Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

  

MihaKihot reče pred 23 minutami:

@StaticFul ste zabavni, ko niste zmožni napisati niti 1 lastnega stavka, vse sam skrinšoti, videji in kopipejsti :D

 

 

Na 3 strani mojih lastnih stavkov si ze pozabil al kako?

 

Steve-Carell-Facepalm.gif?v=2

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Ma k si dosadan, neki si si zamislu v glavi in pol tupiš vsem kako je in limaš neke debilne videje. In pol tvoji argumenti so v rangu, ABBY JE PSIHOPATKA, HOTLA JE UBIT NOSEČNICO, a to se dogaja dobesedno 1 uro kasnej, ko Ellie dejansko ubije nosečnico in njeno ljubezen... u fak pizda je res moralno otopela ta ABBY. Kakšne kle bereš in vmes neke naci videje limaš :D

 

Pač lej jst tebe ne jemljem več resno, vsi tvoji replyi so pač trolanje, sej ne vem lahko da si špil res preigral, bol izpade kot da si pač next level trol, ki se je odločil, da bo gonja proti TLOU2 njegov osebn boj.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

  

Ezoterik reče pred 8 minutami:

Ma k si dosadan, neki si si zamislu v glavi in pol tupiš vsem kako je in limaš neke debilne videje. In pol tvoji argumenti so v rangu, ABBY JE PSIHOPATKA, HOTLA JE UBIT NOSEČNICO, a to se dogaja dobesedno 1 uro kasnej, ko Ellie dejansko ubije nosečnico in njeno ljubezen... u fak pizda je res moralno otopela ta ABBY. Kakšne kle bereš in vmes neke naci videje limaš :D

 

Pač lej jst tebe ne jemljem več resno, vsi tvoji replyi so pač trolanje, sej ne vem lahko da si špil res preigral, bol izpade kot da si pač next level trol, ki se je odločil, da bo gonja proti TLOU2 njegov osebn boj. Mal pa tud izpadeš shizofreno. A si mel kakšno diagnozo, tko brez zajebavanja, ves folk k ga poznam, k je tok investiran v nek tak bullshit (in še tok delusional) je ponavad shizofrenik al pa kakšen drug tip psihiča.

 

 

Abby je namerno hotla ubit nosecnico je zate moralno isto kot ubila sem osebo v samoobrambi in naknadno izvedla da je noseca in skor padla v nezavest zaradi tega.

 

Ja je moralno otopela, in ce tega ne vidis si zelo clearly tudi ti.. Je pa to le en od argumentov, druge si valjda zignoriral.

 

"Naci videje" what in the actual fuck ti govoris, kaksne naci videje????????? Si pogledal vsaj en video, in mi lahko razlozis zakaj je to "naci video"??

 

Drugac pa nice z vsemi zaljivkami in ad hominem napadi.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 45 minutami:

  

 

 

Abby je namerno hotla ubit nosecnico je zate moralno isto kot ubila sem osebo v samoobrambi in naknadno izvedla da je noseca in skor padla v nezavest zaradi tega.

 

Ja je moralno otopela, in ce tega ne vidis si zelo clearly tudi ti.. Je pa to le en od argumentov, druge si valjda zignoriral.

 

"Naci videje" what in the actual fuck ti govoris, kaksne naci videje????????? Si pogledal vsaj en video, in mi lahko razlozis zakaj je to "naci video"??

 

Drugac pa nice z vsemi zaljivkami in ad hominem napadi.

 

Identično je ja... A jo je ubila? ne jo ni. Če bi Abby ubila Dino in vse njene kolega, verjam, da bi kle gledal TLOU2: Ellise Massacre, že tko in tko to gledamo. Pa sej nič hudga, je uredu PREDSTAVLJEN skozi zgodbo, ki jo ti prikladno ignoriraš in trolaš... mislim, da tud ne veš kaj je to ad hominem napad, kle so kr lepo direktni napadi na tebe in tvoje pač izpade... ne vem zakaj si tok histeričen glede tega, mislim, da ti je gledanje youtuba malo škodlo.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Abby je šla ubit Joela in ubila samo njega in pustila Ellie in Tommya živa!!! 

 

Potem pa gre na krvavi pohod Ellie in pobije vse njene prjatle. To a je Ellie ubila koga v samoobrambi nima nobene veze ker Abby ni videla kako je stvar potekala. Videla je samo trupla svojih frendov. 

 

Ti enostavno ne dojameš da Abby ni gledala skozi tvoje oči dejanj ki jih je storila Ellie! 

Povezava do prispevka

Tommy in Ellie nista umrla zaradi Owena..

 

Ellie pobije samo folk ki jo napade v samoobrambi/tiste ki ji ne dajo informacij/jo izzivajo.  To da je Ellie ubila v samoobrambi ma ogromne veze ker govori o moralnosti likov. Ellie nikdar ni ubila nekoga iz uzitka.

 

Pac ti nimas moralnega kompasa, in ne dojames da je Abby evil, kar sem ze izpostavil tolikokrat da se mi res ne da vec. Poleg tega je razlozeno v multiple videih ki sem jih linkal, katere vec kot ocitno nisi pogledal.


Pac, povrsinsko razumevanje moralnosti in tudi zgodbe nasploh.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 6 urami:

 

Identično je ja... A jo je ubila? ne jo ni. Če bi Abby ubila Dino in vse njene kolega, verjam, da bi kle gledal TLOU2: Ellise Massacre, že tko in tko to gledamo. Pa sej nič hudga, je uredu PREDSTAVLJEN skozi zgodbo, ki jo ti prikladno ignoriraš in trolaš... mislim, da tud ne veš kaj je to ad hominem napad, kle so kr lepo direktni napadi na tebe in tvoje pač izpade... ne vem zakaj si tok histeričen glede tega, mislim, da ti je gledanje youtuba malo škodlo.

 

 

Zgleda bolj ti ne ves kaj je ad hominem, ker to pomeni tocno to da napadas moj karakter ali lastnosti, namesto da bi odgovoril na argument.

 

To pa je fail.

Povezava do prispevka
Static reče pred 9 minutami:

 

 

Zgleda bolj ti ne ves kaj je ad hominem, ker to pomeni tocno to da napadas moj karakter ali lastnosti, namesto da bi odgovoril na argument.

 

To pa je fail.

 

 

Nc od tega se ne dogaja, ti pac napadas folk, pises charged poste, pol si pa uzaljen in se deres, da tebe napadamo, ne 'argumentov'. Ce je argument random neumnost in nacisticen videjo poln hejt speecha, a je potem to res argument. Nihce ne napada tebe, ker nam je vsem vseen zate, sam pac najedas in zaviras konstruktivno debato, pomoje z namernim in nacrtnim trolanjem. Zakaj to pocnes pa ne vem. Ne mislim pa vec past na te neumnosti 

Povezava do prispevka

Preigral.

 

Konec me je pustil prikrajšanega oziroma nepotešenega :ninja:

Fuck Abby. Crkne naj ta psihotična prasica !

 

Gatsu reče Dne, 22. 6. 2020 at 10:03:

In ko jo je utapljala sem samo še upal da je ne ubije... 

 

Fak  :rofl:  Jaz še nikoli v igri nisem tako zavzeto pritiskal knof tudi ko se je cutscene že pričel. 

Na koncu bi raje videl, da bi prepustiti izbiro igralcu.  Saj razumem poanto o prekinitvi cikla maščevanja in odpuščanju kar navsezadnje zaključni pogovor med Joel ter Ellie  tudi lepo prikaže. 

Vseeno sem mnenja, da so pač nekatere zadeve neodpustljive :)

 

Pa originalno je Ellie dejansko ubila Abby !

 

Neil D. :

k55cp6d6vp651.png?width=1024&auto=webp&s=26cbd5659d100dd043393a317acc4bbcd87b67b3

 

Da ne bo pomote, igralni deli z Abby so mi bili drgač odlični ! Carsko je blo izkusit še drugo sovražno stran.  Pa srečat vse te Abby WLF kamerade in kužata preden jih je smrt Ellie doletela :devil:

O grafični, vizualni ter igralni kvaliteti ste že itak ostali vse povedal. Res neverjetno kakšne kvalitetne igre ND izdaja praktično brez presledka. Preprosto vsakič znova dvignejo nivo in če smo v času PS3 razmišljal kaj vse bodo naredili na PS4 lahko že zdaj sanjamo kakšen odfuk nas šele čaka na PS5 !

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 9 minutami:

 

 

Nc od tega se ne dogaja, ti pac napadas folk, pises charged poste, pol si pa uzaljen in se deres, da tebe napadamo, ne 'argumentov'. Ce je argument random neumnost in nacisticen videjo poln hejt speecha, a je potem to res argument. Nihce ne napada tebe, ker nam je vsem vseen zate, sam pac najedas in zaviras konstruktivno debato, pomoje z namernim in nacrtnim trolanjem. Zakaj to pocnes pa ne vem. Ne mislim pa vec past na te neumnosti 

 

Napadam folk? Citation needed.

 

Narcisticen video poln hejt speecha??? Prosim pokazi primer. Argumente podajam ze vec strani, ti pa si napadel in zalil mene prej ja. In to BTW delas spet (neumnosti)

gojc reče pred 9 minutami:

Preigral.

 

Konec me je pustil prikrajšanega oziroma nepotešenega :ninja:

Fuck Abby. Crkne naj ta psihotična prasica !

 

 

Fak  :rofl:  Jaz še nikoli v igri nisem tako zavzeto pritiskal knof tudi ko se je cutscene že pričel. 

Na koncu bi raje videl, da bi prepustiti izbiro igralcu.  Saj razumem poanto o prekinitvi cikla maščevanja in odpuščanju kar navsezadnje zaključni pogovor med Joel ter Ellie  tudi lepo prikaže. 

Vseeno sem mnenja, da so pač nekatere zadeve neodpustljive :)

 

Pa originalno je Ellie dejansko ubila Abby !

 

Neil D. :

k55cp6d6vp651.png?width=1024&auto=webp&s=26cbd5659d100dd043393a317acc4bbcd87b67b3

 

Da ne bo pomote, igralni deli z Abby so mi bili drgač odlični ! Carsko je blo izkusit še drugo sovražno stran.  Pa srečat vse te Abby WLF kamerade in kužata preden jih je smrt Ellie doletela :devil:

O grafični, vizualni ter igralni kvaliteti ste že itak ostali vse povedal. Res neverjetno kakšne kvalitetne igre ND izdaja praktično brez presledka. Preprosto vsakič znova dvignejo nivo in če smo v času PS3 razmišljal kaj vse bodo naredili na PS4 lahko že zdaj sanjamo kakšen odfuk nas šele čaka na PS5 !

 

 

 

 

Kako da so ti bili Abby deli odlicni, glede na to da si zelel da umre? Ni bilo cudnega filinga da igras psihopatsko prasico brez moral in empatije, hkrati pa spoznavas njene kolege (za katere te ne zanima ker ti gre ona na zivce)?

Te niso motile vec kot ocitno prevelike roke, ki so nakazovale pretirano pushanje "mocne" zenske?

Povezava do prispevka
Static reče pred 22 minutami:

Kako da so ti bili Abby deli odlicni, glede na to da si zelel da umre? Ni bilo cudnega filinga da igras psihopatsko prasico brez moral in empatije, hkrati pa spoznavas njene kolege (za katere te ne zanima ker ti gre ona na zivce)?

 

Ker so njeni igralni deli odlični in polni atmosfere. Recimo bežanje po gozdu, fight s stvorom v bolnišnici,  otok kjer poteka vojna med obema frakcijama.......  Pa ker mi je kul vsake toliko časa izkusit perspektivo zlikovca v igrah :) 

To, da bolje spoznaš njene frende naredi njihovo smrt še slajšo :ninja:

 

 

Static reče pred 22 minutami:

Te niso motile vec kot ocitno prevelike roke, ki so nakazovale pretirano pushanje "mocne" zenske?

 

Ej sploh ne. Tokrat smo dejansko dobili močno žensko. Dobesedno :D  Psihopatko, ki je že od malega v različnih paravojaških milicah, ki več kot očitno uživa v tem kar počne (klanje & mučenje) in svoje socialne težave rešuje s preveč fitnesa :)  

Skratka pravi zlikovec za zgodbo.

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Ja, res prav agresivno napadam. Upam da se kdo ne boji za svojo varnost.

 

Dej nehi model.

 

  

gojc reče pred 7 minutami:

 

Ker so njeni igralni deli odlični in polni atmosfere. Recimo bežanje po gozdu, fight s stvorom v bolnišnici,  otok kjer poteka vojna med obema frakcijama.......  Pa ker mi je kul vsake toliko časa izkusit perspektivo zlikovca v igrah :) 

 

 

 

Ej sploh ne. Tokrat smo dejansko dobili močno žensko. Dobesedno :D  Psihopatko, ki je že od malega v različnih paravojaških milicah, ki več kot očitno uživa v tem kar počne (klanje & mučenje) in svoje socialne težave rešuje s preveč fitnesa :)  

Skratka pravi zlikovec za zgodbo.

 

 

 

 

Zanimivo.


Vidis, mene je pomoje najbolj od vsega res zjebalo to da grejo na najvecjem cliffhangerju cisto na zacetek igre. 

Dejansko sem pricakoval da bo abby del mogoce trajal 5-10 minut da izvemo backstory, potem pa nazaj na razplet zgodbe, ampak ne. Vleklo se je fakin 10 ur :S


Na zacetku sploh nisem pobiral resourcov, in res mi ni bilo jasno kaj se dogaja. Mislim kaksen je to story structure, 0,5 sekunde pred razpletom "to be continued", pol pa cakaj 10 ur z nesimpaticnim likom da izves kaj se zgodi :D

 

Pa stalno sem skozi ta proces razmisljal "Fak, kako rajsi bi zdajle igral z Ellie".

 

Igralni deli v smisli okolja in atmosfere so pa res odlicni ja!

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Če sem povsem odkrit med predvsem moti, da je Abby deležna srečnega konca in obetavne prihodnosti medtem, ko Ellie konča vsa zjebana in sama :hmm:  Fakin She-Hulk ji še dva prsta odgrizne, da ne more niti kitare igrat :confused:

 

Sprejmem, da v zgodbah včasih tudi zlikovci zmagajo ampak ne na tak način.....

 

dGGs9gm.png?1

 

Rogue One Verge Of Greatness GIF - RogueOne VergeOfGreatness ...

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 6 minutami:

Če sem povsem odkrit med predvsem moti, da je Abby deležna srečnega konca in obetavne prihodnosti medtem, ko Ellie konča vsa zjebana in sama :hmm:  Fakin She-Hulk ji še dva prsta odgrizne, da ne more niti kitare igrat :confused:

 

Sprejmem, da v zgodbah včasih tudi zlikovci zmagajo ampak ne na tak način.....

 

dGGs9gm.png?1

 

Rogue One Verge Of Greatness GIF - RogueOne VergeOfGreatness ...

 

 

Bosta v 3ki abby in lily nadomestila joela in ellie?

Povezava do prispevka

Pomoje ne bo nič kaj, kar nimaš tudi ti :D Drugač pa a ni res carska fotografija v tem špilu? Mislim, itak je noro, ker nivo dizajna je overall, da je skoraj nemogoče ločit med custom in cinematic screesnhoti, ampak tako hudo kot so kadrirani cinematici, vsak frejm igre je za v okvir. Kralji vglavnem. Drugač pa špil sem končal s 620 screenshoti, čeprav je nekaj tega tudi screenov raznih bugov, pa vse plejke, ki sem jih našel, pa teh par trophyjev, ki jih sam nardi.

 

LBgbzXF.jpg

 

rJItzLQ.jpg

 

wPCvdJv.jpg

 

jdFGZuA.jpg

 

hUrrqil.jpg

 

4JtMOOa.jpg

 

7Lbn5qy.jpg

 

BLg9akT.jpg

 

KZRechi.jpg

 

QB3bvPl.jpg

 

K4Jxx0P.jpg

 

zLGyp0G.jpg

 

pcHkUKI.jpg

 

WHHqDsL.jpg

 

jhCZ8tv.jpg

 

B8aLqCT.jpg

 

gUxocRU.jpg

 

pa evo, še par terrence malick momentov, čeprav si jih že prilimal :D

 

EqZAbQh.jpg

 

UIMl4J8.jpg

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

@Slinch fotografija in režija sta dojaja. Res nekaj tako lepega. Jaz jo igram kar še enkrat zdej na survivor+ Še v drugo se velikokrat ustavim in sam gledam. 🤯 

 

pa na glasbo ne smemo pozabit. Soundtrack je... brez besed. Jaz ga tut na sprehodih poslušam in te odpelje. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Eno vprasanje dzaver, pa evo full disclamer ce ne zelis odgovorit seveda ne rabis, ampak nekaj me ful zanima. In to ni noben hate, zanima me kaksen experience si mel pri igranju.

 

Pravis da ti je pomembno da se positovetis z zgodbo in liki.

 

Abby ti je bila normalna punca s katero si se lahko poistovetil kljub vec kot ocitni fizicni deformiranosti in psihopatskimi nagnjenji (mucenje Joela kakor se je dalo preden umre, uzivanje ob temu, veselje ob informaciji da je Dina noseca ko jo je hotela ubiti, itd..)?

Jaz sem imel s tem najvec problemov.

Povezava do prispevka

@Static takrat sem bil jezen in se mi je zdelo pretirano, ampak sem pol skozi njeno igranje videl, da je normalna punca, tako kot Ellie. Obe sta imele izgubo v lajfu in obe sta bili jezni in z željo po maščevanju in sadizmu. Lotevale sta se jo pa na zelo drugačen način. Ellie je zapustila svoj normalen lajf z otrokom in partnerko, da je šla na drug konc amerike z željo po temu da nekoga ubije in se maščuje - to tudi ni lih uravnovešeno in bi rekel da je kar psihopatsko oz napačen način k pristopu do problema. Hvala bogu da je na koncu to spregledala in se zavedala tega. Vse pa ima svojo ceno. Tega noben ne izpostavi? Tudi Jesse jo je "zapustil" in ji želel dopovedat, da je njeno ravnanje že prešlo vse meje. Prav tako Dina. Na koncu jo je morala zapustit, da je dosegla svoj point. Ellie je zame hero, ki na nek način postane antihero. Abby pa je zanimiv lik, ker ni ne hero in niti antihero. Je tam, da pokaže drugačen način oz spremembo (lahko je prikazana na hiter način, ampak spremembe v lajfu se zgodijo iz danes na jutri - ker se za njih odločiš).

 

Njena želja po tem da ubije nosečo žensko izhaja iz jeze, ki ni pravilna, ampak je izhajala iz tega, da je Ellie prav tako ubila njeno nosečo frendico. Sej ona ni vedla tega, kar smo vedli mi kot igralci. Ona je videla samo posledico, ki jo je tiltnilo v "dark side". Ubila pa je ni, ker jo je ustavil Lev, ki je predstavljal to luč v temačnosti.

 

Noben niti ne govori o temu, da je Joel psihopatski morilec. Še sam se zaveda tega. Tudi sam je želel narediti spremembo. Ampak Joel je apriori hero. Vsi so pa pozabili da je šel na killing spree.

 

Sam sej ne moreš pri tako kompleksnih likih govorit kdo je pravilno ravnal in kdo ne. Vsaj jaz ne morem. Vsak od njih je naredil napako. Vsak od njih je želel to napako popravit in skušal ustavit konec nasilja. Vsi so bili žrtve in tudi sami so ustvarjali žrtve v svojem pohodu zagovarjanja svoje resnice.

 

In ne, meni Abby ni fizično deformirana, je pač ženska, ki ni po standardih plejboja.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...