Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

  • 10 mesecev kasneje...
Hernier reče Dne, 5. 4. 2022 at 13:00:

Elden Ringserji, kdaj se vračat v šleparje? 

 

 

Evo ta teden sem začel furat Aljasko. :D 

 

Delam šele prvo mapo in kr gre, res pa je da razen ene ogromne prikolice še nisem mel enga res velikega tovora. 

 

Moj vozni park je ANK Civilian za explore + če je treba kakšno manjšo prikolco pripeljat na hitro 

P16 za večje zadeve 

International HX 520 zato da si dam kej na plato zadi (max 2 x cargo)  - ta truck še testiram, sicer je OK ampak ko zagusti na težjem terenu je hitro konc zabave. Tako da bom mal pogledal če ga lahko dobro prodam in kupim kej boljšega 

 

Mam sicer še ene par truckov ampak bojo šli pomoje v prodajo. 

 

Priznam da ga spet na pune sede, odklopiš možgan in gaziš u blat doker se ne prevrneš ker te zjebe eno mini brdo 
 

Povezava do prispevka

Jaz tudi ze kak mesec obsedeno vozim tovor sem pa tja. Sel sem v Amur si zrihtat Zikz 605R pa pol v Taymyr po Tatarina, pa vmes se kupo dva Azova pa popravo Taygo. Tak da zdaj mam razen Pacificov skor cisto ruski setup. Zikz je res beast, dobesedno skozi vse gre samo teraj.

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Obrnil Aljasko, miljon lažja o amerike. Tam je bil tisti feel da nimam pojma, opremo sem mel čist v kurcu in je blo kr švicarije zraven. Pri aljaski nikol ni blo občutit tega, mogoče ima eno res težko pot (pa še to ni večjih problemov), tako da  mi je bilo do četrte mape že malo dolgčas. Mogoče sem pogrešal en res epic cargo za na koncu, tisti zadnji pipeline ki ga moraš popravit sploh ne zahteva nič posebnega. 

 

Pa to z "organskim" setupom, torej s trucki ki jih pobiraš v ameriki in aljaski, kaj šele če bi jih hodil pobirat v rusijo. Sem pa dobil enga res epic caterpillarja, sicer mu ne morem dat gor nobene prikolice, samo stvar potegne karkoli iz blata, nora zadeva. 

 

Zdej pa prva ruska mapa, bom videl če bom spet naredil vmes eno proper pavzo ali bom šel direkt. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Tvoje mnenje o epic CAT-u se bo kmalu spremenilo, dober je samo za reševanje iz blata, kot si že sam pogruntal. Rusija je meni vseeno kar luštna, edino najeda prevoz enega tovora iz ene na drugo lokacijo, ki je ne bom razkril, boš sam videl. :D Če potem iščeš kak DLC je Wisconsin res luštna lahka in zabavna mapa. Kolo (predvsem dolgčas) in Amur naj si pa nekam vtaknejo.:wacko: 

 

Sva šla s frendom kar v Glades sadit krompir, mogoče kasneje še Yukon ali Maine probava. Res super špil za hodit občasno nazaj na seanse.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
  • 9 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...