Skoči na vsebino

cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

Set against an evolving cultural landscape and loss of innocence in America, Baz Luhrmann's upcoming Elvis movie covers the rock legend’s growth from dirt-poor singer to global icon, seen through the prism of his complex relationship over two decades with manager Colonel Tom Parker (played by Tom Hanks). Presley reached a level of stardom matched only by the Beatles before his death in 1977 at the age of 42.

 

 

 

 

Wikipedia

 

IMDb

 

https://www.firstshowing.net/2022/austin-butler-stars-as-elvis-in-baz-luhrmanns-elvis-movie-full-trailer/

Povezava do prispevka
osis reče pred 9 urami:

Če so s Queen-i zadeli in postavili nov standard pri takih biografijah, bo tole verjetno polom.

Luhrmanovi filmi so ponavadi gejevsko-transvestitsko-varietejske poskočnice duha zabave današnjega časa.
Če se omenja Queene ... v tej verziji "Bohemian Rhapsody" bo namesto Freddija pač Adam Lambert.
Ne pričakujem da bo notri kaj veliko originalne nemiksane glasbe Elvisa.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
osis reče Dne, 18. 2. 2022 at 7:43:

Sta me prehitela, ker ko sem pogledal trailer sem hotel prav to priti sem napisat. Če so s Queen-i zadeli in postavili nov standard pri takih biografijah, bo tole verjetno polom. Bom verjetno gledal samo zarad muske. 

 

No ja, s Queen-i ne bi rekel, da so ravno zadeli. Mi je bil v redu ja, ma vseeno je bil popolnoma safe, by the numbers, večinoma izmišljen film, ki je dogajal predvsem zaradi muzike v njem. Edini standard, ki je postavil je bil box office. In ravno zato imamo zdaj vse te biografije. Razen, če je to mišljeno kot zadeli :)

 

Trailer me zaenkrat ne prepriča v to, da bi bil ta film nekaj posebnega. Tudi glavni mi ni baš nekaj. Mi bo pa verjetno vseeno dogajal, ker sem Elvis ventilator.

 

Povezava do prispevka

Film od tipa ki je posnel 4 filme.

 

Romeo+Juliet

Moulin Rouge

Austrlaia

Great Gatsby

 

Pričakujem identičen slog, kar mislim da bo v film o Elvisu pasalo. 

Igralska zasedba mislim da je ok. Elvis je glavni protagonist iz Shannare? :) Tak lepotan. Direkt za Elvisa. Pa poleg Hanks. Sej ne bo mogl bit slabo. 

Ta film bo drugačen od ostalih, bo en tak umetniški izdelek, mal special. 

Muzika bo top. 

 

Queenov ne bi rad sem mešal, ampak če že moram... Meni osebno je bil film slab, ker sem si svojo predstavo ustvaril takrat ko se ga je lotil Sacha Baron Cohen, ki bi moral igrati Freddya. Tist bi bil Film. Z veliko začetnico. Ampak potem niso prišl skupi z ostalimi člani benda. Tak da že to mi je dost povedalo...

Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...

A tega ni še nihče pogledal? Zelo zelo zelo slabo, Butler je super Elvis, a kaj ko ta sploh ni glavni "zgodbe", vse skupaj je mučno dolga predstavitev časovnice njegovega življenja. Cel čas sem imel občutek, da gledam Romeo+Juliet in na kocu vidim, da je isti avtor :rofl:.

Povezava do prispevka

Meni ni bilo slabo. Točke dobi že zato, ker ni standardni by the numbers music bio film, ki smo jih videli že milijonkrat. Ala Bohemian Rhapsody. Pa Luhrmannov stil tudi paše na Elvisa. Še največja kritika zame je, da mu je kar težko sledit kronološko. Film pokriva enih 20 let ma igralci ves čas izgledajo več ali manj enako. Ne veš ali je minil 1 mesec od prejšnjeega prizora ali 5 let.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...