Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 58 minutami:

Danes po par dneh spet igral. Te vmesne scene iz preteklosti se mi kar vlečejo. Sem za danes prekinil, ko sem prišel do nove - tam ko greta v trgovino z glasbili. Sem nekje na polovici?

Kakšna trgovina z glasbili? A v Seattlu open world zoni? Am ... To se dejansko pomoje tretira še kot začetek špila :D 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 14 minutami:

Kakšna trgovina z glasbili? A v Seattlu open world zoni? Am ... To se dejansko pomoje tretira še kot začetek špila :D 

Ne tista, tisto kolko se spomnim je blo že precej nazaj. To je zdaj, ko sem pobil cel kup ljudi in psov, pa prišel nazaj k Dini... potem pa igraš spet zgodbo iz preteklosti s Tommyem in potem, ko z njim prvič streljaš z daljnogledom greš z Joelom v trgovino po nove strune.

Povezava do prispevka

Jaz sem igral v prvo na survival, sedaj pa igram + na normal, da naredim še zadnji 2 trofeji za platino. Fak, zj v drugo ful boljše opazim kake nore detajle. Npr. a je kdo opazil, katero knjigo je Joel bral pred spanjem (to je možno v episodi, ko po smrti Joela z Ellie raziskujem njegovo hiši)? Na nočni omarici ima/ je imel knjigo n101 space for dummies al neki podobnega... Res se je trudil biti dober "fotr" oz. da se je cimbolj lahko priblizal Ellie. 

Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 25. 6. 2020 at 15:44:

Director and co-writer Neil Druckmann, Ashley Johnson (Ellie), and Troy Baker (Joel) join Greg to talk about EVERY DETAIL of The Last of Us Part II.

 

Še epizoda z Lauro Bailey (Abby):

 

 

Laura Bailey (Abby) joins Greg for a SPOILER-FILLED conversation about The Last of Us Part II.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...