Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Sem sprobal snowrunner, pizda kaj je to en dark souls z avti. 
 

Nardim tutorial si recem okej sej bo. Pickupam prvo misijo, me poslje nekam v hribe, si mislim ne rajs ne, ze po ravnem komaj peljem. Vzamem drugo misijo, do kere se vozim like forever, in je nek time challenge na cas 😀

 

Kaksen namig s kerimi misijami zacet al je vseen? Sem pa sel iz arktike nazaj v usa

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Misije k jih pobiras na mapi so side questi (to na cas je se posebej side side quest). Predlagam da vsako k se peljes mimo aktiviras, just in case, ker ko pritisnes sredinski kvadrat na kontrolerju, lah vids kake so "zahteve" za quest in se aktiviras oz zacnes ga trackat lahko. 

 

Main queste najdes v enem izmed zavihkov k  pritisnes sredinski kvadrat na kontrolerju. Pa ce pregledas queste, tm k mas zraven questa "planet zemljo", ko tistga naredis pol opravis eno izmed main nalog na mapi (npr infrastructure restored, itd)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 52 minutami:

Sem sprobal snowrunner, pizda kaj je to en dark souls z avti. 
 

Nardim tutorial si recem okej sej bo. Pickupam prvo misijo, me poslje nekam v hribe, si mislim ne rajs ne, ze po ravnem komaj peljem. Vzamem drugo misijo, do kere se vozim like forever, in je nek time challenge na cas 😀

 

Kaksen namig s kerimi misijami zacet al je vseen? Sem pa sel iz arktike nazaj v usa

Gume so pogojene z lvlom, tak da low lvl nimas kej prida gum in nimas na snegu kej velik praskat.

ko izberes misijo, vidis tut reward, eni so recimo da odklenes tunel na drugo mapo, al pa da kak warehouse/repair/refuel station odpres. 
probi cimprej nagrindat za azov 64131, je res game changer na zacetku.

pa tuz tatarin 420 (blaze it) je tut enostavno odklenit in je nadmocen scout in rescue avtocek.

prikolc ne puscaj kr okol po mapi, ker prodas jih lahko sam na trailer storu, drgac jo sam deletas.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ok, to glede kvestov me je najbl zanimal, da nebi lih tm enih zakotnih delal pa se jebal s časom, k se mi je res zdel nek mizeren opravek. 

 

Pa congratz za hadesa, lok mafije uprvo tut tle :D

Pol naprej za obračat mi je bil pa presenetljivo en ščit buidl dolg časa čist preveč OP 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 11 urami:

 

Mislim, saj praviš, da maš 250 runnov, jaz sem jih rabu 700, torej še maš 450 poskusov bonusa, preden izgubiš pravice me za me na forumu tauntat, da si boljši igričač :D 

 

Ok no pressure :D

 

Edit: btw, k sva ravno pri tej temi in si kolega literat, a si bral boss fight knjigo Spelunky? Jo hvalijo, me mika.

https://bossfightbooks.com/products/spelunky-by-derek-yu

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka

Sem prebral pomoje vso prvo in drugo "sezono" boss fight booksov, žal mi ni bila všeč :hmm:. Mislim, vedno je fajn brat o igračkah, pa poceni knjige so, ampak so res tako basic, kot da bi v bistvu bral forumski post na 100 straneh. Spomini, mal o developanju, ni neke globine. Mislim, mal mi je škoda ufurat knjižni format in izdat knjigo, potem pa ostati samo na površju teme. 

 

Imam pa ene 10 teh knjig tudi v ebook formatu, ker sem jih bral na kindlu. Če nucaš, pocukaj, potalam :D 

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 14 urami:

Sable, must play za ljubitelje Moebiusa :wub:

24ad4ac4-3c2c-4386-ae63-a00954e5e7b7.thumb.png.234fe61729395e54b523bd8e24e046a1.png

Pizda, da sem ga jaz ful navdušeno nabavil, pa mi je sam po sebi ... Pust? Sicer sem zelo na začetku igrice, sem si komaj naredil ta svoj moped, ampak razen artworka me je igrica tako slabo potegnila vase, da joj. Res cenim chill atmosfero, ampak se po pol ure igranja začnem dolgočasit. Also, kot je @Hernier (?) omenjal, je sam gameplay malo lesen? 

 

Probal sem igrat tudi Remnant: From The Ashes, ker je bil ravno brezplačen na Epicu. Medtem, ko mi je po samo igralnosti stopničko višje nad Sable, se mi zdi, da jaz res ne znam uživat v teh souls-like igrah. Se mi zdi, da to res ni zame, še nad Sekirom sem obupal na koncu :D

 

Hades, on the other hand, mi je pa žal, da sem umazan pirat, ampak sem imel zdaj en tak streak igric, ki mi res niso dogajale, da sem rekel, da ne bom nabavljal, pa mi je res noro zabaven špil. Gameplay mi je carski, tisto malo interakcije, kar jo je med liki, mi je super, načini odkrivanja novih zadev tudi, pač top. 

Povezava do prispevka

Mislim, da je ta igra namenjena takim, ki pač radi mal na easy raziskujejo... in pa artwork ti mora bit všeč. Je pa leseno ja, sploh na xb1x se zna kar zatika. Men je ob souls igrah tole res malo počitek... ker se vzporedno matram v DS3 z warriorjem, fuck zakaj nisem vzel enga, ki zna čarat :cry:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Ja, saj ta element lahkotnega raziskovanja mi je super, artwork je fenomenalen, ampak po cca pol ure se naveličam in potem kar pozabim na špil. 

 

Saj realno gledano sploh ne vem, kaj mi sede zadnje čase. Če je premalo "akcije", mi ni kul, če jo je preveč, mi tudi ni prav ... Faking zbirčna cvetka sem. 

Povezava do prispevka

Avion, jeste, jaz sem igračkal igračkico Sable in sem imel identično mnenje kot ti po pol ure tudi po koncu igre :D. Tako da ja

 

Daj malo nakucaj svoj okus, kaj bi ti sedlo igrat, kakšni vajbi, filing, hočeš kaj uplifting al depresivnega, brutalno teško jega al na izi playthrough. Ti bom jaz našel igrico 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 19 minutami:

Avion, jeste, jaz sem igračkal igračkico Sable in sem imel identično mnenje kot ti po pol ure tudi po koncu igre :D. Tako da ja

 

Daj malo nakucaj svoj okus, kaj bi ti sedlo igrat, kakšni vajbi, filing, hočeš kaj uplifting al depresivnega, brutalno teško jega al na izi playthrough. Ti bom jaz našel igrico 

Bom, evo, bom malce šel skozi seznam preigranih zadev (ki jih ni tako zelo veliko, ker sem v zadnjih 10 letih zelo malo preigral, zdaj pa imam spet spodoben računalnik) pa bom sestavil nek seznam špilov, ki so mi sedli in seznam tistih, ki mi niso. :) 

Povezava do prispevka

Fak, nism vedu, da je Project Zomboid tok faking awesome. Zdej so mal promotal, ko so dodal multiplayer in sem končno kupu (vmes enkrat early potegnu piratsko, sam nisem velik igral). Fuknu 24ur not v dveh dneh XD 

 

Vglavnem hyper realističen apocalypse survival. Po nekaj dneh zmanjka vode, potem še elektrike in moraš vse farmat po hišah ali dobesedno na njivah. Ko umreš, nadaljuješ na isti mapi, tako da lahko poiščeš svoj hideout/truplo in nadaljuješ tako. Zgubiš pa vse skille, kar je glih največji time investment. Zmeri tko ratam mal overconfident k se nagearam in fašem nekje. 

 

Bolana igrica. 

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Samo fak ej... ta Genichiro Ashina me je prefukal več krat kot vsak boss v prejšnjih igrah :D Kurba mi je srce zastalo, ko sem ga končno fental malo prej.

nauči se Mikiri counter, pa je simpl. Sploh za šefeke naprej.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...