Skoči na vsebino

Monitorji


Vodokotlič

Priporočeni prispevki

rajc91 reče pred 14 urami:

A je 32" že preveč za 1440 resolucijo al rajš najt neki 27"/28"?

 

Ni ravno preveč, ampak tud dobro pa ni neki...

 

Jest bi na tvojem mestu tole vzel.

 

Pošiljajo v SLO, ima nek osnoven HDR, 165HZ in boljši odzivni čas, ker osebno je bil 32" za gaming prevelik. 34" ultrawide ja, 32" navaden pa pač ne.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

 

Ni ravno preveč, ampak tud dobro pa ni neki...

 

Jest bi na tvojem mestu tole vzel.

 

Pošiljajo v SLO, ima nek osnoven HDR, 165HZ in boljši odzivni čas, ker osebno je bil 32" za gaming prevelik. 34" ultrawide ja, 32" navaden pa pač ne.

Hvala, ampak tale tvoj link me vrže samo na index stran mn3njala.

Povezava do prispevka

Torej trenutno imam Dell UltraSharp U2720Q, razmišljam, da bi zamenjal za kaj bolj "gaming" se pravi kakšnih 144hz. Kaj bi priporočali oz. bi priporočali prehod na 32" 4K? Edini pogoj je USB-C in IPS panel, ker monitor rabim tudi za službeni laptop + svoj PC. Ultrawide me ne zanima, sem imel 34" in po enem letu prodal, ker se nekako nisem navadil nanj.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 13 minutami:

Glede usb-c je tko da so mojitorji s tem avtomatsko precej drazji. Jz sm se nakonc odlocu da bom raje kupu en thunderbolt dock s power deliveryjem ker sem pol manj omejen z naborom monitorjev. Samo ideja. 
Drgac sm zelo za++ za 1 kabel resitev. 

same here. Prebral vse nasvete tule in se zaljubil v enega, ki ima USB-C priklop. V tujini dost ugodno v Slo pa izredno dražji + malo me je skrbelo, da tiste ki sem jaz gledal imajo 40 W ouputa. Sicer ne gejmam ampak občasno pa zalaufam kaj bolj obremenilnega in moj laptop ima 65W defult 

Povezava do prispevka
osis reče pred 23 urami:

Po enem tednu uporabe 27ke ugotavljam, da me precej bolj pečejo oči pa sem vzel nekaj kar ima IPS, filter modre svetlobe ipd. Pa imam tisto resolucijo, ki jo priporoča win. flux ...Verjetno mam kaj narobe naštiman ... kaj bi moral nastavit še?

 

si s svetilnostjo kaj potelovadil?

Povezava do prispevka

 

TrippinBalls reče Dne, 6. 2. 2022 at 16:30:

 

si s svetilnostjo kaj potelovadil?

Na enem laptopu sem, na drugem sem pa avtomatsko sklepal da bo OK, ker imam podoben monitor v službi. Služben pač. Glede na tvoj post šel preverit in sem ugotovil, da svetilnosti sploh ne morem nastavljati in da mi da opcijo osveževanja 29 HZ, ločljivost 3840x2160 in 8bit bitne globine. Ničesar ne morem spreminjati. 

Povezava do prispevka

 

 

ali pa je 4k native panel in je vajen 4k slike.

 

tud jst sm mislu da je 1080p špica in da bolš ne more bit, dokler nisem probal 1440p. zdej 1080p nekak ne gre več, ker je 'meglen'. :D

 

osis, hdmi kabli so sranje in crkujejo kot po vrsti, zato res probaj drugega for shits and giggles.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Malo brezvezno vprašanje, ampak se komu sanja kako je z razpoložljivostjo novih Alienware produktov pri nas?

 

Močno si želim prihajajočega 34" QD-OLED ultrawide monitorja, za katere pričakujem, da bodo razprodani 30 sekund po tem, ko se bodo koncem marca pojavili na Alienware.com. Slednji v Slovenijo menda ne pošiljajo, tako da si bo treba očitno pomagat kako drugače.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 4 urami:

uf tale monitor bo v europi nekje 1500€, feeling.

 

Celinske cene menda niso še izdali, ampak v UK je potrjeno 1100 funtov, tako da upam, da bo bliže 1300€. V vsakem primeru je to bistveno nižja cena od pričakovane, glede na to, da gre za prvi QD-OLED monitor sploh.

 

Moj Acer X34 je bil ~1200€, tako da sem že malo navajen plačevati take zneske. Raje bi dal bistveno manj, ampak to je zame dobesedno sanjski monitor, ki ga čakam že 5+ let, tako da cena ne bo ovira.

 

Aang reče pred 1 uro:

Naroči se na neki poštni servis, njihovo skladišče. Pa potem oni dostavijo. Če bo kartica prijela. 

 

Mam račun pri Mailbox.de, ampak tako velikih zadev žal ne forwardajo. V skrajnem primeru lahko za uslugo prosim enega od nemških kolegov, a bi se tamu raje izognil, ker sem jih pokoristil že za nakup grafičnih.

 

Če kdo pozna kak drug, manj strikten tovrstni servis ...

uredilo bitje Rintintinc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...