Skoči na vsebino

Monitorji


Vodokotlič

Priporočeni prispevki

Arey reče pred 2 minutama:

Sam za 2 programa met na vsaki polovici ekrana pa res UW ni boljsi od dveh monitorjev, a? Sej jih isto uporabljas.

Je pa, ni... 2x monitor je 32:9 razmerje + tisti centimetri vmes mene res moti, k je preveč v širino in moraš glavo obračat. Če pa delaš res 90% v teh programih z pokončnimi A4 listi je pa 2x 4:3 razmerje na enem monitorju čist cool.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 14 urami:

Ne nič. Lepo v winsih samo potegnem window na levo in ga da lepo na polovico.


To je meni osebno za en drek rešitev. Se opravičujem na besedah. Ampak mi je res no-go, ker vedno izgubim "fokus" ali kako se reče. Multitasking mi pač ne gre na enem ekranu, tako kot bi si jaz želel (preizkušeno na raznorazniih ekranih, tudi na velikem 32" 4K dell-u).
Za razliko od Applovih Mac-ov, kjer zadeva celo nekako deluje.   

Mislim, kako si boš na ENEM ekranu razdelil workspace v Premieru? Preview videa mora biti čim večji in dobesedno na ločenem ekranu. To je recimo že en tak primer. Dočim v InDesignu pa imam itak vsa "okenčka z ikonami" itd. na sekundarnem  ekranu. Ali pa delovni dokument na primarnem in word s popravki na sekundarnem.. To bi moral res imeti nek "huge" ekran, da bi mi vse šlo skozi, + nek boljši windowz suport glede mutlitaskinga. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jest imam tako kot vse ostalo najbolj cheap. Imam tale mount. Piše do 27", jest sem dal gor 34". Nimam pojma, kakšen je mount za 150€. Ampak tukaj je več železa kot, 12€.

Mount deluje res proper, masiven, amortizer ima, 2 usb porta. Dober cable managament. Skratka v primerjavi s prej je tole barvna televizija. Ogromno več prostora na mizi, lepo zgleda. Premikaš ekran kakor želiš. Edino tilt moraš samo enkrat nastavit s ključem, višina bližina, globina, poševnost itd.... se pa vse da naštimat. 

Najboljša stvar so USB 3.0 porti. Zapakiran vse lepo v škatli z navodili. Možnost monitiranja za mizo ali v luknjo se pravi v mizo.

 

Kot sem rekel, ne vem pa kakšen je tisti za 150€.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 urami:

Jest imam tako kot vse ostalo najbolj cheap. Imam tale mount. Piše do 27", jest sem dal gor 34". Nimam pojma, kakšen je mount za 150€. Ampak tukaj je več železa kot, 12€.

 

 

Kot sem rekel, ne vem pa kakšen je tisti za 150€.

Sicer je blo govora o ekranu za 150€ :D

Ampak mini rivju za poceni mount je vsekakor dobrodosel.

 

to da je do 27" je pa ponavad bolj omejitev VESA velikosti in zmogljivosti kolk tezek ekran lahko gor das, kot pa zarad cesa drugega.

Razen ce imas dvojnega, potem je ponavad se omejitev zarad sirine ekranov in dolzine rok.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...