Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

Ker je TLOU 2 ena najbolj hype heavy špilov v zadnjih letih, je prav, da ima ločen topic za vse, vezano na spoilerje. Vsaj recimo za prvo leto ali dve :D

 

Torej v main topic pišite vtise o igri, kako se igra, kakšen ima vibe, kako so zadeli mood, ali je kul narejen špil, ali je so pametno in s filingom zadeli razna družbena vprašanja itd...

 

... tukaj pa sam s spoilerji po faci, boli te kurac.

Povezava do prispevka

Ok samo spoilerji po faci.. hvala bogu, ste naredili temo!!!!

 

 

 

 

Pizda tisti leaki se mi zdi da so bili kar tr00 hehe.. sicer nisem niti na polovici ampak Joel.......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

........umre ze v prvem ch tako da =)))))

 

 

Je pa ql ker so neki backfleshi kako so prezivljali cas Joel in Ellie tako, da ta nujin qodnos je se vedno poudarjen skozi igro.

 

Drugace Ellie je carka in pac ta njena istospolna ljubezenska zgodba je tudi ql.. ljubezen je ljubezen yolo. 

 

Sicer pa unega transica, ki mi izgleda kot una od Star Wars na steroidih in ne ves al ima joske al prsne misice se bolj zasovrazis, mislim ze tako je cuden in wtf ampak imam obcutek, da ni vse tako crno belo kot izgleda in ima tudi ta spaka nek svoj prav al neki.. ne vem.. mislim sej po leakih sodec se ve.. ampak.. hocem rect, sej ni tako napacen lik, malo creepy ampak ni napacen, sam ne mores, da ti ne gre na kurac ko ubije Joela.

 

Sicer po spoilerjih ze vem kaksen bo konec ampak glede na to da Joel crkne ze takoj na zacetku imam filing, da uni spoilerji niso vsega povedali in je se dosti drugega v zgodbi.. tako da ni neke panike..

 

Res pa da ce gres clean v zgodbo je se boljse.

 

Aja pa neki easter eggi so v igri, ko so v muzeju vesolja, baje bo naslednja igra od ND neki v vesolju ipd.. 

 

Sam drugace mi je ql.. se un del ko si v muzeju in gledas dinozavre, ki bi v kaksni igri bil ultra dosadan, tle je ql prav sem imel v izi filing kot da sem res v nekem muzeju in sem gledal okostja dinozavrov ipd...

 

Al pa un del ko si v podzemni zeleleznici, luci spore v zraku, kakswn krat sem imel filimg, da igram RE2

 

Al pa ko prides v Seattle v ch2 iz snega v gozd in pol v mesto, kot da si v unem filmu I am Legend. Ko prides v Seattle grafika komaj zasije v pravi luci.

 

 

Samo veste kaj vam povem, svaka cast, da so se tipi upali fentat Joela takoj na zacetku. Tle jim dam kapo dol. In vrjetno bodo vsi pocrkali na koncu kot v Shakesperju in bo ND lepo zakljuvil serijo in sel delat nov IP .. mogoce bo en dan kaksen drugi studijo swl delat nov TLOU al pa ne.. ampak vseeno svaka cast, da tipi imajo jajca in ne molzejo kravo do onemoglosti ko vsem ze dosadi, samo da neki prodajajo naprej.

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Bigboss82

 

Sam a je res transič, al ma pač bolj moško postavo? Ker je vseeno razlika, a ne :D 

 

Kolikor sem jaz gledal leake, ima samo moško postavo, ni pa trans (v bistvu je običajna hetero ženska, ker dejta moškega?)

 

Meni je tudi kul, da ubijejo Joela. Tudi zaradi tega, ker so v igrah glavni liki skos nekaj safe. 

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

Aja pa neki easter eggi so v igri, ko so v muzeju vesolja, baje bo naslednja igra od ND neki v vesolju ipd..

 

ampak vseeno svaka cast, da tipi imajo jajca in ne molzejo kravo do onemoglosti ko vsem ze dosadi, samo da neki prodajajo naprej.

 

Upam, da ne :) Vem, da bo marsikdo vesel, ampak jaz načeloma ne maram vesolje setinga.

 

Glede drugega dela pa se strinjam, samo nekako ne gre skupaj z Uncharted kjer so že kar lepo delov naštepali in verjetno niso še končali.

 

ĆAMIR reče pred 16 minutami:

Meni je tudi kul, da ubijejo Joela. Tudi zaradi tega, ker so v igrah glavni liki skos nekaj safe. V RDR (2) pač umre lik na skrajnem koncu, drugje pa skoraj ne delajo tega. Tukaj pa prvi chapter samo bomba po faci evo lp 

 

To je res precej redko. Je šokantno in ti je žal nekega dobrega lika, ampak na koncu ravno to doda tisti čarobnosti, ki je drugi nimajo. Življenje ni potica. To je lepo pokazal George R. R. Martin, ki praktično v vskaem delu ubije nekega publiki ljubega lika. Publika sprva razočarana, ampak ravno to vleče, da spremljaš zgodbo naprej. Pa vem, da ne maraš te serije drugače :D

Povezava do prispevka

Sej folk ni bil jezen nad DEJSTVOM da Joel umre.

 

Folk se je jezil, ker so to spisali na butast in neumen način, podobno kot s8 v GoT, ko je neka smrt nekoga ali preobrat sam sebi namen. Recimo to, da je bil v enki pozoren in nezaupljiv do vsakega, pol pa kot butec zblebeta vse Abby in njeni grupi.

Pa zlasti je neumno, da so retconnali konec enke, samo zato, da so ufurali Abbyjev ''revenge'' noter. Pa tudi lahko bi manj kruto se znesli nad njim. Recimo onega bad guya v enki, ko mu Ellie z mačeto najeda faco, pač kamera ne pokaže direkt, tukaj pa se izživlja nad njim v kamero. Pol za ''nagrado'' še z njo igraš. Meh. Sej nevem, lahko, da ko bom igral bo manj moteče, ampak ko sem leake pogledal se lahko strinjam z nejevoljo ljudi. 

 

To je tisti moteč faktor in ne jebeni SJW. Tisto je bilo moteče, ker je bilo očitno kot beli dan, da je bil razlog zgoraj opisanih butastih potez cilj, da se Abby doda kot protagonistko v taki obliki. To potrjuje tudi primerjava med early koncepti in končno verzijo, ko so ji potrojili bicepse, kar je nerealno za žensko v post apokaliptičnem času za popizdit. 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Sej scena je bla med leaki. Ne ko mu faco tepe, ampak po tem. Tisto pa se je vidlo. Pri onemu pedotu, ki sem mu ime pozabil, iz enke, pa ne pokaže face ''post mačeta''. Ampak ja, dvojka je nasploh ful brutalna, se pa zdi, da so s tem res pretiravali. Me čudi, da kake mamice ne norijo, kako so video igre violent pa to... ker ta... oh boy...

Povezava do prispevka

Ma sej si prav naredu, jaz swm takoj vidu da je neki heavy in preskocil

 

Da nam bojo se v tej temi tezili s spojleri pol res ajd caw, upajmo da reinkarnacija deluje tudi nazaj v cas

 

Pac tako so ti snow flejki.. prenasajo krivdo na druge, nimajo neke samokontrole, vsi se morejo njim prilagajat, ipd ipd...

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma sej zato, ker je spoiler tema, iskreno povedano, nisem niti pomislil, da bi bila kaka posebna panika. Res pa je, da mi ni težko naredit to kar je @amnesia napisal, pa naj vsak zase presodi, kar bi rad vedel ali ne. 

 

V bistvu sem želel bolj naslov prikazat, pol naj vsak sam zase gre klikat, če ga zanima. Ker vseeno je bil točno ta konec dan nekaj časa nazaj v opisnem leaku, tako da se najbrž že ve za to.

Povezava do prispevka

Zaenkrat res nehumano hud špil, ne berem še drugih commentov. Sam podajanje zgodbe je verjetno best ever. Zgodba je res kul, mal odraščanja, mal brutalno. Po takratnem Bitsu izpadu sem vedno mislu, da bo Joel ne vem kakšen criminal, al pa neki, tko da je pa res hudo osmišljeno. Tud zaenkrat vsi liki top, je pa špil 10x bol cinematičen kot prvi (ajde zaenkrat sm čez prve tri ure, zdej se bo verjetno odpru). Combat je brezveze opisovat, ker zaenkrat temu še tutorial ne morš rečt :D

 

Ta tanov Naughty Dog engine (od U4) res poka. Špil res lep k pesem, sploh ne vem kdaj sm bil nazadnje tok excited, da bom kšn špil igral. Zdej mi je žal, da se nism stegnu za Special Edition (mogoče tud collectors).

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma sej si prav naredu, jaz swm takoj vidu da je neki heavy in preskocil

 

Da nam bojo se v tej temi tezili s spojleri pol res ajd caw, upajmo da reinkarnacija deluje tudi nazaj v cas

 

Pac tako so ti snow flejki.. prenasajo krivdo na druge, nimajo neke samokontrole, vsi se morejo njim prilagajat, ipd ipd...

 

 

boš kaj stremal svoej preigravanje? streamerjev ne gledam nikol, sam to bi bilo fun (primorski naglas is a fun)

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 25 minutami:

Zaenkrat res nehumano hud špil, ne berem še drugih commentov. Sam podajanje zgodbe je verjetno best ever. Zgodba je res kul, mal odraščanja, mal brutalno. Po takratnem Bitsu izpadu sem vedno mislu, da bo Joel ne vem kakšen criminal, al pa neki, tko da je pa res hudo osmišljeno. Tud zaenkrat vsi liki top, je pa špil 10x bol cinematičen kot prvi (ajde zaenkrat sm čez prve tri ure, zdej se bo verjetno odpru). Combat je brezveze opisovat, ker zaenkrat temu še tutorial ne morš rečt :D

 

Ta tanov Naughty Dog engine (od U4) res poka. Špil res lep k pesem, sploh ne vem kdaj sm bil nazadnje tok excited, da bom kšn špil igral. Zdej mi je žal, da se nism stegnu za Special Edition (mogoče tud collectors).

 

Sej lepo, da mi pripisuješ množično jezo večjega števila uporabnikov, ki je 10x bolj bila jezna, pa da obračaš poanto tistega, kar sem že stotič napisal, nazadnje par postov višje. Ma sej sem že prišel do spoznanja, da je škoda besed, ker človek reče ''A'', razume se ga za ''B''.

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 17 minutami:

boš kaj stremal svoej preigravanje? streamerjev ne gledam nikol, sam to bi bilo fun (primorski naglas is a fun)

Hehe, tnx, ne drugace. Nimam dovoj dobre povezave. Je slaba resolucija. Pa rad bi se bolj uzivel v igro namesto, da ratmisljam, da se strima ipd..

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...