Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

Jaz samo nečesa ne štekam. Gre za najbolj ambiciozno in verjetno tudi najkvalitetnejšo in najbogatejšo pripoved v linearni big budget igri. Gotovo pa v TOP, če ne že najboljšo. Za tem stojim kot nekdo, ki se že 10 let študijsko in zadnja leta poklicno ukvarja z raziskovanjem pripovedi. Komot se lahko gremo o tem konkretno pogovarjat, sam po dopustu, ko bom imel dostop do kompa, ker se mi ne da TLDRjev kucat na fon.

 

Ja. Zgodba je še vedno šepava, igrice so narativno še zmeri zmerno do pretežno šibke. Ampak če pri TLOU 2 štartamo iz pozicije "dizaster zgodba, 6/10 zaradi zgodbe", potem pri drugih narativnih big budgetih štartamo iz pozicije, da zaradi zgodbe dosežejo tam max 4/10, večinoma pa kar okoli 2/10. 

 

Pač ja. Lahko so ti razfukavanja Joela in igranje v vlogi Abby, tauntanje moških in vključenost trans likov, subjektivno ogabni, neki najslabšega na planetu. Sam če se gremo nekih tehtnih premislekov pa mora bit jasno, da kle preprosto ne govorimo o "6/10 zaradi slabe zgodbe", ampak zaradi neke skrajno subjektivne osebne prizadetosti. 

Povezava do prispevka

Če že morte gledat nekoga ki mu TLOU2 ni dogajal pol glejte Skillup kanal ki ima zares kvalitetne opise iger brez spoilerjev. Pa Joe je zapovrh svojga afnanja še res slab gamer, skor nekak na nivoju unih modela iz Polyogna k ni mogu narest pruga šefa v Sekiru...

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 2 minutama:

Jaz samo nečesa ne štekam. Gre za najbolj ambiciozno in verjetno tudi najkvalitetnejšo in najbogatejšo pripoved v linearni big budget igri. Gotovo pa v TOP, če ne že najboljšo. Za tem stojim kot nekdo, ki se že 10 let študijsko in zadnja leta poklicno ukvarja z raziskovanjem pripovedi. Komot se lahko gremo o tem konkretno pogovarjat, sam po dopustu, ko bom imel dostop do kompa, ker se mi ne da TLDRjev kucat na fon.

 

Ja. Zgodba je še vedno šepava, igrice so narativno še zmeri zmerno do pretežno šibke. Ampak če pri TLOU 2 štartamo iz pozicije "dizaster zgodba, 6/10 zaradi zgodbe", potem pri drugih narativnih big budgetih štartamo iz pozicije, da zaradi zgodbe dosežejo tam max 4/10, večinoma pa kar okoli 2/10. 

 

Pač ja. Lahko so ti razfukavanja Joela in igranje v vlogi Abby, tauntanje moških in vključenost trans likov, subjektivno ogabni, neki najslabšega na planetu. Sam če se gremo nekih tehtnih premislekov pa mora bit jasno, da kle preprosto ne govorimo o "6/10 zaradi slabe zgodbe", ampak zaradi neke skrajno subjektivne osebne prizadetosti. 

Me zanima sam, katere bi še uvrstil v svoj top s tega vidika. Pa kam bi npr originalno Mafio umestil :)

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 minuto:

kle preprosto ne govorimo o "6/10 zaradi slabe zgodbe", ampak zaradi neke skrajno subjektivne osebne prizadetosti.

Tole.

 

Je Kemik dobro povedal. Joe je na polno subjektiven, ko pride do pisovanja. Enim lahko to sede, druigim ne. Mene sicer bolj moti njegov karakter, kot karkoli drugega.

Povezava do prispevka

TLOU 2 je med 90 in 100 material, tukaj nimaš kej. Lahko si še tako alergičen na vsiljevanje SJW politike, trashanje moških in promocijo agro feminizma kot sem npr. jaz, mislim da imam kar dober track record... Pa vseeno na koncu moraš priznati, da gre za enega od masterpiecov te generecije. Verjetno top 5 špilov to generacijo, mogoče celo top 3. Ali so mi NG-jeve aggro kosmate lezbače in poženščeni tekstopisci z dildoti v riti pokvarili izkušnjo? Definitivno so mi jo, in to zelo. Ali je špil kljub temu mojstrovina? Absolutno je.

 

Da pa špil oceniš s 6/10 si pa attention whore oziroma popoln bedak, ko pride do občutka za kvaliteto. In torej nisi reviewer, ampak samo nekdo z (shitty) mnenjem.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pri meni se oceni 9+ izogne le ker po polovici špil nekak zgubi zagon, saj počneš le še več istih stvari kot si jih prejšnjih 15 ur. Zgodba pa je kakršna je. Spisana je odlično, animirano in izvedeno tudi, če pa me ni kaj veliko ganila oziroma bi jaz ubral nekoliko drugačno pot, je pa to pač moje subjektivno stališče katero ne bi smelo imeti vpliva na oceno.

Povezava do prispevka

Men se je drugač drugi del špila zdel boljši kot prvi, čist gameplay wise. Sicer štekam ta šentiment, sploh ker je špil res zelo dolg. Ampak vsi tahudi momenti so mi bli v drugem delu (rooftops, hotel, bolnica, vas). Prvi del mi ma pa vse tabolše te igrane sekvence (predvsem Ellie in Joel prirodoslovni muzej je pač all time najboljša sekvenca v keremkoli špilu).

Povezava do prispevka
kemik reče pred 34 minutami:

Jaja, vse lepo in prav

 

Realno stanje na terenu: 

 

image.png.bd701a6c0938a8a8b251dedb8a189d05.png

 

 

:D

 

No shit, da mu bojo isto misleči pripadniki Angry Joe Army nabijali like. Poleg tega je kritika dobro argumentirana znotraj tega njegovega prepričanja o tem, da je zgoda smeti. Valjda ne daš dislikeov na tak video, razen če ti je tako mnenje povsem zanič.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Mislim ja sej to sem hotel povedat, da si njegovo mnenje deli precej folka. Pa ne samo zato ker ma army, če nekdo po krivici nekej zdissa se to takoj pozna v responsu. 

 

Se pa valjda na tem forumu strinjamo, da tisti ki jim je všeč to mnenje redno poslušajo Denisa Avdića in hodijo na aktualovo roštiljado. 

Povezava do prispevka

To je sicer res, sam ta videjo so tud masivno delil po TLOU2 in drugih subredditih s pač, kokr se bom politično izrazil, podobnimi mnenji. Pa tud honestly jst ne hodm okol in dislikam in gledam videje, ki hejtajo TLOU2 (al pa kerkoli igrico :D). Mislim, da tud drugi ne... Pač vsi ti komentatorji majo svoje bubble

Povezava do prispevka

Če so ga delili po subredditih s podobimi političnimi mnenji potem vse skupaj nima smisla, ker tip niti enkrat ne omeni nič od tega, kar gre njim na kurac (homo, lev, feminizem...), vsaj ne v smislu, da mu je zato špil slab. Njemu gre samo temeljito in na vso moč na živce zgodba, prerana smrt Joela in to, da ma filing, da mu špil cel čas hoče prikupit Abby in zaskutiti Ellie (kar je true, samo odvisno kok koga moti).

 

oz drugače

 

7 let se je veselil nadaljevanja z najljubšimi karakterji, katerih razmerje so brutalno dobro bildal 20 ur enke, potem mu pa enega razmesarijo v prvi uri, drugi je pa morilski stroj, ki zapušča familijo, pa še namesto tega potem polovico špila igraš z nekim tretjim likom. Hahaha sej če probaš pogledat iz distance je res kar brutal. Mislim ne vem, valda je bottom line da taki ljudje čist falijo point igrice, ali pa jim pač ni mar za ta point, ampak jaz se z lahkoto postavim v čevlje ljudi, ki jih to totalno razpička :D Sploh ker ni blo nikjer rečeno, da igraš kot Abby, Joel je uletel v trailerje na tak način da si lahko mal drugače predstavljaš vse skupaj itd... 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Veliko je tudi primerov ljudi ki tocno dojamejo point igrice, ampak jim to sporocilo ni nic revolucionarnega in novega. Je nekar kar vejo ze leta.

 

Jaz osebno sem bil ze pri zacetku mnenja da se Ellie brezveze odpravlja najt Abby in se mascevat. Pac, nima smisla. Problem je da ta spil za moje pojme to prikaze ful prisiljeno, z cenenimi triki (kot ze omenjeno, forsira empatijo do Abby) hkrati je pa storytelling sam porazen (ogromno flashbackov, igranje pol igre z drugim likom, za katerega nam dol visi, itd).


Jaz osebno sem del kampa ki ga je motil storytelling kot sam, zraven pa se vsa ta feministicna ideologija, ker je bila enostavno prevec forsirana (Lev in njegov storyline mi je bil kul, isto celoten relationship med Ellie in Dino).

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Mi smo res avandgarda, nimaa kaj.. kaksen krat pomislim, da smo kot uni v Presernovih cajtih, ceprsv ne vem kako je bilo takrat hehe, ki so ocenjevali in filozofirali o pesmih in dissali Kopitajra

 

Ja joker forum je elita slovenskega interneta že od vedno :D  

 

Static reče pred 2 minutama:

 


Jaz osebno sem del kampa ki ga je motil storytelling kot sam, zraven pa se vsa ta feministicna ideologija, ker je bila enostavno prevec forsirana (Lev in njegov storyline mi je bil kul, isto celoten relationship med Ellie in Dino).

 

 

Jaz sem pa del kampa, ki mu je zgodba načeloma kul, ampak se strinjam da bi se jo dal bolje zapeljat, pa kakšne Ellijine odločitve mi mal ven butajo - glede na to da je main char story driven igrice bi se tuki lahko več potrudli. Mislim, ne bom frendu razlagal, da mora tlou2 nujno igrat zarad neverjetne zgodbe!!! ampak zato ker je celoten paket eden izmed najboljših v tej generaciji. 

Povezava do prispevka

Ma ja sej do neke mere res.

 

Meni je blo najbolj zal ker je prva polovica igre tako jebeno epska, potem so pa moral uturit to feministicno ideologijo v drugi polovici... (leveli kot sami so bili seveda se naprej odlicni). Sam pomisli na to da bi lahko dobili se enkrat vec contenta z Ellie in potencialno Joelom (bi recimo umrl sele na polovici), ali pa recimo z Ellie in Dino.. Al pa fuck it, samo z Ellie? Karkoli drugega pac.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 1 minuto:

 Sam pomisli na to da bi lahko dobili se enkrat vec contenta z Ellie in potencialno Joelom (bi recimo umrl sele na polovici), ali pa recimo z Ellie in Dino.

Do not want, Abby mi je bolj simpatična in zanimiva od Ellie. Mi je pa Ellie in Dina odnos carski, na tem nivoju bi rad še kaj izvedel <3. Za Joela mi je generalno gledano najbolj vseeno od 'igralnih likov', že v enki mi je bila Ellie bolj zanimiva za spremljat (kar pa je pomeni, da ni kul lik, samo najmanj zanimiv mi je od igralne trojice). Mi pa ima Joel dobre scene v TLOU 2, v bistvu res zasije haha. Fak carska igrica tale TLOU 2. Res redko rečem to za take 30+h konglomerate, samo tole bom pa še ziher kdaj preigral 

Povezava do prispevka

Ma ne da se mi zdaj na telefon, mogoče po dopustu. No offence, samo na telefon sem bolj spremen za kratke poste :D

 

Drgač pa mi je zanimivo, keri vizualni razvalini sta obe likinji v zadnjem fightu. Tudi Abby postane samo žalosten odsev tistega, kar je bila (govorim striktno vizualno), prav replika mnogim hejterjem: ewo vam jo shirano in z od sonca uničeno kožo, pristriženo in šibko, enjoy. Seveda z nezgrešljivo krščansko-mučeniško simboliko (nasploh te "pillarji" ob plaži pomoje kr referirajo na mučenje kristjanov, ki so jih zlo pogosto mučili ob plaži, da je koža ob kombotu soli in sonca karseda trpela)

 

Ma ne, špil ima res mega veliko referenc, simbolike in nekih paraboličnih momentov. Pač res je noro bogat na tem področju. Jaz se ful veselim, da ga bom bolj intimno seciral v prihodnosti

Povezava do prispevka

Zakaj sploh vprašanje, čemu je Abby bolj simpatična? Mogoče zato, ker se špil 10 ur trudi da ti prikupi Abby? :D Enforcajo ti novega lika, valda delajo na tem da ti ga prikupijo bolj kot pa prejšnjega lika, zato da prideš iz "ewww wtf je to jaz bi Ellie" do "okej sej ni tok bed, kr kraljica". Tako da je tudi na Ćamirju delovala ND formula :D Pizda kot Ellie ubijaš pse s koli, noži in revolverji, medtem ko jih 10 ur gameplaya z Abby božaš in jim mečeš žogico :D 

 

Povezava do prispevka

Mislim sej ni panike, je napisal da se mu ne da, ampak evo kot odgovor izkljucno tebi ker sprasujes: enostavno bi rad razumel, ker sem res ogromno predebatiral o tem na veliko lokacijah, in se vedno do sedaj ko smo normalno predebatirali o tem se je folk strinjal. Ajde, bila sta dva popolnoma neracionalna modela (iz mojega zornega kota valda). En ful problematicen tip na twitterju poln jeze, in pa Ezoterik.

 

Ampak kakorkoli, nima veze.

Povezava do prispevka

Jaz se dosti prepustim avtorjem, isto pri drugih umetnostih. Ne da se mi direkt plavat proti avtorskemu toku, oziroma kako bi se izrazil. Tle je bilo definitivno dovolj prepričljivo, da sem lagano kravljal z avtorji in užival

 

Mi je pa tudi Ellie kul, da ne bo pomote, pač res dobro pokazan spust v norost, tako kot kakšna seansa Dejcha na forumu, začne kul, potem pa samo spust v norost z rafali postov. Ma vsi liki so kul in zasijejo. Pa romanca med njo in Dino je res lepo prikazana

 

Bolj random mi je Owen pa še kšni liki iz Abbyjinega dela, tej so mi kr eni

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 5 minutami:

Jaz se dosti prepustim avtorjem, isto pri drugih umetnostih. Ne da se mi direkt plavat proti avtorskemu toku, oziroma kako bi se izrazil. Tle je bilo definitivno dovolj prepričljivo, da sem lagano kravljal z avtorji in užival

 

Mi je pa tudi Ellie kul, da ne bo pomote, pač res dobro pokazan spust v norost, tako kot kakšna seansa Dejcha na forumu, začne kul, potem pa samo spust v norost z rafali postov. Ma vsi liki so kul in zasijejo. Pa romanca med njo in Dino je res lepo prikazana

 

Bolj random mi je Owen pa še kšni liki iz Abbyjinega dela, tej so mi kr eni

 

A drugace ta feministicen del te je kaj motil, al bolj ne?

Vem da je dosti folka ze odgovorilo na to, ampak se ne spomnem tocno kaj si napisal.

Povezava do prispevka
Static reče Pravkar:

A drugace ta feministicen del te je kaj motil, al bolj ne?


Vem da je dosti folka ze odgovorilo na to, ampak se ne spomnem tocno kaj si napisal.

Me ni motil, meni je bil kul --- sem pa sam po forumskih kriterijih tudi uizi SJW modelček, to je pač realno treba vzet v obzir. Ne pomeni pa, da zarad tega vsako takšno stvar konzumiram z veseljem, pomoje sem zelo kritičen človek, samo tukaj mi je bilo kul narejeno in mi je bilo do neke mere naravno. Pač sem zaznal občasno "pushanje agende", ker pač realno je v špilu (recimo, kot je že Galko povedal, skos boš mel v loru situacije, da imajo ženske pri vsem boljše rezultate od moških haha), samo se mi ni zdelo moteče. Dejansko sem celo na nek način bil entertainan ob teh dissičih :D. Skratka: supportiram feministični del. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 47 minutami:

Če so ga delili po subredditih s podobimi političnimi mnenji potem vse skupaj nima smisla, ker tip niti enkrat ne omeni nič od tega, kar gre njim na kurac (homo, lev, feminizem...), vsaj ne v smislu, da mu je zato špil slab. Njemu gre samo temeljito in na vso moč na živce zgodba, prerana smrt Joela in to, da ma filing, da mu špil cel čas hoče prikupit Abby in zaskutiti Ellie (kar je true, samo odvisno kok koga moti).

 

oz drugače

 

7 let se je veselil nadaljevanja z najljubšimi karakterji, katerih razmerje so brutalno dobro bildal 20 ur enke, potem mu pa enega razmesarijo v prvi uri, drugi je pa morilski stroj, ki zapušča familijo, pa še namesto tega potem polovico špila igraš z nekim tretjim likom. Hahaha sej če probaš pogledat iz distance je res kar brutal. Mislim ne vem, valda je bottom line da taki ljudje čist falijo point igrice, ali pa jim pač ni mar za ta point, ampak jaz se z lahkoto postavim v čevlje ljudi, ki jih to totalno razpička :D Sploh ker ni blo nikjer rečeno, da igraš kot Abby, Joel je uletel v trailerje na tak način da si lahko mal drugače predstavljaš vse skupaj itd... 

 

Valda ne bodo direktno tega govoril, prvo so pol se je pa čez čas začel valda samomoderirat :D Po leakih je bil pač hud outrage, Neil Druckmann si ne dela nobenih uslug pri 'pravih gejmerjih' s svojimi stališči, ki jih je tud pač skozi pisanje prelil v scenarije za igre. Tud to, da so trolal s tem, da so photosopal Joela na unega azijca je dost taka lol fora, jst bom reku da bi si lahko spomnili boljši marketing princip, ampak očitno so šli na masiven shock value, kar je velik folka itak pogruntal. Te leaki so jih pač zjebal, ker se je folk lahk pripravil. Sej okvirno se je za zgodbo že dolg vedl in to da Joel umre/al pa da neki bo je neki kar je blo očitno že po koncu enke, kjer ga naslikajo kot negativca (ja ne v DVOJKI, že v enki ND nakaže, da je Joel ravno tako negativc kot drugi v unem špilu).

 

--

Glede dobrega bildanja pač mava druge predstave, ker mislim, da se dvojka nadaljuje točno tam, kjer se je enka končala. Tud enka je uporabljala flashbacke, načelo nezanesljivga pripovedovalca (igraš v vlogi Joela, ampak o njemu zares zelo malo veš), načelo uniformirane pripovedi, kjer ne moreš interpretirati zgodbe samo iz stališča enega lika, ampak ga moraš interpretirati skozi širšo sliko.

 

Vse to tud uporablja dvojka. Unih pet minut, ko kot Abby božaš psa (to sceno maš tud z Ellie, sam da se z otroci kepaš...), a to res odtehta da spi s tipom od kolegice, da nakažejo, da je instrumentalna oseba poboja ful ljudi (WLF je uspešen dost na račun Abby), da jo njena sla po maščevanju pelje tok daleč, da kot Ellie žrtvuje ljudi, ki so ji najbližje (dobesedno ves folk, ki je v eni točki kej pomenil pomre). Mislim, da ne... Ta 'Abby je res fajn narativa', mi je res smešna, špil jo ma za mogoče hujšega villaina kot Ellie, ki kljub vsem pobojem pač ma nek razlog, boli me kurac, če je vedla kaj je naredu Joel... Vseeno sem na strani Ellie, brezčutna pobijalka zagotovo ni, kot tudi Abby ni sadistična prasica, kot Abby muči Joela (oziroma ga začne... ja mogoče bi eskalirala), tudi Ellie očitno muči kolegico od Abby, da izve lokacijo od Owena. Ravno tako Tommy muči ljudi za informacije, pač v tem špilu cilj upravičuje sredstvo in Abby ni mučila Joela brez razloga, ves ta folk je mislil, da je Joel kriv, da svet nima prihodnosti, dol jim je visel, če ga kdo mal 'muči'. Ni sadizem v obliki naslajanja v bolečine drugega, ampak pač to kar mislijo, da si zasluži (itak da je fucked up, sam tko je, pobil je ne sam unga zdravnika, ampak še kup ljudi, do zdravnika ne moreš brez, da pobiješ en ogromen hodnik ljudi).

 

A mi je jasno, da je določen folk po leakih postal salty? Ja. A mislim, da so upravičeno salty? Ne, ni kot da lahk kdo kej nardi, prodaja se itak kar se hoče prodajat. Pervertirane interpretacije o sadizmu likov, o temu kakšna zgodba je bila sploh v enki (pač jst se s temi interpretacijami zgodbe v enki pol kurca ne strinjam :D) in pač izbruh je za sabo potegnil ogromno toksičnosti.

 

--

 

in po tem uvodu pridemo do srži problema zakaj mislim, da je AngryJoe review u resnici potvorjen, pač model je feedal na vseh teh mnenjih, ki so se zdej gojila več mesecev, ful folka je ŽELJNO čakalo na njegov review (o njegovem mnenju so bili že seznanjeni, saj je model streamal špil) in pač deliveral je točno to, kar so vsi pričakovali. A so v teh reviewih kakršnekoli aluzije na LGBT+ tematike? Itak, da niso, ampak MENI osebno bi bilo bolj kul, da bi blo. O tem špilu se premal govori kot o POLITIČNO MOTIVIRANEM, ker to definitivno je. Ampak, kot cel špil so kle tud nianse, ne slika žensk samo kot pozitivne like in moške ne samo kot neke cucke, ampak pač proba zaobjet diazapon človeškega doživljenja, SKOZI PRIZMO DVEH ŽENSKIH PRIPOVEDOVALK. Valda mu do določene mere uspe, do določene tud ne, sam zarad vse te toksičnosti, ki zaobjemajo celotno dojemanje igre, se o temu sploh ne govori. Dobivamo mlahave reviewe ala SkillUp in mlahavo jokanje ala AngryJoe, kjer se nenehno vse opira samo na to KAJ AVTOR čuti, ne pa kaj v špilu dejansko je. Določene dogodke se napihuje, določenim se da premajhno težo. Špil je smešno simetričen, za vsak dogodek lahko najdeš njegovo nasprotje, za vsako teorijo, da je Ellie psihopatka lahko najdeš teorijo, da je Abby psihopatka, ali pa ,da sta obe samo totalno messed up. In to folku dogaja in ne dogaja obenem. Špil NE PUSTI, da si ustvariš samo eno mnenje, samo to je dobro, to je slabo, to je nekaj srednjega, zahteva od tebe, da kritično premisliš o tem kaj se zares dogaja.

 

Velik govorimo o gameplayu (sploh se spomnim Tomažka), kako so določene stvari še zmeraj preveč gamificirane, ampak jst štekam zakaj, folk ne šteka, da gre za IZJEMNO casual igrico, ki stremi k dostopnosti, ker se ukvarja s tako zajebanimi tematikami. Da so nardil špil, ki ima res tako kompelksen odrasel plot in ga napopali na igrico, ki jo lahko obrne tudi 7 letnik je pač neki kar folk draži in mu mori, zakaj ni tud gameplay napredoval v drugih ozirih razen cinematičnosti. Ker gameplay je strašljivo cinematičen in čudovito animiran, da je špil res v užitek, ampak ni pa posebi napreden. Tukaj tudi pridemo počaso do konca špila, ki pač se ne opravičuje in celo provocira in nateguje igralca, pač a je to prav? Ne vem, mogoče. Ni kot, da je kakšen DRUG AAA špil do sedaj poskusil, mislim, da je TLOU2 do sedaj najbolj unikaten špil, bolj unikaten kot TLOU1, ki je bil sicer čudovit v svojem poskusu predstavljanja več vidikov, ampak je bil v srži še zmeraj preprosto zgodba in to enim ne dogaja. Želeli bi si, da bi bil tud TLOU2 preprosta zgodbica, sam pol ne bi bil TLOU2.

 

--

 

Zato je review AngryJoe smešno omenjat kot kaj mu gre na živce, ker samo parafrazira mnenja mnogih in je v tem oziru preprosta politična gesta - to je nekaj kar so njegovi fani hotl in kar vsi ponavljajo. A je to resnična interpretacija? ziher je ENA od interpretacij, če je pa on in teh nekaj negativnih reviewerjev iskrenih v svojih mnenjih bom pa prepustil vam, glede na to, da je tudi na mn3 dovolj velika količina ljudi, ki jim je špil točno tako plehak in brezvezen, bi rekel, da lahko da je iskren, ampak nič manj motiviran s tem, da se prikupi svojemu core občinstvu. Tko kot ostali. Pol/antipol.

Povezava do prispevka

Ćamirja feminističen del ziher ni motil, ker je tudi sam feminist :D

 

P.S.: Meni gre na kurac, ker je oni razvijalec direkt povedal, da je ufural svojo politično agendo. Jaz pa pač ne sledim tej agendi in se ne morem identificirati z njo. Zato lahko zgodbo najbolj hvalijo samo tisti, ki delijo njegovo "politično" miselnost. To je isto kot, da bi nekega Janševega fanatika šel prepričevat sedaj, da je Mesec dosti boljši in da bolje razmišlja od Janše.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...