Skoči na vsebino

[multi] Atomic Heart


gojc

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

 

Nobenemu ne bo "diktiral" nič, sam pač dedec grize in praska in dela salte kolikor lahko a ne. A mu lahko zameriš, glede na to kako štalo ima v državi in kdo mu jo je povzročil?

Tole štalo so si kar sami pripravili, glede na to koliko prejšnjih dogovorov so kršili z Rusijo.

 

Sam bom špilo definitivno kupil in me prav malce boli k za te politično vojno med Zahodom in Rusijo.

 

Isto velja za novega Stalkerja in Metro.

Povezava do prispevka

špil precej seka. verjetno se bom s časom naveličal,.. ampak zaenkdat še vedno v prvem labu,.. damn je impresivno dizajniran,.. Uganke itd,.. pa dosti loopanja po mapi,..aka Souls,..  pa včasih je treba spizdit,.. ker roboti se radi popravljajo med sabo,.. in dokler ne veš kaj delaš je tudi na normal precej hudo,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Sem skoraj siguren, da je igrca precej ql in da jo dissajo samo zaradi politike, ker so jo naredili neki rusi

 

Grafika je odlicna. Combat je okej. Dialogi niso lih top tier ma glede na to, da so izvirno napisani v ruscini, baje da po rusko so zakon...

 

Pomoje se obesajo na neke malenkosti samo zaradi politike. Ne morejo lih rect, da je igra kos dreka, ker je ruska in pol iscejo neke pomanjklivosti in jih napihujejo

 

Nisem pa igral neki ful. Tako da ne morem rect za ziher.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

Sem skoraj siguren, da je igrca precej ql in da jo dissajo samo zaradi politike, ker so jo naredili neki rusi

 

Grafika je odlicna. Combat je okej. Dialogi niso lih top tier ma glede na to, da so izvirno napisani v ruscini, baje da po rusko so zakon...

 

Pomoje se obesajo na neke malenkosti samo zaradi politike. Ne morejo lih rect, da je igra kos dreka, ker je ruska in pol iscejo neke pomanjklivosti in jih napihujejo

 

Nisem pa igral neki ful. Tako da ne morem rect za ziher.

 

Tole opisuješ tko kt da bi igro dobil zastonj lol.

Povezava do prispevka

igram,.. zaenkrat precej vredu,.. Spominja na marsikaj,.. od Bioshocka do HL do novih Wolfensteinov,... Zna biti za odtenek premalo vrst sovragov,.. (ker večinoma roboti pa to) ,.. drugače se pa igra kot pesem,.. Super svet,.. vredu zgodba,..Neverjetna muzika,.. Vse je kar kompetentno,.. (zdajle bolj sledim zgodbi,.. ker ne vem ali še ne morem disablat popravilne robote,.. in pač se mi ne raziskuje open world ,.. ker je skoz akcija, ker se konstantno popravljajo vse stvari (tudi kamere),..

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

tudi nisem (še) igral, pa mi deluje, da je govorjena ruščina + angleški podnapisi the way it was meant to be played

 

sploh, če je angleški voice actor res nadležen in je morda bolje, da govora niti ne razumeš in samo bereš podnapise

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
PS5 Lover reče Dne, 6. 4. 2023 at 15:37:

Saj kaj tej 120hz modi zgledajo vsi kot early ps3 špilček:D

Ni tako hudo,.. je zelo mehko,.. domnevam 1080p,.. Zgleda še vedno odlično,.. le da leti kot sneta skira,.. Več špilov bo moral imeti to izbiro.  Mislim da za sp ni potrebno, ampak več opcij za uporabnika je vedno dobro.

Vglavnem spet igram po skoraj mesečni prekinitvo,.. In ja še vedno seka.

Edino kar ne maram je kako neintuitivno je dodajat elemental damage na orožja (Na ps5) in če ne veš ti sploh ne povejo nikjer,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

nic,.. začel pucat testing grounde,.. Ja neverjetno super so,.. pač 10'20 minutne misije polne ugank in kul stvari,..

 

Prvič končal,.. Ravno gledam creditse,.. Konec je zelo čuden,.. in precej dokončen, negativen in žalosten,.. Kar je škoda,.. zato ker je ustvarjen svet prečudovit in bi si res želel da se nadaljuje. Špil,.. 9ka komot.(Boj zato ker nam izvirnih enoigralskih fpsjev zelo primanjkuje)

 

Edit: pogledal drug konec,.. Malce več upanja da se lahko potencialno naredi dvojka,.. (z predpogojem da vidiš in razumeš prvega),,.. ampak ga itak nikoli v prvo ne bi izbral,.. Za platinum pa ne vem,.. pač na hard preigrat in dejansko izbrat vse VA tape itd,.. Ne vem,..zna biti kar težko,..Mogoče pa nekoč,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Crispy fuckin critters je tole dober špil :limona:

Sicer sem šele par ur notri ampak je natanko to kar sem pričakoval, sovjetski Bioshock !

Res super vzdušje in grafika ! 

Dobra optimizacija, FOV nastavitve in tudi 120fps način.

 

Aja pa protagonist je carski :D Res ne štekam kritik lol, očitno je duke nukem osebnost preveč hardcore za današnje čase.

 

Še par mojih:

FwKhbqKXoAMNGyY?format=jpg&name=large

FvsLAhzaUAMoerM?format=jpg&name=large

FwKhDijWcAIZZGH?format=jpg&name=large

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...