Skoči na vsebino

[multi] Atomic Heart


gojc

Priporočeni prispevki

  • 6 mesecev kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Jaz sem se opekel ko svinja z zadnjim Metrojem, ki je imel tudi mega reviewe in hype trailerje in par peasant forumašev je pobelilo gatke, pol pa igraš zadevo ves napumpan samo da si vsako minuto bolj razočaran nad idiotskimi dialogi, liki iz sovjetske risanke in kretenskim pacingom, ki naredi špil zelo neuživantski.

 

Tako da tukajle se bo 110% počakalo ma Smetana bros opise

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 3. 11. 2022 at 11:35:

Jaz sem se opekel ko svinja z zadnjim Metrojem, ki je imel tudi mega reviewe in hype trailerje in par peasant forumašev je pobelilo gatke, pol pa igraš zadevo ves napumpan samo da si vsako minuto bolj razočaran nad idiotskimi dialogi, liki iz sovjetske risanke in kretenskim pacingom, ki naredi špil zelo neuživantski.

 

Tako da tukajle se bo 110% počakalo ma Smetana bros opise

Pa sound mastering totalno hecen. Na vlaku, kot da govor ni na dirkajočem vlaku, ampak v dnevni sobi. Neoptimiziran špil, gameplay hecen, kot da ima miška lag. No potem sem pa prišel do nekje, kjer strelaš orjaške jastoge, ajde orjaško podgano še preživim, ampak tukaj sem pa samo ugasnil in zbrisal.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 3. 11. 2022 at 11:35:

Jaz sem se opekel ko svinja z zadnjim Metrojem, ki je imel tudi mega reviewe in hype trailerje in par peasant forumašev je pobelilo gatke, pol pa igraš zadevo ves napumpan samo da si vsako minuto bolj razočaran nad idiotskimi dialogi, liki iz sovjetske risanke in kretenskim pacingom, ki naredi špil zelo neuživantski.

 

Tako da tukajle se bo 110% počakalo ma Smetana bros opise

 

 

To je res ja, jaz metroja sploh nisem mogel igrat. 

Tule bolj ciljam na bojevne mehanike, ki izgledajo inovativno in proper (metro je bil že po trailerjih samo horror shooter) in sem zavoljo tega pripravljen požret mal eurojunka, če bo bojni del dobro spimpan. Najbolje bi blo itak, če bi kdo donesel demo na cedejki da se mal sproba. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...