Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

gentlemen, a short view back to the past. Thirty years ago, Niki Lauda told us ‘take a monkey, place him into the cockpit and he is able to drive the car.’ Thirty years later, Sebastian told us ‘I had to start my car like a computer, it’s very complicated.’ And Nico Rosberg said that during the race – I don’t remember what race -  he pressed the wrong button on the wheel. Question for you both: is Formula One driving today too complicated with twenty and more buttons on the wheel, are you too much under effort, under pressure? What are your wishes for the future concerning the technical programme during the race? Less buttons, more? Or less and more communication with your engineers?

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 31 minutami:

Ja sej zato so pa tok dobri.

 

heh, točno tako. snažilka v fabrki v petek popoldne pozabi pospravit WC, v ponedeljek ob 9h imajo garant kolegij, kjer eden drugemu predstavljajo rešitve, da se to ne bi več ponovilo.

 

zato pač so tam, kjer so.

Povezava do prispevka

Sam tip res najeda s to dramo, fak, pa vcasih se mi ni zdel taka jokica, zdaj ga pa slisat ne morem vec. Pa mi je drugace Merc cist OK, ceprav sem die hard Williams fan...ampak zdaj bom pa prav za Bottasa navijal, ko ga j jokico eno.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 6 urami:

Mkvaren pa Will-i-ams sta pa hitro odstopila od kurcanja RP.... verjetn so iz Merđa kak bonbonček dobili za 2021 :D

 

Smith reče pred 5 urami:

Toto pod pultom stisnu par milijonkov

 

 

Zdej pa še jokica Horner nalaga na ogenj 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...