrat na treh kolesih pa brez enega krilca še enga modela prehitel, ki je dirkal :D

 

fak pogrešam Schumacherja :(

uredilo bitje Profesor praktičnega pouka
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...