Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

Za scout tezko rect, odvisn kolk se ti da roleplayat. Men je vsako vozilo skor dobro, zato jih tolk hoardam 😅. Mogoc Hummer h2, ampak tega najdes v aljaski na zacetku. Pod crto je najjaci scout v igrici tuz tartartin "Patrija", ampak nima moznosti priklopa prikolice. Tko da je sam za raziskovanje in vleko iz grabnov. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 41 minutami:

Drgac realno, v tej igrici na zacetku tolk razlicnih tovornjackov najdes, da je prakticno bv jih kupvat v startu. Ze v michigan prvi mapi dobis se mi zdi 5 vozil, od tega 2 scouta. Kupi tistega k ti cool zgleda 😎

 

Jaz bi vseeno priporočil da se proda kakega siromaka, ki ti res ne sede (in takih je v prvi mapi precej hehe, kaj da fak ti bosta dva highway trucka) in se kupi ANK MK38 Civilian. Res ne moreš na švasati nanj ama nič in je na nek način samo glorified scout, ampak jebo mater da pride čisto povsod, ima edini od teh začetnih že po defaultu gor gume za blato in lahko izvleče iz driske dobesedno karkoli. Meni je mega poenostavil prvih 10 ur špila :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

jst se tega mitičnega Azova FUL izogibam, ker povsod berem kakšen moški leta je pa tud klele ga določen kočevski ljubitelj vlakov in mesnih izdelkov hypa ko naslednjega Jezusa :D Tko da sem se bal, da mi bo pokvaril izkušnjo ker bo preprosto predober, hehe. In sploh še nisem bil na nobeni drugi mapi kot samo na prvi :) 

 

ampak evo, zdej pa mislim da sem že toliko naredil, da si ga zaslužim :) Bom šel malo pogledat še k bratom rusom

 

 

Jaz sem ga sprobal, prodal in zdej naredu celo USA z USA trucki, imo si boš zjebal špil tut če ga zdej nabaviš. 

 

Rusija je mišljena kot 3 mapa po težavnosti, špil ti pa daje trucke glede na tvoj progress. Torej tut če boš po prvi USA mapi šel po azova ker si "ga zaslužiš" (buhuhu revček :D ) si boš zjebal ostale 3 USA mape. Kaj ti bo fora če boš našel en truck v divjini, itak maš azova doma. Pomoje si ga zaslužiš samo, če dejansko začneš igrat z rusijo. 

 

Hint: truck je bil izglasovan za best ingame truck na redditu, nima pomankljivosti razen da ma nizek tok speed (lel, big deal..). Misliš, da si to zaslužiš po prvi mapi od nevem, dvanajstih? To je ista fora kot DS, k sem prebral da je folk šel v eno ful napredno mapo in se izogibal s šprintom sovražnikom da je prilavfal do enga meča, kjer so ga zaklali, potem je pa s tem mečem obračal lažje stopnje. Ja, da se narest, igra to dopušča, ampak to lahko narediš ker si to prebral na internetih in si potem na hard čiznu špil. 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Pennywis3 reče pred 1 uro:

Nor špil je tole :D

 

Mam osnovno igro, zraven sem dobil dva tovornjaka iz anniversary DLC-ja.

Takoj ko sem dobil prvi warehouse, sem pičil v rusijo, prodal en tovornjak in kupil AZOV 64131.

 

 

Fuck šele zdej prebral :(

 

Sori ampak dobiš nov nadimek 

image.png.0f123c2bf764900eb9cf1efc5a9c708f.png

Povezava do prispevka

Ma ne vem, kaj je ingame, je legit. Če je ingame fast travel, je legit. Če je možno it po 40 minutah furat v Rusijo in kupit Azova, je pač legit :D 

 

Semi-legit je pa recimo, da kupiš DLC in dobiš zastonj jake avte, to mi je res kisla, ampak žal pogosta praksa. V NiOh je podobno, če kupiš DLC-je oziroma ta nek season pass, dobiš v skrinjo v prvi pravi misiji OP zadeve, ki bi jih sicer našel šele par ur into igrica

Povezava do prispevka

Hard Mode drgač dost omeji take taktike...premik trucka med mapami košta 3.5k v eno smer, dnarja je manj, nafta se plačuje, prikolc k so na mapi ne morš prodajat, kamijone prodajaš po polovični ceni (isto upgrade), recovery to garage se plača (glede na klaso kamijona), repair se plačuje, tankaš lahko sam na tank šteli al pa pr cisternah (to je edina zastonj varianta),...

 

All in all kr spremeni dinamiko igre...kar se mene tiče na bolš, k je treba bolj pretuhtat taktiko...je pa res pol lih zarad tega tempo počasnejši...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 47 minutami:

Torej tut če boš po prvi USA mapi šel po azova ker si "ga zaslužiš" (buhuhu revček :D ) si boš zjebal ostale 3 USA mape. Kaj ti bo fora če boš našel en truck v divjini, itak maš azova doma. Pomoje si ga zaslužiš samo, če dejansko začneš igrat z rusijo. 

 

Hint: truck je bil izglasovan za best ingame truck na redditu, nima pomankljivosti razen da ma nizek tok speed (lel, big deal..). Misliš, da si to zaslužiš po prvi mapi od nevem, dvanajstih? To je ista fora kot DS, k sem prebral da je folk šel v eno ful napredno mapo in se izogibal s šprintom sovražnikom da je prilavfal do enga meča, kjer so ga zaklali, potem je pa s tem mečem obračal lažje stopnje. Ja, da se narest, igra to dopušča, ampak to lahko narediš ker si to prebral na internetih in si potem na hard čiznu špil. 

 

 

Lej ti to žabo agresivno :D Nej vsak špila tako kot mu paše a ne, če se nekomu da jebat s slabšimi avti ker je to bolj immersive in kot naj bi se špil tudi zares špilal, naj se. Tisti ki bi pa rad šel v akcijo z OP tovornjakom pa naj gre a ne. Igra to dopušča - ni noben bug ali karkoli.

 

Pa se drgač strinjam s tabo, tudi iz istega razloga kot jih ga ti omenjaš nisem tikal drugih map - sem kar imel filing, da se lahko breaka špil, sploh ko je folk tako hyped nad Azovom. In meni dejansko to je pomemben faktor. Lahko mi pa ne bi bil in bi užival v vožnji z OP tovornjaki in bi se imel čist fino. Špil je mega odprt, nej ga vsak igra, kot mu paše :) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Lej ti to žabo agresivno :D Nej vsak špila tako kot mu paše a ne, če se nekomu da jebat s slabšimi avti ker je to bolj immersive in kot naj bi se špil tudi zares špilal, naj se. Tisti ki bi pa rad šel v akcijo z OP tovornjakom pa naj gre a ne. Igra to dopušča - ni noben bug ali karkoli.

 

Pa se drgač strinjam s tabo, tudi iz istega razloga kot jih ga ti omenjaš nisem tikal drugih map - sem kar imel filing, da se lahko breaka špil, sploh ko je folk tako hyped nad Azovom. In meni dejansko to je pomemben faktor. Lahko mi pa ne bi bil in bi užival v vožnji z OP tovornjaki in bi se imel čist fino. Špil je mega odprt, nej ga vsak igra, kot mu paše :) 

 

Tebe sem specifično kvotal ker bruhaš v loku na tla ko kdo igra soulse online s hinti. 

In to z Azovom je isto, prebral si na netu in ga greš nekam iskat, drugače tega nebi naredil. 

 

Ok dost o tem, neham težit :D 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridem do trailerja, ki sem ga že 20x videl, seveda ga prej nikoli nisem zapel in dal unpack cargo, čeprav sem nameraval pobrati spare parte. Pridem s truckom in liftom, seveda ne morem premakniti tovora. Pripeljem drugi truck in zraven še prikolico, ki sem jo pustil nekje vmes. Zapnem, unpack, končno preložim in grem lahko končat Rockslide. Zakaj si otežujem življenje? :D Kaj sem ustvarjal s tistim tadolgim trailerjem za betonske bloke pa raje ne povem.:whistle::doctor:

Komplikator.thumb.png.6b8c5268c4eeb62a1ce1c77069531e15.png

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 urami:

 

Hint: truck je bil izglasovan za best ingame truck na redditu, nima pomankljivosti razen da ma nizek tok speed (lel, big deal..). Misliš, da si to zaslužiš po prvi mapi od nevem, dvanajstih? To je ista fora kot DS, k sem prebral da je folk šel v eno ful napredno mapo in se izogibal s šprintom sovražnikom da je prilavfal do enga meča, kjer so ga zaklali, potem je pa s tem mečem obračal lažje stopnje. Ja, da se narest, igra to dopušča, ampak to lahko narediš ker si to prebral na internetih in si potem na hard čiznu špil. 

 

 

 

To je bila verjetno lih po izzidu anketa o top trucku, zdaj je ze toliko vozil, da tezko rect kater je najboljsi. Tezko tudi zbrat eno vozilo, ker ne peljes samo enga kamiona. Za vsako situacijo/mapo je kako drugo vozilo dobro, pa vsa majo pluse in minuse. Jaz azova prakticno nic ne uporabljam, sem ga pa najvec po taymirju. Na vsaki mapi dobis kak cool truck in pol vecinoma se z onim pojas gor pa dol. Tudi za Taygo so pisal da je ful dobr, pa nja dobr, sej ni svoh, sam raje se peljem z drugimi

Povezava do prispevka
shure reče pred 2 urama:

Pridem do trailerja, ki sem ga že 20x videl, seveda ga prej nikoli nisem zapel in dal unpack cargo, čeprav sem nameraval pobrati spare parte. Pridem s truckom in liftom, seveda ne morem premakniti tovora. Pripeljem drugi truck in zraven še prikolico, ki sem jo pustil nekje vmes. Zapnem, unpack, končno preložim in grem lahko končat Rockslide. Zakaj si otežujem življenje? :D Kaj sem ustvarjal s tistim tadolgim trailerjem za betonske bloke pa raje ne povem.:whistle::doctor:

Komplikator.thumb.png.6b8c5268c4eeb62a1ce1c77069531e15.png

 

Po spominu mislm de Fleetstar + flatbed + crane lahko zapne prikolico... s kesonom zadi pol očitno ne gre...

Pa še en hint...če prikolico prebrneš se cargo avtomatsko unpacka... ;)

uredilo bitje P1Pi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...