Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

Saj to menda ni nekaj daleč? Začel sem igrati naslednji dan, ko sem končal DS3. Ne vem točno keri dan je to blo... Da hitro izkoristim še čas pred prihajajočimi igrami :)

Ne, sej ni ful daleč, tak, tretjina igra. Sekiro ni tak dolg kot recimo Bloodborne ali DS.

Povezava do prispevka

Ja mene je brat vprasu “kolkrat si crkno pri tutorial bossu?”

pa recem kak to mislis CRKNO pri TUTORIAL bossu?

no, pol sm hitr vidu, kaj je mislil, se drkal s tistim bossom iz inata in zbrisal igrco, ko sem ga premagal.

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 5 urami:

Fak, nism vedu, da je Project Zomboid tok faking awesome. Zdej so mal promotal, ko so dodal multiplayer in sem končno kupu (vmes enkrat early potegnu piratsko, sam nisem velik igral). Fuknu 24ur not v dveh dneh XD 

 

Vglavnem hyper realističen apocalypse survival. Po nekaj dneh zmanjka vode, potem še elektrike in moraš vse farmat po hišah ali dobesedno na njivah. Ko umreš, nadaljuješ na isti mapi, tako da lahko poiščeš svoj hideout/truplo in nadaljuješ tako. Zgubiš pa vse skille, kar je glih največji time investment. Zmeri tko ratam mal overconfident k se nagearam in fašem nekje. 

 

Bolana igrica. 

 

 

 

Jst že dolgo časa trobim, da je PZ eden izmed boljših špilov. 

Mislim, da bi tomazek moral probat ta špil pa, da preživi več kot 7 dni apokalipse :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Ja, saj sem... V prvem življenju (prve faze) je po udarcu s skokom vedno prišel prav Mikiri... potem v drugem življenju (al kakorkoli že :) ) pa je po istem udarcu prav prišel skok na njegovo glavo. Ampak sem rabil precej časa, da sem naštudiral kdaj kaj uporabiti, zato sem tudi toliko krat ponavljal.

Uh..ce si ze pri Genichirotu..te si tak ze dal nekaj bossov skozi. Hirata estate si tudi pa ladyB si ze tudi?

 

kak se ti zdi mehanika fajtanja? Ni poezija ko parryas..pa ko žvenketa :)

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 2 urama:

Jst nisem nikol vec k 3 dni prezivel, ne vem kako vam rat

 

Moraš bit močn.

 

Ne, saj ne :P Tbfh moram priznat, da sem tazadnji PZ playthrough pocheesal s kopiranjem save filov v drug folder in jih pol ob neugodnem izidu (aka infekcija) preprosto skopiram nazaj oz. loadam dobro stanje. Preprosto si ne morem več časovno privoščit ponovnega štarta z nule brez skillpointov, pol pa spet par dni razstavljat škatle in pohištvo za prit nazaj, pol pa spet umret itd.

 

Če se vam ne da kopirat fajlov, je na voljo tudi ta mod, kjer vpisuješ izkušnje v dnevnik in pol naslednji karakter po branju dnevnika dobi vse skile nazaj:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2503622437

 

Jaz špilam najraje vse igre vanilla, tako da sejvam po oldschool metodi ;)

 

Welcome to the club, @Lunco. Pa hvala @Lepi Šime za povabilo na multiplayer; a imate že kak mp server postavljen? Trenutno mi sicer mp ne znese, bom pa ohranil zaznamek za v bodoče.

 

Za trenutni playthrough sem si zadal cilj, da preživim eno zimo; z zgoraj omenjenim cheesanjem mi je celo uspelo preživet do decembra, si postavit eno lopo v gozdu in zasadit vrt, pa nabavit generator, bencin in hladilnik. Iskreno rečeno zatem špil rata precej easy mode (sicer špilam na survival), ker ne rabiš več hodit naokoli ampak lahko samo chillaš v gozdu in loviš ribe :D

 

@Ne me jeb par namigov za lažje preživetje:

  • začetna (spawn) lokacija je dost pomembna, ker je prva bajta prazna in imaš vsaj tam mir. Če se torej  spawnaš v dvonadstropni bajti na obrobju mesta, je precej bolje kot pa v enem trailerju sredi mesta. Jaz običajno rerolam začetek, dokler se ne spawnam v eni dobri bajti, najraje taki, ki ima okoli postavljeno visoko ograjo, ker te pol zombiji ne vidijo.
  • če se spawnaš v ograjeni soseski in jo spucaš, lahko vhode oz. cesto zagradiš s pohištvom (hladilniki, stoli, kavči itd.) in zombiji ne bodo mogli mimo. Zombiji sicer pohištvo lahko uničijo, vendar ga ne bodo napadli sami od sebe; na tak način lahko dobiš kar dosti očiščenega prostora za se brezskrbno gibat.
  • večslojna obleka je dostikrat razlika med življenjem in smrtjo; če imaš oblečeno majico, čez pa pulover in pol še jakno ter te udari zombi, bo najprej naredil lukno v jakno, ostalo + koža pa bo ostalo celo. V ta namen lahko na oblačila tudi prišiješ zaplate usnja, jeansa ali tkanine, kar naredi dodatno zaščito glede na uporabljen material.
  • https://map.projectzomboid.com/ is your friend.

 

Drugače pa začetnikom priporočam ogled teh dveh videov; ta finta s pohištvom je tudi od tu:

 

 

Tu notri je tudi zelo koristen nasvet glede nastavitev označevanja dosega orožja ter samodejnega prestavljanja hitrosti:

 

 

uredilo bitje Tom7i
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Se splača pogledat kakšen video, ja. Riverside je kao najbolj noob friendly, ker ni tok zombijev. Ko najdeš prvega gasilca, rata bolj uizi, ker je res hud armor. Pa najt moraš Crowbar ali Baseball Bat (je športna trgovina, pa veliko jih je v gated communityu) in rata dosti bolj uizi. 

 

Ta mod za skille bom pa zlovdal, sem precej deep na najnovejšem characterju in se mi res ne da grindat še enkrat. 

 

Ne najdem How To Use A Generator knjige. Preiskal že cel Riverside, edino še v knjigarno moram (je blo ful zombijev okoli). 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 7 urami:

Uh..ce si ze pri Genichirotu..te si tak ze dal nekaj bossov skozi. Hirata estate si tudi pa ladyB si ze tudi?

 

kak se ti zdi mehanika fajtanja? Ni poezija ko parryas..pa ko žvenketa :)

 

Lady Butterfly? Sem ja. Pa onega na konju in neke opice sem lovil. Je pa mi probleme delalo tudi nekaj mini boss-ov... kar nekaj krat sem ponavljal recimo Seven Achina Spears preden sem ga naštudiral.

 

Ufff... je zanimiv fajt ja. Priznati pa moram, da mi je skoraj prehiter. Zdaj sem res hitro šel čez Bloodborne in DS3 in je to spet nekaj čist drugega v Sekiro. Zgleda sem že nekoliko prestar :) Sem že pred časom omenjal, da me zadnje čase nekaj koncentracija jebe. Tu pa ne gre drugače kot biti full agresiven, ni taktike - "fsekaj ga in umik". Pri nekaterih se praktično niti healati nimaš časa. Na daljavo pa itak nimaš kaj delati, ker pada posture damag in potem moraš praktično znova. Kar zajebana zadeva. 

 

Je pa odlično, da je vsaj tukaj gumb za pavzo. Pri kakem fajtu sem po prvi fazi recimo... vedno stisnil gumb za pavzo za par sekund, da sem spočil živce in prste pred drugo fazo :D Ni druge poti kot naštudirat udarce, če ne si v riti.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

A še kdo vidi gledanje teh videov kot ekvivalent uporabljanja cheat kod? :D Meni osebno je odkrivanje zadev v takem špilu pol zadovoljstva, saj marsikaj mogoče zgrešiš, samo a ni to tudi del real faktorja špila. Isto bi v RL zombie apokalipsi kaj zajebal :D 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 8 urami:

Se splača pogledat kakšen video, ja. Riverside je kao najbolj noob friendly, ker ni tok zombijev. Ko najdeš prvega gasilca, rata bolj uizi, ker je res hud armor. Pa najt moraš Crowbar ali Baseball Bat (je športna trgovina, pa veliko jih je v gated communityu) in rata dosti bolj uizi. 

 

Ta mod za skille bom pa zlovdal, sem precej deep na najnovejšem characterju in se mi res ne da grindat še enkrat. 

 

Ne najdem How To Use A Generator knjige. Preiskal že cel Riverside, edino še v knjigarno moram (je blo ful zombijev okoli). 

 

 

Ma splača se pogledat, ker preživis dlje časa pa še neumnosti ne delaš. 

 

Jst sem how to use generator dostikrat našel v šolski knjižnici ali pa povsem na random v raznih mailboxih. Aja pa generator pusti zunaj, ker drugače te bo zaplinil 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 36 minutami:

Kako blizu pa smo izidu 1.0 različice? Early access nekako ne igram, mi je pa intrigantna igračka 

Men se zdi precej feature complete, pomoje bo to ena od igric, ki jo bojo delal še leta. Verjetno se sicer splača počakat vsaj še na NPC release, ki bo 2022+. 

 

Sem našu pol dva generator manuala glih v knjigarni :D Zdaj mi je malo popustila igralna mrzlica, ker mam občutek, da sem dosegel vse. Sem vsaj lahko šel normalno spat. Excited za exploranje mape še širše in počasi grem trenirat strelsko orožje. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 5 urami:

Men se zdi precej feature complete, pomoje bo to ena od igric, ki jo bojo delal še leta. Verjetno se sicer splača počakat vsaj še na NPC release, ki bo 2022+. 

 

Sem našu pol dva generator manuala glih v knjigarni :D Zdaj mi je malo popustila igralna mrzlica, ker mam občutek, da sem dosegel vse. Sem vsaj lahko šel normalno spat. Excited za exploranje mape še širše in počasi grem trenirat strelsko orožje. 

 

Seveda moraš it kar se da v nasprotno smer od svojega bivalnega prostora, ker se b cel kup zedov spravil proti zvokom pokanja hehe

Povezava do prispevka

Medtem ko igram snowrunnerja mislim da sem sproščen, sam pol kr opazim da ubistvu čist trd ležim na kavču. Vsaka moja mišica je napeta, ko da bi delal plank na hrbtu, v skrbeh če bom prišel iz kurčevega blata. 

 

Sem pa zjutrej gledal enga youtuberja (ne walkthrough) in opazil, da sem 5 ur vozil čist narobe. Ko sem bil v blatu sem dal na A, ker sem mislil da je to AWD, pa ni? Mislim da ima to smisel, ker pobiram ene boge contracte, kupu sem nove gume, sam nemorem na nek osnoven watchtower tam  čist desno na mapi. 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 minutami:

Medtem ko igram snowrunnerja mislim da sem sproščen, sam pol kr opazim da ubistvu čist trd ležim na kavču. Vsaka moja mišica je napeta, ko da bi delal plank na hrbtu, v skrbeh če bom prišel iz kurčevega blata. 

 

Sem pa zjutrej gledal enga youtuberja (ne walkthrough) in opazil, da sem 5 ur vozil čist narobe. Ko sem bil v blatu sem dal na A, ker sem mislil da je to AWD, pa ni? Mislim da ima to smisel, ker pobiram ene boge contracte, kupu sem nove gume, sam nemorem na nek osnoven watchtower tam  čist desno na mapi. 

To igraš prvo mapo? Al kir watchtower? 

 

"A" je autospeed

 

Za AWD imaš posebni button, saj ti piše na zaslonu desno spodaj nad "menjalnikom", ne spomnim se kira tipka iz glave 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

U ne pizda, pri Fifi in PESu (online) pa js že od štarta vem, da bo kurac. Usedem se na stol, stegnjen naprej v TV in čist na trnih. :D

Tega, streljačin in podobno ne morem igrat zleknjen po defoltu

Haha shooterje bi jaz najraje stal :D ampak ja, štekam
Jaz imam pri Warzone in PUBG na PS5 problem, da sem preveč navajen na tipke in že samo pri upravljanju z inventarjem ne morš bit dost hitr s kontrolerjem kukr si z miško+tipkovnico. Tako da online shooter špile bom samo na PCju igral, ker mi ni samo do tega da igram, jaz hočem zmagovat. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...